Liga / Kolo / K.z. Dátum / Čas Domáci vs Hostia Rozhodcovia Organizator / Delegát Miesto Potvrdené
Extraliga muži
20 - 115
23.02.2019
16:50
Tsunami Záhorská Bystrica
TJ A - FbO Nižná
Beňo
Sklenica
Tsunami Záhorská Bystrica
Extraliga muži
20 - 116
23.02.2019
17:00
FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina
FaBK ATU Košice
Glonek
Kučera
FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina
Extraliga muži
20 - 117
23.02.2019
13:00
FK Florko Košice
Florbalový klub AS Trenčín
Roba
Lukáč
FK Florko Košice
Extraliga muži
20 - 118
22.02.2019
19:00
1.FBC Florbal Trenčín
iClinic VŠK PdF UK Hurikán Bratislava
Glonek
Kučera
1.FBC Florbal Trenčín
Extraliga muži
20 - 119
23.02.2019
18:00
Fat Pipe Snipers Bratislava
FBC Mikuláš Prešov
Galáč
Vavrinec
Fat Pipe Snipers Bratislava
Extraliga muži
20 - 120
23.02.2019
18:00
FbC Young Arrows Spišská Nová Ves
ŠK Lido Prírodovedec

FbC Young Arrows Spišská Nová Ves
Extraliga muži
21 - 121
02.03.2019
17:00
FaBK ATU Košice
Tsunami Záhorská Bystrica

FaBK ATU Košice
Extraliga muži
21 - 122
02.03.2019
15:00
TJ A - FbO Nižná
FK Florko Košice

TJ A - FbO Nižná
Extraliga muži
21 - 123
02.03.2019
19:10
iClinic VŠK PdF UK Hurikán Bratislava
FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina

iClinic VŠK PdF UK Hurikán Bratislava
Extraliga muži
21 - 124
02.03.2019
18:00
Florbalový klub AS Trenčín
Fat Pipe Snipers Bratislava

Florbalový klub AS Trenčín
Extraliga muži
21 - 125
02.03.2019
19:00
1.FBC Florbal Trenčín
ŠK Lido Prírodovedec

1.FBC Florbal Trenčín
Extraliga muži
21 - 126
02.03.2019
18:00
FBC Mikuláš Prešov
FbC Young Arrows Spišská Nová Ves

FBC Mikuláš Prešov
Extraliga ženy
19 - 82
23.02.2019
14:00
FBK Tvrdošín
MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto
Staš
Kubička
FBK Tvrdošín
Extraliga ženy
19 - 83
23.02.2019
18:00
FBC Predator Sabinov
Eastern Wings Michalovce
Pribol
Živčák
FBC Predator Sabinov
Extraliga ženy
19 - 84
23.02.2019
15:00
Fbk Kométa Spišská Nová Ves
FBC Mikuláš Prešov

Fbk Kométa Spišská Nová Ves
Extraliga ženy
19 - 85
23.02.2019
16:00
ŠK 98 Pruské
iClinic VŠK PdF UK Hurikán Bratislava
Zámečník
Holičková
ŠK 98 Pruské
Extraliga ženy
19 - 86
23.02.2019
19:30
NTS FK - ZŠ Nemšová
Slávia Nitra
Zámečník
Holičková
NTS FK - ZŠ Nemšová
Extraliga ženy
20 - 87
24.02.2019
12:00
Fbk Kométa Spišská Nová Ves
Eastern Wings Michalovce
Matina
Lengvarský
Fbk Kométa Spišská Nová Ves
Extraliga ženy
20 - 88
24.02.2019
11:00
FBC Predator Sabinov
FBC Mikuláš Prešov
Vrábeľ
Katlovský
FBC Predator Sabinov
Extraliga ženy
20 - 89
24.02.2019
13:00
NTS FK - ZŠ Nemšová
iClinic VŠK PdF UK Hurikán Bratislava
Ďurík P.
Puchírová
NTS FK - ZŠ Nemšová
Extraliga ženy
20 - 90
24.02.2019
13:00
ŠK 98 Pruské
Slávia Nitra
Zámečník
Holičková
ŠK 98 Pruské
Extraliga juniori
ŠF1 - 111
23.02.2019
18:00
FaBK ATU Košice
FBK BCF Dukla Banská Bystrica
Cifranič
Pempek
FaBK ATU Košice
Extraliga juniori
ŠF1 - 112
23.02.2019
15:45
FK Florko Košice
TJ FBK Hornets Mútne
Roba
Lukáč
FK Florko Košice
Extraliga juniori
ŠF1 - 113
23.02.2019
20:00
FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina
Snipers Bratislava
Glonek
Kučera
FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina
Extraliga juniori
ŠF1 - 114
23.02.2019
13:50
Tsunami Záhorská Bystrica
1.FBC Florbal Trenčín
Galáč
Vavrinec
Tsunami Záhorská Bystrica
Extraliga juniori
ŠF2 - 115
24.02.2019
10:30
FaBK ATU Košice
FBK BCF Dukla Banská Bystrica

