Liga / Kolo / K.z. Dátum / Čas Domáci vs Hostia Rozhodcovia Organizator / Delegát Miesto Potvrdené
2. liga muži - Stred
3 - 10
20.10.2019
12:00
FBK Hornets Mútne
FBK BCF Dukla Banská Bystrica
Peter Žilka
Ján Kubaščík
FBK BCF Dukla Banská Bystrica
2. liga muži - Stred
4 - 13
27.10.2019
09:00
DTF team Detva Joxers "B"
Žatva 90 Dolný Kubín
Miroslav Mazúch
Ondrej Kubička
FbK STATON Turany
2. liga muži - Stred
4 - 14
27.10.2019
11:00
FbK STATON Turany
CVČ Fatpipe Žiar nad Hronom Pirátos
Ondrej Kubička
FbK STATON Turany
2. liga muži - Stred
4 - 15
27.10.2019
15:00
FBK Hornets Mútne
FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina "B"
Miroslav Mazúch
Juraj Tóth
FbK STATON Turany
2. liga muži - Stred
4 - 16
27.10.2019
13:00
FBK BCF Dukla Banská Bystrica
Meteníci Likavka
Miroslav Mazúch
Juraj Tóth
FbK STATON Turany
Juniori - Stred
2 - 4
26.10.2019
11:00
TJ A - FbO Nižná
Devils Čadca
Adam Kováč
Matúš Kováč
CVČ Fatpipe Žiar nad Hronom Pirátos
Juniori - Stred
2 - 5
26.10.2019
09:00
CVČ Fatpipe Žiar nad Hronom Pirátos
TJ A - FbO Nižná
Adam Kováč
Matúš Kováč
CVČ Fatpipe Žiar nad Hronom Pirátos
Juniori - Stred
2 - 6
26.10.2019
13:00
Devils Čadca
CVČ Fatpipe Žiar nad Hronom Pirátos
Adam Kováč
Matúš Kováč
CVČ Fatpipe Žiar nad Hronom Pirátos
Dorastenky - Stred
1 - 1
20.10.2019
09:00
FBK Slovenská Ľupča
FBC Horehronec
Veronika Marková
Klára Svrčková
MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto
Dorastenky - Stred
1 - 2
20.10.2019
10:10
MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto
FBC Slovan Rimavská Sobota
Veronika Marková
Klára Svrčková
MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto
Dorastenky - Stred
1 - 3
20.10.2019
11:50
FBC Slovan Rimavská Sobota
FBK Slovenská Ľupča
Veronika Marková
Klára Svrčková
MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto
Dorastenky - Stred
1 - 4
20.10.2019
13:00
FBC Horehronec
MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto
Veronika Marková
Klára Svrčková
MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto
Starší žiaci - Stred
2 - 10
20.10.2019
13:40
FBK RAptORs
ŠK Juventa pri CVČ v Žiline
Marián Mačňák
Erik Hujo
TJ A - FbO Nižná
Starší žiaci - Stred
2 - 11
20.10.2019
09:00
TJ A - FbO Nižná
ZŠJM Žatva 90 Dolný Kubín
Marián Mačňák
Erik Hujo
TJ A - FbO Nižná
Starší žiaci - Stred
2 - 12
20.10.2019
10:10
FBK RAptORs
DTF team Detva Joxers
Marián Mačňák
Erik Hujo
TJ A - FbO Nižná
Starší žiaci - Stred
2 - 13
20.10.2019
11:20
ŠK Juventa pri CVČ v Žiline
ZŠJM Žatva 90 Dolný Kubín
Marián Mačňák
Erik Hujo
TJ A - FbO Nižná
Starší žiaci - Stred
2 - 14
20.10.2019
12:30
DTF team Detva Joxers
TJ A - FbO Nižná
Marián Mačňák
Erik Hujo
TJ A - FbO Nižná
Starší žiaci - Stred
2 - 15
19.10.2019
09:00
FbK STATON Turany
FBC Horehronec
Králiková
Ihradský
ŠK 1. FBC Zvolen
Neprítomný
Starší žiaci - Stred
2 - 16
19.10.2019
10:10
FBC Grasshoppers AC Uniza pri CVČ Žilina
ŠK 1. FBC Zvolen
Králiková
Ihradský
ŠK 1. FBC Zvolen
Neprítomný
Starší žiaci - Stred
2 - 17
19.10.2019
11:50
ŠK 1. FBC Zvolen
FbK STATON Turany
Králiková
Ihradský
ŠK 1. FBC Zvolen
Neprítomný
Starší žiaci - Stred
2 - 18
19.10.2019
13:00
FBC Horehronec
FBC Grasshoppers AC Uniza pri CVČ Žilina
Králiková
Ihradský
ŠK 1. FBC Zvolen
Neprítomný
Staršia prípravka - Stred
1 - 1
26.10.2019
09:00
FPS Monacor Banská Bystrica
ŠK 1. FBC Zvolen
Peter Žilka
Ján Kubaščík
FBK Zákamenné
Staršia prípravka - Stred
1 - 2
26.10.2019
09:50
Florbalová akadémia Martin
FBK Zákamenné
Peter Žilka
Ján Kubaščík
FBK Zákamenné
Staršia prípravka - Stred
1 - 3
26.10.2019
11:10
FBK Zákamenné
FPS Monacor Banská Bystrica
Peter Žilka
Ján Kubaščík
FBK Zákamenné
Staršia prípravka - Stred
1 - 4
26.10.2019
12:00
ŠK 1. FBC Zvolen
Florbalová akadémia Martin
Peter Žilka
Ján Kubaščík
FBK Zákamenné
Staršia prípravka - Stred
1 - 5
27.10.2019
09:00
ZŠJM Žatva 90 Dolný Kubín
FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina

FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina
Staršia prípravka - Stred
1 - 6
27.10.2019
09:50
FBC Slovan Rimavská Sobota
ŠK Juventa pri CVČ v Žiline

FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina
Staršia prípravka - Stred
1 - 7
27.10.2019
11:10
ŠK Juventa pri CVČ v Žiline
ZŠJM Žatva 90 Dolný Kubín

FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina
Staršia prípravka - Stred
1 - 8
27.10.2019
12:00
FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina
FBC Slovan Rimavská Sobota

FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina