Liga / Kolo / K.z. Dátum / Čas Domáci vs Hostia Rozhodcovia Organizator / Delegát Miesto Potvrdené
2. liga muži - Západ
2 - 10
27.10.2019
09:00
ŠK ICE Players Sereď
FK AS Trenčín Dragons Trenovec "B"

ŠK ICE Players Sereď
2. liga muži - Západ
2 - 11
27.10.2019
11:00
FK AS Trenčín Dragons Trenovec "B"
ŠK Slávia SPU DFA Nitra

ŠK ICE Players Sereď
2. liga muži - Západ
2 - 12
27.10.2019
13:00
ŠK Slávia SPU DFA Nitra
ŠK ICE Players Sereď

ŠK ICE Players Sereď
2. liga muži - Západ
2 - 13
27.10.2019
10:00
Športový klub Victory Stars Dubnica nad Váhom "B"
FBC Levice

Dragons Hlohovec
2. liga muži - Západ
2 - 14
27.10.2019
08:30
Dragons Hlohovec
FbO Sršne Prievidza

Dragons Hlohovec
2. liga muži - Západ
2 - 15
27.10.2019
12:00
Športový klub Victory Stars Dubnica nad Váhom "B"
FbO Sršne Prievidza

Dragons Hlohovec
2. liga muži - Západ
2 - 16
27.10.2019
13:30
FBC Levice
Dragons Hlohovec

Dragons Hlohovec
2. liga muži - Západ
2 - RD1/5
22.10.2019
18:00
Športový klub Victory Stars Dubnica nad Váhom "B"
Revel Trenčianské Teplice
Ďurík Peter
Mésaroš Martin
Športový klub Victory Stars Dubnica nad Váhom "B"
2. liga muži - Západ
2 - RD2/5
19.10.2019
14:00
FBC Červeník - Leopoldov
Dragons Hlohovec
Róbert Galáč
Radovan Vašák
FBC Červeník - Leopoldov
-
Juniori - Západ
2 - 2
20.10.2019
09:00
FBK Púchov
Florbalový klub AS Trenčín
Riečický Jozef Miroslav
Chochula Patrik
FBK Púchov
Dorastenci - Západ
2 - 10
19.10.2019
09:30
FBK Púchov
FBC Levice
Morvay Samko
Hrehuš Aleš
FBC Páv Piešťany
Dorastenci - Západ
2 - 11
19.10.2019
13:00
1.FBC Florbal Trenčín
FBK Púchov
Patrovič Marek
Hrehuš Aleš
FBC Páv Piešťany
Dorastenci - Západ
2 - 12
19.10.2019
11:30
FBC Páv Piešťany
FBC Levice
Patrovič Marek
Morvaj Samko
FBC Páv Piešťany
Dorastenci - Západ
2 - 13
19.10.2019
12:50
Športový klub Victory Stars Dubnica nad Váhom
Šk Slávia SPU DFA Nitra
Ďurík Peter
Mésaroš Martin
Športový klub Victory Stars Dubnica nad Váhom
Holičková Alžbeta
Dorastenci - Západ
2 - 14
19.10.2019
11:20
FbO Žochár Topoľčany
Florbalový klub AS Trenčín
Jozef M.Riečický
Patrik Chochula
Športový klub Victory Stars Dubnica nad Váhom
Dorastenci - Západ
2 - 15
19.10.2019
09:30
Florbalový klub AS Trenčín
Šk Slávia SPU DFA Nitra
Ďurík Peter
Mésaroš Martin
Športový klub Victory Stars Dubnica nad Váhom
Dorastenci - Západ
2 - 16
19.10.2019
08:00
Športový klub Victory Stars Dubnica nad Váhom
FbO Žochár Topoľčany
Jozef M.Riečický
Patrik Chochula
Športový klub Victory Stars Dubnica nad Váhom
Dorastenci - Západ
2 - 9
19.10.2019
08:00
FBC Páv Piešťany
1.FBC Florbal Trenčín
Patrovič Marek
Morvaj Samko
FBC Páv Piešťany
Starší žiaci - Západ
2 - 13
26.10.2019
09:30
Červeník - CVČ Piešťany
Florbalový klub AS Trenčín