FaBK ATU Košice
Extraliga juniori
ŠF2 - 116
24.02.2019
16:00
FK Florko Košice
TJ FBK Hornets Mútne
Vrábeľ
Kročko
FK Florko Košice
Extraliga juniori
ŠF2 - 117
24.02.2019
09:30
FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina
Snipers Bratislava
Glonek
Kučera
FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina
Extraliga juniori
ŠF2 - 118
24.02.2019
10:00
Tsunami Záhorská Bystrica
1.FBC Florbal Trenčín
Beňo
Sklenica
Tsunami Záhorská Bystrica
Extraliga juniori
ŠF3 - 119
02.03.2019
17:00
FBK BCF Dukla Banská Bystrica
FaBK ATU Košice

FBK BCF Dukla Banská Bystrica
Extraliga juniori
ŠF3 - 120
02.03.2019
18:00
TJ FBK Hornets Mútne
FK Florko Košice

TJ FBK Hornets Mútne
Extraliga juniori
ŠF3 - 121
02.03.2019
Snipers Bratislava
FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina

Snipers Bratislava
Extraliga juniori
ŠF3 - 122
02.03.2019
16:00
1.FBC Florbal Trenčín
Tsunami Záhorská Bystrica

1.FBC Florbal Trenčín
Extraliga juniori
ŠF4 - 123
03.03.2019
08:00
FBK BCF Dukla Banská Bystrica
FaBK ATU Košice

FBK BCF Dukla Banská Bystrica
Extraliga juniori
ŠF4 - 124
03.03.2019
15:00
TJ FBK Hornets Mútne
FK Florko Košice

TJ FBK Hornets Mútne
Extraliga juniori
ŠF4 - 125
03.03.2019
Snipers Bratislava
FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina

Snipers Bratislava
Extraliga juniori
ŠF4 - 126
03.03.2019
15:00
1.FBC Florbal Trenčín
Tsunami Záhorská Bystrica

1.FBC Florbal Trenčín
1. liga muži
ŠF1 - 133
23.02.2019
14:00
Žltý Sneh Košice
FBK Harvard Partizánske
Cifranič
Pempek
Žltý Sneh Košice
1. liga muži
ŠF1 - 134
23.02.2019
17:00
FBK Púchov
ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom
Kováčik
Jursa
FBK Púchov
1. liga muži
ŠF1 - 135
23.02.2019
18:30
FBC 11 Trnava
FbO Žochár Topoľčany
Bulko
Ďurík P.
FBC 11 Trnava
1. liga muži
ŠF1 - 136
23.02.2019
19:00
FBC Skalica
DTF team Detva Joxers
Vráblik
Janáček
FBC Skalica
1. liga muži
ŠF2 - 137
24.02.2019
14:30
Žltý Sneh Košice
FBK Harvard Partizánske

Žltý Sneh Košice
1. liga muži
ŠF2 - 138
24.02.2019
16:00
FBK Púchov
ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom
Glonek
Kučera
FBK Púchov
1. liga muži
ŠF2 - 139
24.02.2019
16:00
FBC 11 Trnava
FbO Žochár Topoľčany
Staš
Kubička
FBC 11 Trnava
1. liga muži
ŠF2 - 140
24.02.2019
10:45
FBC Skalica
DTF team Detva Joxers
Kováčik
Kružel
FBC Skalica
1. liga muži
ŠF3 - 141
02.03.2019
17:00
FBK Harvard Partizánske
Žltý Sneh Košice

FBK Harvard Partizánske
1. liga muži
ŠF3 - 142
02.03.2019
14:00
ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom
FBK Púchov

ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom
1. liga muži
ŠF3 - 143
02.03.2019
18:00
FbO Žochár Topoľčany
FBC 11 Trnava

FbO Žochár Topoľčany
1. liga muži
ŠF3 - 144
02.03.2019
17:30
DTF team Detva Joxers
FBC Skalica

