Liga / Kolo / K.z. Dátum / Čas Domáci vs Hostia Rozhodcovia Organizator / Delegát Miesto Potvrdené
Extraliga muži
2 - 8
23.09.2018
14:00
ŠK Lido Prírodovedec
iClinic VŠK PdF UK Hurikán Bratislava
Kováčik
Kružel
ŠK Lido Prírodovedec
Extraliga muži
3 - 13
22.09.2018
18:00
ŠK Lido Prírodovedec
Tsunami Záhorská Bystrica
Vráblik
Janáček
ŠK Lido Prírodovedec
Extraliga muži
3 - 14
22.09.2018
18:00
FbC Young Arrows Spišská Nová Ves
Fat Pipe Snipers Bratislava
Roba
Lukáč
FbC Young Arrows Spišská Nová Ves
Extraliga muži
3 - 15
22.09.2018
16:40
iClinic VŠK PdF UK Hurikán Bratislava
FBC Mikuláš Prešov
Beňo
Sklenica
iClinic VŠK PdF UK Hurikán Bratislava
Extraliga muži
3 - 16
22.09.2018
17:00
1.FBC Florbal Trenčín
FK Florko Košice
Kováčik
Kružel
1.FBC Florbal Trenčín
Extraliga muži
3 - 17
22.09.2018
17:00
FaBK ATU Košice
Florbalový klub AS Trenčín
Juhás
Zámečník
FaBK ATU Košice
Extraliga muži
3 - 18
21.09.2018
19:30
FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina
TJ A - FbO Nižná
Vráblik
Janáček
FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina
Extraliga muži
4 - 20
29.09.2018
18:00
FBC Mikuláš Prešov
ŠK Lido Prírodovedec

FBC Mikuláš Prešov
Extraliga muži
4 - 21
29.09.2018
17:00
Fat Pipe Snipers Bratislava
1.FBC Florbal Trenčín

Fat Pipe Snipers Bratislava
Extraliga muži
4 - 22
27.09.2018
19:00
Florbalový klub AS Trenčín
iClinic VŠK PdF UK Hurikán Bratislava

Florbalový klub AS Trenčín
Extraliga muži
4 - 23
29.09.2018
18:00
FK Florko Košice
FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina

FK Florko Košice
Extraliga muži
4 - 24
29.09.2018
17:00
TJ A - FbO Nižná
FaBK ATU Košice

TJ A - FbO Nižná
Extraliga ženy
3 - 10
29.09.2018
14:00
Eastern Wings Michalovce
FBC Mikuláš Prešov

Eastern Wings Michalovce
Extraliga ženy
3 - 11
29.09.2018
17:40
iClinic VŠK PdF UK Hurikán Bratislava
MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto

iClinic VŠK PdF UK Hurikán Bratislava
Extraliga ženy
3 - 12
29.09.2018
15:00
Slávia Nitra
FBK Tvrdošín

Slávia Nitra
Extraliga ženy
3 - 13
29.09.2018
15:00
ŠK 98 Pruské
FBC Predator Sabinov

ŠK 98 Pruské
Extraliga ženy
3 - 14
29.09.2018
17:00
NTS FK - ZŠ Nemšová
Fbk Kométa Spišská Nová Ves

NTS FK - ZŠ Nemšová
Extraliga ženy
4 - 15
30.09.2018
10:40
iClinic VŠK PdF UK Hurikán Bratislava
FBK Tvrdošín

iClinic VŠK PdF UK Hurikán Bratislava
Extraliga ženy
4 - 16
30.09.2018
Slávia Nitra
MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto

Slávia Nitra
Extraliga ženy
4 - 17
30.09.2018
14:00
ŠK 98 Pruské
Fbk Kométa Spišská Nová Ves

ŠK 98 Pruské
Extraliga ženy
4 - 18
30.09.2018
14:00
NTS FK - ZŠ Nemšová
FBC Predator Sabinov

