Kolo kód z. Dátum Čas Domáci vs Hostia Výsledok Detail
1 5 15.09.2018 17:30 DTF team Detva Joxers : Žltý Sneh Košice 7 : 7 (2:4;3:0;2:3)
1 2 15.09.2018 18:00 FBK RAptORs : ICE Players Sereď 14 : 6 (1:2;3:1;10:3)
1 4 15.09.2018 18:00 ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom : FBC 11 Trnava 3 : 7 (0:0;1:4;2:3)
1 6 15.09.2018 18:00 FBK Harvard Partizánske : Eastern Wings Michalovce 20 : 3 (5:3;7:0;8:0)
1 1 15.09.2018 18:00 FBC Predator Sabinov : FbO Žochár Topoľčany 2 : 5 (0:2;1:1;1:2)
1 3 15.09.2018 18:45 FBC Skalica : FBK Púchov 7 : 7 (2:2;2:3;3:2)
2 9 16.09.2018 10:45 FBC Skalica : ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom 7 : 4 (4:0;2:0;1:4)
2 7 16.09.2018 14:00 FBC Predator Sabinov : ICE Players Sereď 6 : 6 (4:2;1:1;1:3)
2 12 16.09.2018 14:00 FBK Harvard Partizánske : Žltý Sneh Košice 7 : 8 (1:3;3:3;3:2)
2 11 16.09.2018 16:00 DTF team Detva Joxers : Eastern Wings Michalovce 13 : 7 (4:2;3:2;6:3)
2 8 16.09.2018 16:00 FBK RAptORs : FbO Žochár Topoľčany 7 : 2 (4:0;0:1;3:1)
2 10 16.09.2018 16:00 FBK Púchov : FBC 11 Trnava 12 : 5 (4:2;6:1;2:2)
3 14 29.09.2018 17:30 ICE Players Sereď : Eastern Wings Michalovce 8 : 11 (1:1;2:3;5:7)
3 15 29.09.2018 18:00 FBK Púchov : DTF team Detva Joxers 8 : 4 (2:0;3:1;3:3)
3 18 29.09.2018 18:00 FBK RAptORs : FBC 11 Trnava 3 : 12 (0:3;0:7;3:2)
3 16 29.09.2018 18:00 ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom : FBK Harvard Partizánske 6 : 3 (1:0;2:1;3:2)
3 13 29.09.2018 18:00 FbO Žochár Topoľčany : Žltý Sneh Košice 4 : 5 (1:0;2:2;1:3)
3 17 29.09.2018 18:00 FBC Predator Sabinov : FBC Skalica 5 : 5 (1:3;1:1;3:1)
4 19 30.09.2018 10:00 FbO Žochár Topoľčany : Eastern Wings Michalovce 11 : 4 (3:2;3:1;5:1)
4 22 30.09.2018 11:00 ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom : DTF team Detva Joxers 7 : 5 (0:3;2:2;5:0)
4 20 30.09.2018 14:00 ICE Players Sereď : Žltý Sneh Košice 3 : 8 (0:1;1:4;2:3)
4 23 30.09.2018 16:00 FBC Predator Sabinov : FBC 11 Trnava 5 : 3 (2:1;2:0;1:2)
4 21 30.09.2018 16:00 FBK Púchov : FBK Harvard Partizánske 11 : 3 (4:1;4:1;3:1)
4 24 30.09.2018 16:00 FBK RAptORs : FBC Skalica 7 : 6 (2:1;2:1;3:4)
5 30 13.10.2018 14:00 Eastern Wings Michalovce : ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom 4 : 6 (3:1;1:2;0:3)
5 26 13.10.2018 16:00 FBC 11 Trnava : ICE Players Sereď 11 : 2 (3:0;6:1;2:1)
5 27 13.10.2018 17:30 DTF team Detva Joxers : FBC Predator Sabinov 8 : 1 (0:0;5:0;3:1)
5 25 13.10.2018 17:45 FBC Skalica : FbO Žochár Topoľčany 9 : 6 (2:2;3:1;4:3)
5 28 13.10.2018 18:00 FBK Harvard Partizánske : FBK RAptORs 9 : 4 (2:1;2:2;5:1)
5 29 13.10.2018 20:40 Žltý Sneh Košice : FBK Púchov 12 : 6 (3:1;4:2;5:3)
6 31 14.10.2018 10:45 FBC Skalica : ICE Players Sereď 13 : 3 (4:0;4:2;5:1)