DTF team Detva Joxers
1. liga muži
ŠF4 - 145
03.03.2019
12:45
FBK Harvard Partizánske
Žltý Sneh Košice

FBK Harvard Partizánske
1. liga muži
ŠF4 - 146
03.03.2019
14:00
ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom
FBK Púchov

ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom
1. liga muži
ŠF4 - 147
03.03.2019
16:00
FbO Žochár Topoľčany
FBC 11 Trnava

FbO Žochár Topoľčany
1. liga muži
ŠF4 - 148
03.03.2019
16:00
DTF team Detva Joxers
FBC Skalica

DTF team Detva Joxers
1. liga ženy
19 - 91
02.03.2019
16:30
FBK BCF Dukla Banská Bystrica
Cassovia Velesis Košice

FBK BCF Dukla Banská Bystrica
1. liga ženy
19 - 92
02.03.2019
17:30
ŠK Lido Prírodovedec
1.FBC Florbal Trenčín

ŠK Lido Prírodovedec
1. liga ženy
19 - 93
02.03.2019
12:30
FBC MH Florbal - FbO Florpédo Bratislava
NTS FK - ZŠ Nemšová "B"

FBC MH Florbal - FbO Florpédo Bratislava
1. liga ženy
19 - 94
02.03.2019
14:00
FBK Harvard Partizánske
MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto "B"

FBK Harvard Partizánske
1. liga ženy
20 - 100
03.03.2019
10:00
FBK Harvard Partizánske
JSC - Wild Girls Čadca

FBK Harvard Partizánske
1. liga ženy
20 - 96
03.03.2019
11:30
TJ FBK Hornets Mútne
Cassovia Velesis Košice

TJ FBK Hornets Mútne
1. liga ženy
20 - 97
03.03.2019
14:00
FBC MH Florbal - FbO Florpédo Bratislava
1.FBC Florbal Trenčín

FBC MH Florbal - FbO Florpédo Bratislava
1. liga ženy
20 - 98
03.03.2019
10:30
ŠK Lido Prírodovedec
NTS FK - ZŠ Nemšová "B"

ŠK Lido Prírodovedec
2. liga muži - Bratislava
16 - 76
23.02.2019
20:00
TJ Sokol Gajary
FBC Dragons Ružinov Bratislava
Peter Ďuriš
Peter Hrivnák
TJ Sokol Gajary
2. liga muži - Bratislava
16 - 77
23.02.2019
09:30
Snipers Bratislava "B"
FBC Jánošíkoví Zbojníci
Peter Wlachovský
Marek Turlík
Snipers Bratislava "B"
2. liga muži - Bratislava
16 - 78
23.02.2019
10:00
FBC BlueBerries Modra
FBC White Eagles Bratislava
Martin Hlaváč
Peter Hrivnák
FBC BlueBerries Modra
2. liga muži - Bratislava
16 - 79
23.02.2019
11:00
1. SC Malacky
iClinic VŠK PdF UK Hurikán Bratislava "B"
Daniel Masrna
Milan Hollý
1. SC Malacky
2. liga muži - Bratislava
16 - 80
23.02.2019
09:30
ŠK Lido Prírodovedec Juniori
ŠK Lido Prírodovedec "B"
Tomáš Oraja
Vladimír Jelínek
ŠK Lido Prírodovedec Juniori
2. liga muži - Západ
2 - SF1A
23.02.2019
13:30
FBC Páv Piešťany
Klub hokejbalu a florbalu Púchov
Patrik Bulko
Peter Ďurík
FBC Páv Piešťany
2. liga muži - Západ
2 - SF1B
23.02.2019
17:00
ŠK Slávia SPU DFA Nitra
Dragons Hlohovec

ŠK Slávia SPU DFA Nitra
2. liga muži - Západ
2 - SF2A
24.02.2019
12:30
Klub hokejbalu a florbalu Púchov
FBC Páv Piešťany
Miloš Jursa
Patrik Bulko
Klub hokejbalu a florbalu Púchov
2. liga muži - Západ
2 - SF2B
24.02.2019
15:30
Dragons Hlohovec
ŠK Slávia SPU DFA Nitra
Miroslav Vavrinec
Marek Patrovič
Dragons Hlohovec
2. liga muži - Západ
2 - SF3A
27.02.2019
FBC Páv Piešťany
Klub hokejbalu a florbalu Púchov