NTS FK - ZŠ Nemšová
Extraliga juniori
3 - 11
22.09.2018
18:00
FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina
FBC BlueBerries Modra
Glonek
Kučera
FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina
Extraliga juniori
3 - 12
22.09.2018
17:30
TJ FBK Hornets Mútne
FBK BCF Dukla Banská Bystrica
Staš
Kubička
TJ FBK Hornets Mútne
Extraliga juniori
3 - 13
22.09.2018
17:00
FBC Mikuláš Prešov
1.FBC Florbal Trenčín
Pempek
Leško
FBC Mikuláš Prešov
Extraliga juniori
3 - 14
22.09.2018
16:50
Tsunami Záhorská Bystrica
FaBK ATU Košice
Wlachovský
Kulich
Tsunami Záhorská Bystrica
Extraliga juniori
3 - 15
22.09.2018
14:30
Snipers Bratislava
FK Florko Košice
Vráblik
Janáček
Snipers Bratislava
Extraliga juniori
4 - 16
23.09.2018
11:00
FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina
FBK BCF Dukla Banská Bystrica
Staš
Kubička
FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina
Extraliga juniori
4 - 17
23.09.2018
15:30
TJ FBK Hornets Mútne
FBC BlueBerries Modra
Drienka
Majer
TJ FBK Hornets Mútne
Extraliga juniori
4 - 18
23.09.2018
15:00
FBC Mikuláš Prešov
Florbalový klub AS Trenčín
Roba
Lukáč
FBC Mikuláš Prešov
Extraliga juniori
4 - 19
23.09.2018
10:50
Tsunami Záhorská Bystrica
FK Florko Košice
Kulich
Kučera
Tsunami Záhorská Bystrica
Extraliga juniori
4 - 20
23.09.2018
10:30
Snipers Bratislava
FaBK ATU Košice
Kováčik
Kružel
Snipers Bratislava
1. liga muži
3 - 13
29.09.2018
18:00
FbO Žochár Topoľčany
Žltý Sneh Košice

FbO Žochár Topoľčany
1. liga muži
3 - 14
29.09.2018
17:30
ICE Players Sereď
Eastern Wings Michalovce

ICE Players Sereď
1. liga muži
3 - 15
29.09.2018
18:00
FBK Púchov
DTF team Detva Joxers

FBK Púchov
1. liga muži
3 - 16
29.09.2018
18:00
ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom
FBK Harvard Partizánske

ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom
1. liga muži
3 - 17
29.09.2018
18:00
FBC Predator Sabinov
FBC Skalica

FBC Predator Sabinov
1. liga muži
3 - 18
29.09.2018
18:00
FBK RAptORs
FBC 11 Trnava

FBK RAptORs
1. liga muži
4 - 19
30.09.2018
10:00
FbO Žochár Topoľčany
Eastern Wings Michalovce

FbO Žochár Topoľčany
1. liga muži
4 - 20
30.09.2018
14:00
ICE Players Sereď
Žltý Sneh Košice

ICE Players Sereď
1. liga muži
4 - 21
30.09.2018
16:00
FBK Púchov
FBK Harvard Partizánske

FBK Púchov
1. liga muži
4 - 22
30.09.2018
11:00
ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom
DTF team Detva Joxers

ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom
1. liga muži
4 - 23
30.09.2018
16:00
FBC Predator Sabinov
FBC 11 Trnava

FBC Predator Sabinov
1. liga muži
4 - 24
30.09.2018
16:00
FBK RAptORs
FBC Skalica

FBK RAptORs
1. liga ženy
1 - 1
22.09.2018
14:00
1.FBC Florbal Trenčín
Cassovia Velesis Košice
Kováčik
Kružel
1.FBC Florbal Trenčín
1. liga ženy
1 - 2
22.09.2018
18:00
MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto "B"
FBK BCF Dukla Banská Bystrica
Kubaščík
Žilka
MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto "B"
1. liga ženy
1 - 3
22.09.2018
14:00
JSC - Wild Girls Čadca
TJ FBK Hornets Mútne
Staš
Kubička
TJ FBK Hornets Mútne
1. liga ženy
1 - 4
22.09.2018
14:00
FBK Harvard Partizánske
ŠK Lido Prírodovedec
Kolesárová
Vavrinec
FBK Harvard Partizánske
1. liga ženy
1 - 5
22.09.2018
17:00
FbO Žochár Topoľčany
FBC MH Florbal - FbO Florpédo Bratislava
Kolesárová
Vavrinec
FbO Žochár Topoľčany
1. liga ženy
2 - 10
23.09.2018
14:00
FbO Žochár Topoľčany
ŠK Lido Prírodovedec
Vavrinec
Balák
FbO Žochár Topoľčany
1. liga ženy
2 - 6
23.09.2018
11:00
NTS FK - ZŠ Nemšová "B"
Cassovia Velesis Košice
Kolesárová
Puchírová
NTS FK - ZŠ Nemšová "B"
1. liga ženy
2 - 7
23.09.2018
12:00
MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto "B"
TJ FBK Hornets Mútne
Drienka
Majer
TJ FBK Hornets Mútne
1. liga ženy
2 - 8
23.09.2018
14:30
JSC - Wild Girls Čadca
FBK BCF Dukla Banská Bystrica
Kubaščík
Žilka
JSC - Wild Girls Čadca
1. liga ženy
2 - 9
23.09.2018
14:00
FBK Harvard Partizánske
FBC MH Florbal - FbO Florpédo Bratislava
Vanta
Sztruhár
FBK Harvard Partizánske
2. liga muži - Bratislava
2 - 6
23.09.2018
20:00
TJ Sokol Gajary
FBC White Eagles Bratislava

