Liga / Kolo / K.z. Dátum / Čas Domáci vs Hostia Rozhodcovia Organizator / Delegát Miesto Potvrdené
2. liga muži - Bratislava
6 - 29
20.10.2019
18:00
1. SC Malacky
ŠK Lido Prírodovedec Juniori
Marek Turlík
Martin Hlaváč
1. SC Malacky
2. liga muži - Bratislava
7 - 31
26.10.2019
09:00
ŠK Lido Prírodovedec "B"
Snipers Bratislava "B"

ŠK Lido Prírodovedec "B"
2. liga muži - Bratislava
7 - 32
26.10.2019
11:30
ŠK Lido Prírodovedec Juniori
TJ Sokol Gajary

ŠK Lido Prírodovedec Juniori
2. liga muži - Bratislava
7 - 33
26.10.2019
16:30
FBC White Eagles Bratislava
1. SC Malacky

FBC White Eagles Bratislava
2. liga muži - Bratislava
7 - 34
26.10.2019
09:30
FBC Jánošíkoví zbojníci
CAPITOL Floorball Team

FBC Jánošíkoví zbojníci
2. liga muži - Bratislava
7 - 35
26.10.2019
13:30
FBC Dragons Ružinov Bratislava
FBC BlueBerries Modra

FBC Dragons Ružinov Bratislava
2. liga muži - Bratislava
8 - 36
27.10.2019
15:00
Snipers Bratislava "B"
FBC BlueBerries Modra

Snipers Bratislava "B"
2. liga muži - Bratislava
8 - 37
27.10.2019
17:30
CAPITOL Floorball Team
FBC Dragons Ružinov Bratislava

CAPITOL Floorball Team
2. liga muži - Bratislava
8 - 38
27.10.2019
18:00
1. SC Malacky
FBC Jánošíkoví zbojníci

1. SC Malacky
2. liga muži - Bratislava
8 - 39
27.10.2019
12:30
TJ Sokol Gajary
FBC White Eagles Bratislava

TJ Sokol Gajary
2. liga muži - Bratislava
8 - 40
27.10.2019
18:00
ŠK Lido Prírodovedec "B"
ŠK Lido Prírodovedec Juniori

ŠK Lido Prírodovedec "B"
Dorastenci - Bratislava
3 - 7
19.10.2019
10:30
VŠK PdF UK Hurikán Bratislava
Snipers Bratislava "B"
Marek Turlík
Ján žúbor
VŠK PdF UK Hurikán Bratislava
-
Dorastenci - Bratislava
3 - 8
19.10.2019
09:00
ŠK Lido Prírodovedec
TJ Sokol Gajary
Samuel Uhliarik
Martin Hlaváč
ŠK Lido Prírodovedec
Dorastenci - Bratislava
3 - 9
19.10.2019
18:00
Tsunami Záhorská Bystrica
Snipers Bratislava "A"
Veronika Vajsáblová
Natália Broošová
Tsunami Záhorská Bystrica
Starší žiaci - Bratislava
4 - 28
20.10.2019
08:00
Snipers Bratislava "C"
Galaktikos Bratislava
Miroslav Hýlek
Simona Tardíková
Snipers Bratislava "C"
Starší žiaci - Bratislava
4 - 29
20.10.2019
09:00
Tsunami Záhorská Bystrica Modrí
Snipers Bratislava "A"
Miroslav Hýlek
Simona Tardíková
Snipers Bratislava "C"
Starší žiaci - Bratislava
4 - 30
20.10.2019
10:00
Snipers Bratislava "C"
VŠK PdF UK Hurikán Gepards
Miroslav Hýlek
Simona Tardíková
Snipers Bratislava "C"
Starší žiaci - Bratislava
4 - 34
20.10.2019
08:00
ŠK FbO Florpédo Bratislava
VŠK PdF UK Hurikán Bratislava
Daniel Masrna
Juraj Kašuba
ŠK FbO Florpédo Bratislava
Starší žiaci - Bratislava
4 - 35
20.10.2019
09:20
ŠK Lido Prírodovedec
Snipers Bratislava "B"
Daniel Masrna
Juraj Kašuba
ŠK FbO Florpédo Bratislava
Starší žiaci - Bratislava
4 - 36
20.10.2019
10:40
ŠK FbO Florpédo Bratislava
ŠK Lido Prírodovedec
Daniel Masrna
Juraj Kašuba
ŠK FbO Florpédo Bratislava
Starší žiaci - Bratislava
5 - 37
27.10.2019
09:35
Galaktikos Bratislava
VŠK PdF UK Hurikán Gepards

Galaktikos Bratislava
Starší žiaci - Bratislava
5 - 38
27.10.2019
10:45
Snipers Bratislava "A"
Snipers Bratislava "C"

Galaktikos Bratislava
Starší žiaci - Bratislava
5 - 39
27.10.2019
11:55
Galaktikos Bratislava
Tsunami Záhorská Bystrica

Galaktikos Bratislava
Starší žiaci - Bratislava
5 - 40
27.10.2019
08:00
1. SC Malacky
ŠK Lido Prírodovedec

1. SC Malacky
Starší žiaci - Bratislava
5 - 41
27.10.2019
09:15
Snipers Bratislava "B"
FBC BlueBerries Modra

1. SC Malacky
Starší žiaci - Bratislava
5 - 42
27.10.2019
10:30
1. SC Malacky
Snipers Bratislava "B"

1. SC Malacky
Starší žiaci - Bratislava
5 - 43
27.10.2019
10:40
VŠK PdF UK Hurikán Bratislava
VŠK PdF UK Hurikán Inspiro

VŠK PdF UK Hurikán Bratislava
Starší žiaci - Bratislava
5 - 44
27.10.2019
12:00
VŠK PdF UK Hurikán Inspiro
ŠK FbO Florpédo Bratislava