FBC Páv Piešťany
2. liga muži - Západ
2 - SF3B
27.02.2019
ŠK Slávia SPU DFA Nitra
Dragons Hlohovec

ŠK Slávia SPU DFA Nitra
2. liga muži - Stred
12 - 45
24.02.2019
09:00
FBC Horehronec
FbK STATON Turany
Marek Drienka
Daniel Knopp
FBC Horehronec
2. liga muži - Stred
12 - 46
24.02.2019
11:00
CVČ Žiar nad Hronom Pirátos
ŠK Juventa Žilina
Marek Drienka
Miroslav Mazúch
FBC Horehronec
2. liga muži - Stred
12 - 47
24.02.2019
13:00
Meteníci Likavka
Devils Čadca
Peter Kučera
Dušan Šandor
FBC Horehronec
2. liga muži - Stred
12 - 48
24.02.2019
17:00
FPS Monacor Banská Bystrica
FBK BCF Dukla Banská Bystrica
Peter Kučera
Dušan Šandor
FBC Horehronec
Juniori - Stred
5 - 13
03.03.2019
13:00
Devils Čadca
TJ A - FbO Nižná

TJ A - FbO Nižná
Juniori - Stred
5 - 14
03.03.2019
09:00
TJ A - FbO Nižná
ZŠJM Žatva 90 Dolný Kubín

TJ A - FbO Nižná
Juniori - Stred
5 - 15
03.03.2019
11:00
ZŠJM Žatva 90 Dolný Kubín
Devils Čadca

TJ A - FbO Nižná
Juniorky - Stred
1 - 1
24.02.2019
09:00
TJ FBK Hornets Mútne
Meteníci Likavka
Peter Žilka
Ján Kubaščík
TJ FBK Hornets Mútne
Juniorky - Stred
1 - 2
24.02.2019
10:15
MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto
FBK Zákamenné
Peter Žilka
Ján Kubaščík
TJ FBK Hornets Mútne
Juniorky - Stred
1 - 3
24.02.2019
12:00
Meteníci Likavka
MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto
Peter Žilka
Ján Kubaščík
TJ FBK Hornets Mútne
Juniorky - Stred
1 - 4
24.02.2019
13:15
FBK Zákamenné
TJ FBK Hornets Mútne
Peter Žilka
Ján Kubaščík
TJ FBK Hornets Mútne
Juniorky - Stred
2 - 5
02.03.2019
08:30
MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto
TJ FBK Hornets Mútne
Peter Žilka
Ján Kubaščík
Meteníci Likavka
Juniorky - Stred
2 - 6
02.03.2019
09:45
Meteníci Likavka
FBK Zákamenné
Peter Žilka
Ján Kubaščík
Meteníci Likavka
Juniorky - Stred
2 - 7
02.03.2019
12:45
TJ FBK Hornets Mútne
Meteníci Likavka
Peter Žilka
Ján Kubaščík
Meteníci Likavka
Juniorky - Stred
2 - 8
02.03.2019
11:30
FBK Zákamenné
MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto
Peter Žilka
Ján Kubaščík
Meteníci Likavka
Dorastenci - Západ
13 - 81
23.02.2019
09:00
Florbalový klub AS Trenčín
FBK Harvard Partizánske
Patrik Bulko
Peter Ďurík
Florbalový klub AS Trenčín
Dorastenci - Západ
13 - 82
23.02.2019
10:30
FBC Páv Piešťany
ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom
Patrik Bulko
Peter Ďurík
Florbalový klub AS Trenčín
Dorastenci - Západ
13 - 83
23.02.2019
13:30
Florbalový klub AS Trenčín
FBC Páv Piešťany
Miloš Jursa
Martin Mésaroš
Florbalový klub AS Trenčín
Dorastenci - Západ
13 - 84
23.02.2019
12:00
FBK Harvard Partizánske
ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom
Miloš Jursa
Martin Mésaroš
Florbalový klub AS Trenčín
Dorastenci - Západ
14 - RD 92/3
02.03.2019
11:00
FbO Žochár Topoľčany
FBK Harvard Partizánske

FbO Žochár Topoľčany
Dorastenci - Západ
15 - 93
03.03.2019
Klub hokejbalu a florbalu Púchov
ŠK Slávia SPU DFA Nitra

Klub hokejbalu a florbalu Púchov
Dorastenci - Západ
15 - 94
03.03.2019
1.FBC Florbal Trenčín
FBK Fair Levice