6 36 14.10.2018 13:00 Eastern Wings Michalovce : FBK Púchov 3 : 13 (0:4;1:3;2:6)
6 35 14.10.2018 14:00 Žltý Sneh Košice : ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom 13 : 6 (4:1;4:2;5:3)
6 32 14.10.2018 15:00 FBC 11 Trnava : FbO Žochár Topoľčany 5 : 6 (1:2;2:1;2:3)
6 33 14.10.2018 16:00 DTF team Detva Joxers : FBK RAptORs 17 : 4 (6:1;9:1;2:2)
6 34 20.10.2018 14:30 FBK Harvard Partizánske : FBC Predator Sabinov 7 : 6 (3:4;2:2;2:0)
7 42 27.10.2018 15:00 FBC 11 Trnava : FBK Harvard Partizánske 8 : 5 (3:3;2:1;3:1)
7 38 27.10.2018 17:30 ICE Players Sereď : ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom 7 : 13 (2:3;1:3;4:7)
7 41 27.10.2018 17:45 FBC Skalica : DTF team Detva Joxers 9 : 3 (5:3;2:0;2:0)
7 40 27.10.2018 18:00 FBK RAptORs : Eastern Wings Michalovce 5 : 4 (1:1;2:2;2:1)
7 37 27.10.2018 18:00 FbO Žochár Topoľčany : FBK Púchov 5 : 10 (2:3;2:2;1:5)
7 39 27.10.2018 18:00 FBC Predator Sabinov : Žltý Sneh Košice 6 : 8 (2:3;2:3;2:2)
8 47 28.10.2018 10:45 FBC Skalica : FBK Harvard Partizánske 14 : 3 (5:2;5:1;4:0)
8 45 28.10.2018 14:00 FBC Predator Sabinov : Eastern Wings Michalovce 8 : 11 (6:3;1:1;1:7)
8 43 28.10.2018 15:00 FbO Žochár Topoľčany : ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom 6 : 4 (1:1;2:2;3:1)
8 48 28.10.2018 15:30 FBC 11 Trnava : DTF team Detva Joxers 2 : 3 (1:1;1:1;0:1)
8 44 28.10.2018 16:00 ICE Players Sereď : FBK Púchov 5 : 6 (1:2;2:2;2:2)
8 46 28.10.2018 16:00 FBK RAptORs : Žltý Sneh Košice 6 : 8 (2:1;1:4;3:3)
9 52 01.11.2018 12:30 Žltý Sneh Košice : Eastern Wings Michalovce 9 : 4 (4:3;3:0;2:1)
9 50 01.11.2018 14:45 FBC Skalica : FBC 11 Trnava 6 : 6 (2:2;2:3;2:1)
9 49 01.11.2018 15:00 FBK RAptORs : FBC Predator Sabinov 6 : 5 (2:2;3:3;1:0)
9 53 01.11.2018 15:00 FBK Púchov : ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom 17 : 6 (3:0;6:3;8:3)
9 51 01.11.2018 16:00 DTF team Detva Joxers : FBK Harvard Partizánske 11 : 2 (4:1;2:1;5:0)
9 54 01.11.2018 18:00 FbO Žochár Topoľčany : ICE Players Sereď 14 : 3 (5:0;5:0;4:3)
10 57 17.11.2018 14:45 Žltý Sneh Košice : FBC Skalica 7 : 2 (2:0;1:1;4:1)
10 55 17.11.2018 17:30 DTF team Detva Joxers : FbO Žochár Topoľčany 9 : 6 (2:3;3:2;4:1)
10 56 17.11.2018 17:30 ICE Players Sereď : FBK Harvard Partizánske 2 : 7 (0:4;2:1;0:2)
10 59 17.11.2018 18:00 FBK Púchov : FBC Predator Sabinov 5 : 5 (3:1;1:0;1:4)
10 58 17.11.2018 18:15 Eastern Wings Michalovce : FBC 11 Trnava 6 : 7 (0:2;4:4;2:1)
11 64 18.11.2018 10:30 Eastern Wings Michalovce : FBC Skalica 5 : 15 (1:2;1:6;3:7)
11 66 18.11.2018 13:00 ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom : FBC Predator Sabinov 6 : 8 (1:1;2:4;3:3)
11 63 18.11.2018 14:00 Žltý Sneh Košice : FBC 11 Trnava 5 : 0 (1:0;1:0;3:0)