TJ Sokol Gajary
2. liga muži - Bratislava
3 - 11
29.09.2018
15:00
FBC BlueBerries Modra
TJ Sokol Gajary

FBC BlueBerries Modra
2. liga muži - Bratislava
3 - 12
29.09.2018
20:00
Snipers Bratislava "B"
1. SC Malacky

Snipers Bratislava "B"
2. liga muži - Bratislava
3 - 13
29.09.2018
20:00
FBC Dragons Ružinov Bratislava
ŠK Lido Prírodovedec Juniori

FBC Dragons Ružinov Bratislava
2. liga muži - Bratislava
3 - 14
29.09.2018
12:00
FBC Jánošíkoví Zbojníci
ŠK Lido Prírodovedec "B"

FBC Jánošíkoví Zbojníci
2. liga muži - Bratislava
3 - 15
29.09.2018
14:30
FBC White Eagles Bratislava
iClinic VŠK PdF UK Hurikán Bratislava "B"

FBC White Eagles Bratislava
2. liga muži - Bratislava
4 - 16
30.09.2018
15:30
TJ Sokol Gajary
iClinic VŠK PdF UK Hurikán Bratislava "B"

TJ Sokol Gajary
2. liga muži - Bratislava
4 - 17
30.09.2018
13:00
ŠK Lido Prírodovedec "B"
FBC White Eagles Bratislava

ŠK Lido Prírodovedec "B"
2. liga muži - Bratislava
4 - 18
30.09.2018
09:30
ŠK Lido Prírodovedec Juniori
FBC Jánošíkoví Zbojníci

ŠK Lido Prírodovedec Juniori
2. liga muži - Bratislava
4 - 19
30.09.2018
18:00
1. SC Malacky
FBC Dragons Ružinov Bratislava

1. SC Malacky
2. liga muži - Bratislava
4 - 20
30.09.2018
16:00
FBC BlueBerries Modra
Snipers Bratislava "B"

FBC BlueBerries Modra
2. liga muži - Západ
2 - 10
23.09.2018
12:20
FBC 11 Trnava "B"
FbO Sršne Prievidza
Patrik Bulko
Peter Ďurík
Klub hokejbalu a florbalu Púchov
2. liga muži - Západ
2 - 6
23.09.2018
09:00
Klub hokejbalu a florbalu Púchov
Dragons Hlohovec
Andrej Glonek
Patrik Bulko
Klub hokejbalu a florbalu Púchov
2. liga muži - Západ
2 - 7
23.09.2018
10:30
FBC 11 Trnava "B"
ŠK Slávia SPU DFA Nitra
Andrej Glonek
Peter Ďurík
Klub hokejbalu a florbalu Púchov
2. liga muži - Západ
2 - 8
23.09.2018
15:20
Klub hokejbalu a florbalu Púchov
FbO Sršne Prievidza
Andrej Glonek
Peter Ďurík
Klub hokejbalu a florbalu Púchov
2. liga muži - Západ
2 - 9
23.09.2018
13:50
ŠK Slávia SPU DFA Nitra
Dragons Hlohovec
Andrej Glonek
Patrik Bulko
Klub hokejbalu a florbalu Púchov
2. liga muži - Stred
2 - 5
29.09.2018
10:00
FPS Monacor Banská Bystrica
FBC Horehronec
Peter Žilka
Ján Kubaščík
Meteníci Likavka
2. liga muži - Stred
2 - 6
29.09.2018
12:00
FBK BCF Dukla Banská Bystrica
CVČ Žiar nad Hronom Pirátos
Samuel Hazucha
Michal Tulák
Meteníci Likavka
2. liga muži - Stred
2 - 7
29.09.2018
14:00
Meteníci Likavka
ŠK Juventa Žilina
Peter Žilka
Ján Kubaščík
Meteníci Likavka
2. liga muži - Stred
2 - 8
29.09.2018
16:00
Devils Čadca
FbK STATON Turany
Samuel Hazucha
Michal Tulák
Meteníci Likavka
Dorastenci - Západ
2 - 10
29.09.2018
11:30
Florbalový klub AS Trenčín
FBK Fair Levice