Klub hokejbalu a florbalu Púchov
Dorastenci - Západ
15 - 95
03.03.2019
Klub hokejbalu a florbalu Púchov
FBK Fair Levice

Klub hokejbalu a florbalu Púchov
Dorastenci - Západ
15 - 96
03.03.2019
ŠK Slávia SPU DFA Nitra
1.FBC Florbal Trenčín

Klub hokejbalu a florbalu Púchov
Dorastenci - Stred
7 - 49
02.03.2019
09:00
ŠK Juventa pri CVČ v Žiline
TJ A - FbO Nižná
Peter Kučera
Dušan Šandor
FPS Monacor Banská Bystrica
Dorastenci - Stred
7 - 50
02.03.2019
10:30
FPS Monacor Banská Bystrica
FBK Zákamenné
Peter Kučera
Dušan Šandor
FPS Monacor Banská Bystrica
Dorastenci - Stred
7 - 51
02.03.2019
12:30
TJ A - FbO Nižná
FPS Monacor Banská Bystrica
Peter Kučera
Dušan Šandor
FPS Monacor Banská Bystrica
Dorastenci - Stred
7 - 52
02.03.2019
14:00
FBK Zákamenné
ŠK Juventa pri CVČ v Žiline
Peter Kučera
Dušan Šandor
FPS Monacor Banská Bystrica
Dorastenci - Stred
7 - 53
02.03.2019
09:00
DTF team Detva Joxers
Meteníci Likavka
Vladimír Kulich
Kristína Králiková
DTF team Detva Joxers
Dorastenci - Stred
7 - 54
02.03.2019
10:30
FBC Grasshoppers AC Uniza pri CVČ Žilina
FBC Slovan Rimavská Sobota
Vladimír Kulich
Kristína Králiková
DTF team Detva Joxers
Dorastenci - Stred
7 - 55
02.03.2019
12:30
DTF team Detva Joxers
FBC Slovan Rimavská Sobota
Vladimír Kulich
Kristína Králiková
DTF team Detva Joxers
Dorastenci - Stred
7 - 56
02.03.2019
14:00
FBC Grasshoppers AC Uniza pri CVČ Žilina
Meteníci Likavka
Vladimír Kulich
Kristína Králiková
DTF team Detva Joxers
Dorastenci - Východ
11 - 21
03.03.2019
09:00
FbC Young Arrows Spišská Nová Ves
ŠK Gama Košice

FbC Young Arrows Spišská Nová Ves
Dorastenci - Východ
11 - 22
02.03.2019
11:30
FaBK ATU Košice
FK Florko Košice

FaBK ATU Košice
Starší žiaci - Západ
11 - 57
24.02.2019
10:10
FBC 11 Trnava "SZ"
ŠK Slávia SPU DFA Nitra
Miroslav Vavrinec
Marek Patrovič
FBC 11 Trnava "SZ"
Starší žiaci - Západ
11 - 58
24.02.2019
09:00
Florbalový klub AS Trenčín
FBC Páv Piešťany
Miroslav Vavrinec
Marek Patrovič
FBC 11 Trnava "SZ"
Starší žiaci - Západ
11 - 59
24.02.2019
12:30
ŠK Slávia SPU DFA Nitra
Florbalový klub AS Trenčín
Miroslav Vavrinec
Marek Patrovič
FBC 11 Trnava "SZ"
Starší žiaci - Západ
11 - 60
24.02.2019
11:20
FBC 11 Trnava "SZ"
FBC Páv Piešťany
Miroslav Vavrinec
Marek Patrovič
FBC 11 Trnava "SZ"
Starší žiaci - Západ
11 - RD 60/2a
28.02.2019
18:15
1.FBC Florbal Trenčín
Klub hokejbalu a florbalu Púchov

1.FBC Florbal Trenčín
Starší žiaci - Západ
14 - 72
02.03.2019
ICE Players Sereď
FBC Skalica

FBC Skalica
Starší žiaci - Západ
7 - 40
02.03.2019
12:00
FBC Skalica
FBC Páv Piešťany

FBC Skalica
Starší žiaci - Západ
7 - 41
02.03.2019
10:50
ICE Players Sereď
ŠK Slávia SPU DFA Nitra

FBC Skalica
Starší žiaci - Západ
7 - 42
02.03.2019
09:40
ŠK Slávia SPU DFA Nitra
FBC Páv Piešťany

FBC Skalica
Starší žiaci - Západ
7 - 43
02.03.2019
08:30
FBC Skalica
ICE Players Sereď