Červeník - CVČ Piešťany
Starší žiaci - Západ
2 - 14
26.10.2019
11:00
FBC 11 Trnava "A"
FBC Páv Piešťany

Červeník - CVČ Piešťany
Starší žiaci - Západ
2 - 15
26.10.2019
12:30
Florbalový klub AS Trenčín
FBC Páv Piešťany

Červeník - CVČ Piešťany
Starší žiaci - Západ
2 - 16
26.10.2019
14:00
Červeník - CVČ Piešťany
FBC 11 Trnava "A"

Červeník - CVČ Piešťany
Starší žiaci - Západ
2 - 17
27.10.2019
08:00
Športový klub Victory Stars Dubnica nad Váhom
1.FBC Florbal Trenčín

Športový klub Victory Stars Dubnica nad Váhom
Starší žiaci - Západ
2 - 18
27.10.2019
09:10
FBK Púchov
FBK Fair Levice

Športový klub Victory Stars Dubnica nad Váhom
Starší žiaci - Západ
2 - 19
27.10.2019
10:40
1.FBC Florbal Trenčín
FBK Púchov

Športový klub Victory Stars Dubnica nad Váhom
Starší žiaci - Západ
2 - 20
27.10.2019
11:50
Športový klub Victory Stars Dubnica nad Váhom
FBK Fair Levice

Športový klub Victory Stars Dubnica nad Váhom
Starší žiaci - Západ
2 - 21
27.10.2019
10:00
FBC 11 Trnava "B"
ŠK Slávia SPU DFA Nitra

FBC 11 Trnava "B"
Starší žiaci - Západ
2 - 22
27.10.2019
11:20
FBK Harvard Partizánske
ŠK ICE Players Sereď

FBC 11 Trnava "B"
Starší žiaci - Západ
2 - 23
27.10.2019
14:30
FBC 11 Trnava "B"
FBK Harvard Partizánske

FBC 11 Trnava "B"
Starší žiaci - Západ
2 - 24
27.10.2019
13:10
ŠK ICE Players Sereď
ŠK Slávia SPU DFA Nitra

FBC 11 Trnava "B"
Mladší žiaci - Západ
1 - 1
20.10.2019
08:00
ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom
1. FBC Florbal Trenčín
Holička Branislav
Holička Michal
ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom
Holičková Alžbeta
Mladší žiaci - Západ
1 - 10
20.10.2019
12:30
FbO Žochár Topoľčany
Florbalový klub AS Trenčín - červení
Kováč Adam
Kováč Matúš
FbO Žochár Topoľčany
Mladší žiaci - Západ
1 - 2
20.10.2019
08:55
FBK Harvard Partizánske
FBK Fair Levice
Holička Branislav
Holička Michal
ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom
Holičková Alžbeta
Mladší žiaci - Západ
1 - 3
20.10.2019
09:50
1. FBC Florbal Trenčín
FBC 11 Trnava - Mravci
Šatka Matej
Bagín Samuel
ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom
Mladší žiaci - Západ
1 - 4
20.10.2019
10:45
ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom
FBK Harvard Partizánske
Holička Branislav
Holička Michal
ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom
Holičková Alžbeta
Mladší žiaci - Západ
1 - 5
20.10.2019
11:40
FBK Fair Levice
FBC 11 Trnava - Mravci
Šatka Matej
Bagín Samuel
ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom
Holičková Alžbeta
Mladší žiaci - Západ
1 - 6
20.10.2019
08:30
Revel Trenčianské Teplice
ŠK Slávia SPU DFA Nitra
Kováč Adam
Patrovič Marek
FbO Žochár Topoľčany
Mladší žiaci - Západ
1 - 7
20.10.2019
09:30
FbO Žochár Topoľčany
Florbalový klub AS Trenčín - bieli
Patrovič Marek
Kováč Matúš
FbO Žochár Topoľčany
Mladší žiaci - Západ
1 - 8
20.10.2019
10:30
Florbalový klub AS Trenčín - červení
Revel Trenčianské Teplice
Kováč Adam
Patrovič Marek
FbO Žochár Topoľčany
Mladší žiaci - Západ
1 - 9
20.10.2019
11:30
Florbalový klub AS Trenčín - bieli
ŠK Slávia SPU DFA Nitra
Kováč Matúš
Kováč Adam
FbO Žochár Topoľčany
Staršia prípravka - Západ
1 - 1
26.10.2019
08:00
ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom
1. FBC Florbal Trenčín

ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom
Staršia prípravka - Západ
1 - 10
27.10.2019
12:20
FBK Púchov
Florbalový klub AS Trenčín - bieli

NTS FK - ZŠ Nemšová
Staršia prípravka - Západ
1 - 2
26.10.2019
08:50
Revel Trenčianské Teplice
FBC Páv Piešťany

ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom
Staršia prípravka - Západ
1 - 3
26.10.2019
09:40
1. FBC Florbal Trenčín
FBK Harvard Partizánske

ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom
Staršia prípravka - Západ
1 - 4
26.10.2019
10:30
ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom
Revel Trenčianské Teplice

ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom
Staršia prípravka - Západ
1 - 5
26.10.2019
11:20
FBC Páv Piešťany
FBK Harvard Partizánske

ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom
Staršia prípravka - Západ
1 - 6
27.10.2019
09:00
NTS FK - ZŠ Nemšová
Florbalový klub AS Trenčín - červení

NTS FK - ZŠ Nemšová
Staršia prípravka - Západ
1 - 7
27.10.2019
09:50
Florbalový klub AS Trenčín - bieli
FbO Žochár Topoľčany

NTS FK - ZŠ Nemšová
Staršia prípravka - Západ
1 - 8
27.10.2019
10:40
Florbalový klub AS Trenčín - červení
FBK Púchov

NTS FK - ZŠ Nemšová
Staršia prípravka - Západ
1 - 9
27.10.2019
11:30
NTS FK - ZŠ Nemšová
FbO Žochár Topoľčany

NTS FK - ZŠ Nemšová
Mladšia prípravka - Západ
1 - 1
20.10.2019
09:00
NTS FK - ZŠ Nemšová
Revel Trenčianské Teplice
Kula Vladimír
Kula Pavol
NTS FK - ZŠ Nemšová
Mladšia prípravka - Západ
1 - 2
20.10.2019
09:50
Florbalový klub AS Trenčín - červení
FBK Harvard Partizánske - modrí
Kula Vladimír
Kula Pavol
NTS FK - ZŠ Nemšová
Mladšia prípravka - Západ
1 - 3
20.10.2019
10:40
ŠK Slávia SPU DFA Nitra
FBK Harvard Partizánske - bieli
Kula Vladimír
Kula Pavol
NTS FK - ZŠ Nemšová
Mladšia prípravka - Západ
1 - 4
20.10.2019
13:10
Revel Trenčianské Teplice
FBC Skalica
Kula Vladimír
Kula Pavol
NTS FK - ZŠ Nemšová
Mladšia prípravka - Západ
1 - 5
20.10.2019
12:20
FBK Harvard Partizánske - modrí
FBK Harvard Partizánske - bieli
Kula Vladimír
Kula Pavol
NTS FK - ZŠ Nemšová
Mladšia prípravka - Západ
1 - 6
20.10.2019
11:30
Florbalový klub AS Trenčín - bieli
FBC Skalica
Kula Vladimír
Kula Pavol
NTS FK - ZŠ Nemšová
Mladšia prípravka - Západ
1 - 7
20.10.2019
14:00
Florbalový klub AS Trenčín - červení
ŠK Slávia SPU DFA Nitra
Kula Vladimír
Kula Pavol
NTS FK - ZŠ Nemšová
Mladšia prípravka - Západ
1 - 8
20.10.2019
14:50
NTS FK - ZŠ Nemšová
Florbalový klub AS Trenčín - bieli
Kula Vladimír
Kula Pavol
NTS FK - ZŠ Nemšová