VŠK PdF UK Hurikán Bratislava
Starší žiaci - Bratislava
5 - 45
27.10.2019
13:20
VŠK PdF UK Hurikán Bratislava
Tsunami Záhorská Bystrica Modrí

VŠK PdF UK Hurikán Bratislava
Mladší žiaci - Bratislava
2 - 6
19.10.2019
08:50
Tsunami Záhorská Bystrica
Tsunami Záhorská Bystrica Modrí
Miroslav Bukviš ml.
Lukáš Hlavačka
Tsunami Záhorská Bystrica
Mladší žiaci - Bratislava
2 - 7
19.10.2019
09:50
Galaktikos Bratislava
Fat Pipe Snipers Bratislava black
Miroslav Bukviš ml.
Lukáš Hlavačka
Tsunami Záhorská Bystrica
Mladší žiaci - Bratislava
2 - 8
19.10.2019
10:50
ŠK Lido Prírodovedec
Snipers Dunajská Lužná
Miroslav Bukviš ml.
Lukáš Hlavačka
Tsunami Záhorská Bystrica
Mladší žiaci - Bratislava
2 - 9
19.10.2019
11:50
Tsunami Záhorská Bystrica
Fat Pipe Snipers Bratislava orange
Miroslav Bukviš ml.
Lukáš Hlavačka
Tsunami Záhorská Bystrica
Staršia prípravka - Bratislava
3 - 13
20.10.2019
11:00
Galaktikos Bratislava Stars
ŠK FbO Florpédo Bratislava
Dominka Drobná
Alexandra Müllerová
Galaktikos Bratislava Stars
Staršia prípravka - Bratislava
3 - 14
20.10.2019
11:50
Tsunami Záhorská Bystrica Modrí
Fat Pipe Snipers Bratislava black
Dominka Drobná
Alexandra Müllerová
Galaktikos Bratislava Stars
Staršia prípravka - Bratislava
3 - 15
20.10.2019
12:40
ŠK FbO Florpédo Bratislava
VŠK PdF UK Hurikán Bratislava Rača-Tbiliská
Dominka Drobná
Alexandra Müllerová
Galaktikos Bratislava Stars
Staršia prípravka - Bratislava
3 - 16
20.10.2019
13:30
Fat Pipe Snipers Bratislava black
ŠK Lido Prírodovedec
Kamila Macejáková
Veronika Kajanová
Galaktikos Bratislava Stars
Staršia prípravka - Bratislava
3 - 17
20.10.2019
14:20
VŠK PdF UK Hurikán Bratislava Rača-Tbiliská
Tsunami Záhorská Bystrica Modrí
Kamila Macejáková
Veronika Kajanová
Galaktikos Bratislava Stars
Staršia prípravka - Bratislava
3 - 18
20.10.2019
15:15
ŠK Lido Prírodovedec
Galaktikos Bratislava Stars
Kamila Macejáková
Veronika Kajanová
Galaktikos Bratislava Stars
Staršia prípravka - Bratislava
4 - 19
27.10.2019
14:20
Snipers Dunajská Lužná
Tsunami Záhorská Bystrica

Snipers Dunajská Lužná
Staršia prípravka - Bratislava
4 - 20
27.10.2019
13:30
ŠK Lido Prírodovedec
FBC BlueBerries Modra

Snipers Dunajská Lužná
Staršia prípravka - Bratislava
4 - 21
27.10.2019
11:00
Fat Pipe Snipers Bratislava black
Snipers Dúbravka

Snipers Dunajská Lužná
Staršia prípravka - Bratislava
4 - 22
27.10.2019
15:20
Tsunami Záhorská Bystrica
ŠK Lido Prírodovedec

Snipers Dunajská Lužná
Staršia prípravka - Bratislava
4 - 23
27.10.2019
11:50
FBC BlueBerries Modra
Fat Pipe Snipers Bratislava black

Snipers Dunajská Lužná
Staršia prípravka - Bratislava
4 - 24
27.10.2019
12:40
Snipers Dúbravka
Snipers Dunajská Lužná

Snipers Dunajská Lužná
Mladšia prípravka - Bratislava
2.Č - 10
26.10.2019
11:30
FBC BlueBerries Modra
Fat Pipe Snipers Bratislava black

Tsunami Záhorská Bystrica
Mladšia prípravka - Bratislava
2.Č - 11
26.10.2019
12:20
Fat Pipe Snipers Bratislava black
Snipers Dunajská Lužná

Tsunami Záhorská Bystrica
Mladšia prípravka - Bratislava
2.Č - 12
26.10.2019
13:10
FBC BlueBerries Modra
Snipers Dunajská Lužná

Tsunami Záhorská Bystrica
Mladšia prípravka - Bratislava
2.M - 7
26.10.2019
09:00
VŠK PdF UK Hurikán Inspiro
Tsunami Záhorská Bystrica

Tsunami Záhorská Bystrica
Mladšia prípravka - Bratislava
2.M - 8
26.10.2019
09:50
Tsunami Záhorská Bystrica
Galaktikos Bratislava

Tsunami Záhorská Bystrica
Mladšia prípravka - Bratislava
2.M - 9
26.10.2019
10:40
VŠK PdF UK Hurikán Inspiro
Galaktikos Bratislava

Tsunami Záhorská Bystrica