FBC Skalica
Starší žiaci - Stred
7 - 49
23.02.2019
09:00
FbK STATON Turany
FBC Grasshoppers AC Uniza pri CVČ Žilina

FBC Grasshoppers AC Uniza pri CVČ Žilina
Starší žiaci - Stred
7 - 50
23.02.2019
10:30
DTF team Detva Joxers
ZŠJM Žatva 90 Dolný Kubín

FBC Grasshoppers AC Uniza pri CVČ Žilina
Starší žiaci - Stred
7 - 51
23.02.2019
12:30
FBC Grasshoppers AC Uniza pri CVČ Žilina
DTF team Detva Joxers

FBC Grasshoppers AC Uniza pri CVČ Žilina
Starší žiaci - Stred
7 - 52
23.02.2019
14:00
ZŠJM Žatva 90 Dolný Kubín
FbK STATON Turany

FBC Grasshoppers AC Uniza pri CVČ Žilina
Starší žiaci - Stred
7 - 53
23.02.2019
09:00
FBK RAptORs
ŠK 1. FBC Zvolen
Medard Dutka
Peter Lopatka
FPS Monacor Banská Bystrica
Starší žiaci - Stred
7 - 54
23.02.2019
10:30
ŠK Juventa pri CVČ v Žiline
FPS Monacor Banská Bystrica
Medard Dutka
Peter Lopatka
FPS Monacor Banská Bystrica
Starší žiaci - Stred
7 - 55
23.02.2019
12:30
FBK RAptORs
FPS Monacor Banská Bystrica
Medard Dutka
Peter Lopatka
FPS Monacor Banská Bystrica
Starší žiaci - Stred
7 - 56
23.02.2019
14:00
ŠK Juventa pri CVČ v Žiline
ŠK 1. FBC Zvolen
Medard Dutka
Peter Lopatka
FPS Monacor Banská Bystrica
Starší žiaci - Východ
12 - 56
03.03.2019
10:00
FBC Predator Sabinov
Žltý Sneh Košice

FBC Predator Sabinov
Starší žiaci - Východ
12 - 57
01.03.2019
17:00
ŠK Gama Košice
FBC Mikuláš Prešov

ŠK Gama Košice
Starší žiaci - Východ
12 - 58
26.02.2019
16:15
ŠŠK Stars Lipany
FBC Mladosť Trebišov
Oliver Pribol
Adam Mišenko
ŠŠK Stars Lipany
Starší žiaci - Východ
12 - 60
03.03.2019
13:30
FaBK ATU Košice
FbC Young Arrows Spišská Nová Ves

FaBK ATU Košice
Staršie žiačky - Západ
2 - 5
22.02.2019
16:10
NTS FK - ZŠ Nemšová
ŠK 98 Pruské
Dominika Jančovičová
Simon Hvojník
FBK Harvard Partizánske
Staršie žiačky - Západ
2 - 6
22.02.2019
15:00
FBK Harvard Partizánske
Športový klub Modra - Babenky
Dominika Jančovičová
Simon Hvojník
FBK Harvard Partizánske
Staršie žiačky - Západ
2 - 7
22.02.2019
18:30
FBK Harvard Partizánske
NTS FK - ZŠ Nemšová
Dominika Jančovičová
Simon Hvojník
FBK Harvard Partizánske
Staršie žiačky - Západ
2 - 8
22.02.2019
17:20
Športový klub Modra - Babenky
ŠK 98 Pruské
Dominika Jančovičová
Simon Hvojník
FBK Harvard Partizánske
Mladší žiaci - Stred
7 - 66
02.03.2019
11:00
FBC Grasshoppers AC Uniza pri CVČ Žilina - oranžoví
TJ A - FbO Nižná

ŠK 1. FBC Zvolen
Mladší žiaci - Stred
7 - 67
02.03.2019
10:00
TJ A - FbO Nižná
ŠK 1. FBC Zvolen

ŠK 1. FBC Zvolen
Mladší žiaci - Stred
7 - 68
02.03.2019
09:00
FBC Grasshoppers AC Uniza pri CVČ Žilina - oranžoví
ŠK 1. FBC Zvolen

ŠK 1. FBC Zvolen
Mladší žiaci - Stred
7 - 69
02.03.2019
13:00
TJ A - FbO Nižná
FBK RAptORs