11 62 18.11.2018 15:00 FBK Harvard Partizánske : FbO Žochár Topoľčany 7 : 5 (2:2;3:3;2:0)
11 65 18.11.2018 16:00 FBK Púchov : FBK RAptORs 16 : 4 (3:0;6:1;7:3)
11 61 18.11.2018 16:00 DTF team Detva Joxers : ICE Players Sereď 17 : 1 (8:0;4:1;5:0)
10 60 24.11.2018 17:00 ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom : FBK RAptORs 6 : 8 (2:3;3:3;1:2)
12 71 01.12.2018 14:00 Žltý Sneh Košice : DTF team Detva Joxers 9 : 3 (3:1;4:1;2:1)
12 72 01.12.2018 17:00 Eastern Wings Michalovce : FBK Harvard Partizánske 6 : 9 (3:3;2:5;1:1)
12 68 01.12.2018 17:30 ICE Players Sereď : FBK RAptORs 6 : 5 (3:0;1:2;2:3)
12 67 01.12.2018 18:00 FbO Žochár Topoľčany : FBC Predator Sabinov 5 : 4 (3:3;0:0;2:1)
12 69 01.12.2018 18:00 FBK Púchov : FBC Skalica 11 : 6 (3:1;3:2;5:3)
13 74 02.12.2018 10:00 FbO Žochár Topoľčany : FBK RAptORs 12 : 4 (5:2;2:1;5:1)
13 73 02.12.2018 13:30 ICE Players Sereď : FBC Predator Sabinov 1 : 10 (0:1;1:5;0:4)
13 77 02.12.2018 16:00 Eastern Wings Michalovce : DTF team Detva Joxers 3 : 15 (2:2;0:5;1:8)
13 76 02.12.2018 16:00 FBC 11 Trnava : FBK Púchov 8 : 5 (2:3;0:1;6:1)
13 78 02.12.2018 16:00 Žltý Sneh Košice : FBK Harvard Partizánske 10 : 7 (2:2;4:3;4:2)
12 70 07.12.2018 19:45 FBC 11 Trnava : ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom 6 : 5 (6:2;0:2;0:1)
13 75 08.12.2018 17:00 ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom : FBC Skalica 7 : 5 (4:1;1:2;2:2)
14 82 09.12.2018 16:00 FBK Harvard Partizánske : ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom 3 : 7 (2:1;1:2;0:4)
14 79 15.12.2018 14:00 Žltý Sneh Košice : FbO Žochár Topoľčany - : -
14 80 15.12.2018 16:15 Eastern Wings Michalovce : ICE Players Sereď - : -
14 81 15.12.2018 17:30 DTF team Detva Joxers : FBK Púchov - : -
14 83 15.12.2018 17:45 FBC Skalica : FBC Predator Sabinov - : -
14 84 15.12.2018 19:15 FBC 11 Trnava : FBK RAptORs - : -
15 85 16.12.2018 10:00 Eastern Wings Michalovce : FbO Žochár Topoľčany - : -
15 86 16.12.2018 10:00 Žltý Sneh Košice : ICE Players Sereď - : -
15 90 16.12.2018 10:45 FBC Skalica : FBK RAptORs - : -
15 87 16.12.2018 15:00 FBK Harvard Partizánske : FBK Púchov - : -
15 89 16.12.2018 16:00 FBC 11 Trnava : FBC Predator Sabinov - : -
15 88 16.12.2018 16:00 DTF team Detva Joxers : ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom - : -
16 95 12.01.2019 14:00 FBK Púchov : Žltý Sneh Košice - : -
16 96 12.01.2019 17:00 ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom : Eastern Wings Michalovce - : -
16 92 12.01.2019 17:30 ICE Players Sereď : FBC 11 Trnava - : -
16 94 12.01.2019 18:00 FBK RAptORs : FBK Harvard Partizánske - : -
16 93 12.01.2019 18:00 FBC Predator Sabinov : DTF team Detva Joxers - : -
16 91 12.01.2019 18:00 FbO Žochár Topoľčany : FBC Skalica - : -
17 102 13.01.2019