ICE Players Sereď
Dorastenci - Západ
2 - 11
29.09.2018
13:30
FBK Fair Levice
FBC Páv Piešťany

ICE Players Sereď
Dorastenci - Západ
2 - 12
29.09.2018
15:00
ICE Players Sereď
Florbalový klub AS Trenčín

ICE Players Sereď
Dorastenci - Západ
2 - 13
29.09.2018
09:00
FbO Žochár Topoľčany
ŠK Slávia SPU DFA Nitra

FbO Žochár Topoľčany
Dorastenci - Západ
2 - 14
29.09.2018
10:30
FBC 11 Trnava "D"
Klub hokejbalu a florbalu Púchov

FbO Žochár Topoľčany
Dorastenci - Západ
2 - 15
29.09.2018
12:30
ŠK Slávia SPU DFA Nitra
FBC 11 Trnava "D"

FbO Žochár Topoľčany
Dorastenci - Západ
2 - 16
29.09.2018
14:00
FbO Žochár Topoľčany
Klub hokejbalu a florbalu Púchov

FbO Žochár Topoľčany
Dorastenci - Západ
2 - 5
29.09.2018
09:00
1.FBC Florbal Trenčín
ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom

1.FBC Florbal Trenčín
Dorastenci - Západ
2 - 6
29.09.2018
10:30
FBK Harvard Partizánske
Dragons Hlohovec

1.FBC Florbal Trenčín
Dorastenci - Západ
2 - 7
29.09.2018
12:15
ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom
Dragons Hlohovec

1.FBC Florbal Trenčín
Dorastenci - Západ
2 - 8
29.09.2018
13:45
1.FBC Florbal Trenčín
FBK Harvard Partizánske

1.FBC Florbal Trenčín
Dorastenci - Západ
2 - 9
29.09.2018
10:00
ICE Players Sereď
FBC Páv Piešťany

ICE Players Sereď
Starší žiaci - Západ
1 - 1
30.09.2018
09:15
1.FBC Florbal Trenčín
Klub hokejbalu a florbalu Púchov

1.FBC Florbal Trenčín
Starší žiaci - Západ
1 - 2
30.09.2018
10:25
Florbalový klub AS Trenčín
FBC Páv Piešťany

1.FBC Florbal Trenčín
Starší žiaci - Západ
1 - 3
30.09.2018
11:50
Klub hokejbalu a florbalu Púchov
Florbalový klub AS Trenčín

1.FBC Florbal Trenčín
Starší žiaci - Západ
1 - 4
30.09.2018
13:00
1.FBC Florbal Trenčín
FBC Páv Piešťany

1.FBC Florbal Trenčín
Starší žiaci - Stred
1 - 1
23.09.2018
10:30
FBC Grasshoppers AC Uniza pri CVČ Žilina
FBK RAptORs
Peter Masár
Pavol Masár
DTF team Detva Joxers
Starší žiaci - Stred
1 - 2
23.09.2018
09:00
DTF team Detva Joxers
ŠK 1. FBC Zvolen
Pavol Masár
Peter Masár
DTF team Detva Joxers
Starší žiaci - Stred
1 - 3
23.09.2018
13:30
FBC Grasshoppers AC Uniza pri CVČ Žilina
DTF team Detva Joxers
Peter Masár
Pavol Masár
DTF team Detva Joxers
Starší žiaci - Stred
1 - 4
23.09.2018
12:00
ŠK 1. FBC Zvolen
FBK RAptORs
Pavol Masár
Peter Masár
DTF team Detva Joxers
Starší žiaci - Stred
1 - 5
23.09.2018
09:00
ŠK Juventa pri CVČ v Žiline
ZŠJM Žatva 90 Dolný Kubín
Peter Žilka
Ján Kubaščík
ŠK Juventa pri CVČ v Žiline
Starší žiaci - Stred
1 - 6
23.09.2018
10:30
FbK STATON Turany
FPS Monacor Banská Bystrica
Maroš Zrník
Matej Hora
ŠK Juventa pri CVČ v Žiline
Starší žiaci - Stred
1 - 7
23.09.2018
12:30
ZŠJM Žatva 90 Dolný Kubín
FbK STATON Turany
Maroš Zrník
Matej Hora
ŠK Juventa pri CVČ v Žiline
Starší žiaci - Stred
1 - 8
23.09.2018
14:00
ŠK Juventa pri CVČ v Žiline
FPS Monacor Banská Bystrica
Ondrej Kubička
Samuel Hazucha
ŠK Juventa pri CVČ v Žiline