ŠK 1. FBC Zvolen
Mladší žiaci - Stred
7 - 70
02.03.2019
12:00
FBK RAptORs
FBC Grasshoppers AC Uniza pri CVČ Žilina - oranžoví

ŠK 1. FBC Zvolen
Mladší žiaci - Východ
7 - 1
02.03.2019
08:00
FaBK ATU Košice
Žltý Sneh Košice

Žltý Sneh Košice
Mladší žiaci - Východ
7 - 10
02.03.2019
12:00
ŠŠK Stars Lipany
FK Florko Košice

ŠŠK Stars Lipany
Mladší žiaci - Východ
7 - 11
02.03.2019
13:00
FK Florko Košice
FBC Predator Sabinov

ŠŠK Stars Lipany
Mladší žiaci - Východ
7 - 12
02.03.2019
14:00
ŠŠK Stars Lipany
FBC Mikuláš Prešov

ŠŠK Stars Lipany
Mladší žiaci - Východ
7 - 2
02.03.2019
09:00
FBC Mladosť Trebišov
FbC Young Arrows Spišská Nová Ves

Žltý Sneh Košice
Mladší žiaci - Východ
7 - 3
02.03.2019
10:00
FBC Mladosť Trebišov
Žltý Sneh Košice

Žltý Sneh Košice
Mladší žiaci - Východ
7 - 4
02.03.2019
11:00
FaBK ATU Košice
FbC Young Arrows Spišská Nová Ves

Žltý Sneh Košice
Mladší žiaci - Východ
7 - 5
02.03.2019
12:00
FbC Young Arrows Spišská Nová Ves
Žltý Sneh Košice

Žltý Sneh Košice
Mladší žiaci - Východ
7 - 6
02.03.2019
13:00
FaBK ATU Košice
FBC Mladosť Trebišov

Žltý Sneh Košice
Mladší žiaci - Východ
7 - 7
02.03.2019
09:00
ŠŠK Stars Lipany
FBC Predator Sabinov

ŠŠK Stars Lipany
Mladší žiaci - Východ
7 - 8
02.03.2019
10:00
FK Florko Košice
FBC Mikuláš Prešov

ŠŠK Stars Lipany
Mladší žiaci - Východ
7 - 9
02.03.2019
11:00
FBC Mikuláš Prešov
FBC Predator Sabinov

ŠŠK Stars Lipany
Mladšie žiačky - Stred
2 - 2
24.02.2019
11:00
FBK Tvrdošín
MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto

FBK Tvrdošín
Staršia prípravka - Západ
12 - 81
24.02.2019
09:20
FBC 11 Trnava "SP"
FBK Harvard Partizánske
Ondrej Balák
Radovan Vašák
FBC 11 Trnava "SP"
Staršia prípravka - Západ
12 - 82
24.02.2019
10:10
Florbalový klub AS Trenčín - bieli
1.FBC Florbal Trenčín
Ondrej Balák
Radovan Vašák
FBC 11 Trnava "SP"
Staršia prípravka - Západ
12 - 83
24.02.2019
10:10
FBC Skalica
ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom
Samuel Morvay
Matej Vanta
FBC 11 Trnava "SP"
Staršia prípravka - Západ
12 - 84
24.02.2019
12:40
FBC 11 Trnava "SP"
1.FBC Florbal Trenčín
Ondrej Balák
Radovan Vašák
FBC 11 Trnava "SP"
Staršia prípravka - Západ
12 - 85
24.02.2019
11:50
FBC Skalica
FBK Harvard Partizánske
Ondrej Balák
Radovan Vašák
FBC 11 Trnava "SP"
Staršia prípravka - Západ
12 - 86
24.02.2019
09:20
NTS FK - ZŠ Nemšová
FBC Páv Piešťany
Samuel Morvay
Matej Vanta
FBC 11 Trnava "SP"
Staršia prípravka - Západ
12 - 87
24.02.2019
11:00
Florbalový klub AS Trenčín - červení
FBK Harvard Partizánske
Ondrej Balák
Radovan Vašák
FBC 11 Trnava "SP"
Staršia prípravka - Západ
12 - 88
24.02.2019
08:30
1.FBC Florbal Trenčín
ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom
Ondrej Balák
Radovan Vašák
FBC 11 Trnava "SP"
Staršia prípravka - Západ
12 - 89
24.02.2019
08:30
NTS FK - ZŠ Nemšová
Florbalový klub AS Trenčín - bieli
Samuel Morvay
Matej Vanta
FBC 11 Trnava "SP"
Staršia prípravka - Západ
12 - 90
24.02.2019
12:40
Florbalový klub AS Trenčín - červení
FBC Páv Piešťany
Samuel Morvay
Matej Vanta
FBC 11 Trnava "SP"
Staršia prípravka - Západ
12 - 91
24.02.2019
11:00
FBC 11 Trnava "SP"
FBC Páv Piešťany
Samuel Morvay
Matej Vanta
FBC 11 Trnava "SP"
Staršia prípravka - Stred
6 - 41
24.02.2019
11:00
ŠK Juventa pri CVČ v Žiline
Florbalová akadémia Martin
Erik Hujo
Dávid Klimčík
TJ A - FbO Nižná
Staršia prípravka - Stred
6 - 42
24.02.2019
11:50
FBC Grasshoppers AC Uniza pri CVČ Žilina - oranžoví
TJ A - FbO Nižná
Erik Hujo
Dávid Klimčík
TJ A - FbO Nižná
Staršia prípravka - Stred
6 - 43
24.02.2019
09:50
ŠK Juventa pri CVČ v Žiline
FBC Grasshoppers AC Uniza pri CVČ Žilina - oranžoví
Erik Hujo
Dávid Klimčík
TJ A - FbO Nižná
Staršia prípravka - Stred
6 - 44
24.02.2019
09:00
TJ A - FbO Nižná
Florbalová akadémia Martin
Erik Hujo
Dávid Klimčík
TJ A - FbO Nižná
Staršia prípravka - Stred
6 - 45
24.02.2019
09:00
FBC Grasshoppers AC Uniza pri CVČ Žilina - bieli
ZŠJM Žatva 90 Dolný Kubín

FPS Monacor Banská Bystrica
Staršia prípravka - Stred
6 - 46
24.02.2019
09:50
ŠK 1. FBC Zvolen
FPS Monacor Banská Bystrica

FPS Monacor Banská Bystrica
Staršia prípravka - Stred
6 - 47
24.02.2019
11:00
FPS Monacor Banská Bystrica
ZŠJM Žatva 90 Dolný Kubín

FPS Monacor Banská Bystrica
Staršia prípravka - Stred
6 - 48
24.02.2019
11:50
FBC Grasshoppers AC Uniza pri CVČ Žilina - bieli
ŠK 1. FBC Zvolen

FPS Monacor Banská Bystrica
Mladšia prípravka - Východ
7 - 1
02.03.2019
09:00
Eastern Wings Michalovce
FRAM FBA Košice

Eastern Wings Michalovce
Mladšia prípravka - Východ
7 - 10
02.03.2019
11:30
Žltý Sneh Košice
FK Florko Košice

Eastern Wings Michalovce
Mladšia prípravka - Východ
7 - 11
02.03.2019
12:20
FK Florko Košice
FaBK ATU Košice

Eastern Wings Michalovce
Mladšia prípravka - Východ
7 - 12
02.03.2019
13:10
FBC Mikuláš Prešov
Žltý Sneh Košice

Eastern Wings Michalovce
Mladšia prípravka - Východ
7 - 2
02.03.2019
09:50
FBC Predator Sabinov
FbC Young Arrows Spišská Nová Ves

Eastern Wings Michalovce
Mladšia prípravka - Východ
7 - 3
02.03.2019
10:40
FRAM FBA Košice
FbC Young Arrows Spišská Nová Ves

Eastern Wings Michalovce
Mladšia prípravka - Východ
7 - 4
02.03.2019
11:30
Eastern Wings Michalovce
FBC Predator Sabinov

Eastern Wings Michalovce
Mladšia prípravka - Východ
7 - 5
02.03.2019
12:20
FBC Predator Sabinov
FRAM FBA Košice

Eastern Wings Michalovce
Mladšia prípravka - Východ
7 - 6
02.03.2019
13:10
FbC Young Arrows Spišská Nová Ves
Eastern Wings Michalovce

Eastern Wings Michalovce
Mladšia prípravka - Východ
7 - 7
02.03.2019
09:00
Žltý Sneh Košice
FaBK ATU Košice

Eastern Wings Michalovce
Mladšia prípravka - Východ
7 - 8
02.03.2019
09:50
FK Florko Košice
FBC Mikuláš Prešov

Eastern Wings Michalovce
Mladšia prípravka - Východ
7 - 9
02.03.2019
10:40
FaBK ATU Košice
FBC Mikuláš Prešov

Eastern Wings Michalovce