Liga / Kolo / K.z. Dátum / Čas Domáci vs Hostia Rozhodcovia Organizator / Delegát Miesto Potvrdené
2. liga muži - Západ
2 - SF1A
23.02.2019
13:30
FBC Páv Piešťany
Klub hokejbalu a florbalu Púchov
Patrik Bulko
Peter Ďurík
FBC Páv Piešťany
2. liga muži - Západ
2 - SF1B
23.02.2019
17:00
ŠK Slávia SPU DFA Nitra
Dragons Hlohovec

ŠK Slávia SPU DFA Nitra
2. liga muži - Západ
2 - SF2A
24.02.2019
12:30
Klub hokejbalu a florbalu Púchov
FBC Páv Piešťany
Miloš Jursa
Patrik Bulko
Klub hokejbalu a florbalu Púchov
2. liga muži - Západ
2 - SF2B
24.02.2019
15:30
Dragons Hlohovec
ŠK Slávia SPU DFA Nitra
Miroslav Vavrinec
Marek Patrovič
Dragons Hlohovec
2. liga muži - Západ
2 - SF3A
27.02.2019
FBC Páv Piešťany
Klub hokejbalu a florbalu Púchov

FBC Páv Piešťany
2. liga muži - Západ
2 - SF3B
27.02.2019
ŠK Slávia SPU DFA Nitra
Dragons Hlohovec

ŠK Slávia SPU DFA Nitra
Dorastenci - Západ
13 - 81
23.02.2019
09:00
Florbalový klub AS Trenčín
FBK Harvard Partizánske
Patrik Bulko
Peter Ďurík
Florbalový klub AS Trenčín
Dorastenci - Západ
13 - 82
23.02.2019
10:30
FBC Páv Piešťany
ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom
Patrik Bulko
Peter Ďurík
Florbalový klub AS Trenčín
Dorastenci - Západ
13 - 83
23.02.2019
13:30
Florbalový klub AS Trenčín
FBC Páv Piešťany
Miloš Jursa
Martin Mésaroš
Florbalový klub AS Trenčín
Dorastenci - Západ
13 - 84
23.02.2019
12:00
FBK Harvard Partizánske
ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom
Miloš Jursa
Martin Mésaroš
Florbalový klub AS Trenčín
Dorastenci - Západ
14 - RD 92/3
02.03.2019
11:00
FbO Žochár Topoľčany
FBK Harvard Partizánske

FbO Žochár Topoľčany
Dorastenci - Západ
15 - 93
03.03.2019
Klub hokejbalu a florbalu Púchov
ŠK Slávia SPU DFA Nitra

Klub hokejbalu a florbalu Púchov
Dorastenci - Západ
15 - 94
03.03.2019
1.FBC Florbal Trenčín
FBK Fair Levice

Klub hokejbalu a florbalu Púchov
Dorastenci - Západ
15 - 95
03.03.2019
Klub hokejbalu a florbalu Púchov
FBK Fair Levice

Klub hokejbalu a florbalu Púchov
Dorastenci - Západ
15 - 96
03.03.2019
ŠK Slávia SPU DFA Nitra
1.FBC Florbal Trenčín

Klub hokejbalu a florbalu Púchov
Starší žiaci - Západ
11 - 57
24.02.2019
10:10
FBC 11 Trnava "SZ"
ŠK Slávia SPU DFA Nitra
Miroslav Vavrinec
Marek Patrovič
FBC 11 Trnava "SZ"
Starší žiaci - Západ
11 - 58
24.02.2019
09:00
Florbalový klub AS Trenčín
FBC Páv Piešťany
Miroslav Vavrinec
Marek Patrovič
FBC 11 Trnava "SZ"
Starší žiaci - Západ
11 - 59
24.02.2019
12:30
ŠK Slávia SPU DFA Nitra
Florbalový klub AS Trenčín
Miroslav Vavrinec
Marek Patrovič
FBC 11 Trnava "SZ"
Starší žiaci - Západ
11 - 60
24.02.2019
11:20
FBC 11 Trnava "SZ"
FBC Páv Piešťany
Miroslav Vavrinec
Marek Patrovič
FBC 11 Trnava "SZ"
Starší žiaci - Západ
11 - RD 60/2a
28.02.2019
18:15
1.FBC Florbal Trenčín
Klub hokejbalu a florbalu Púchov

1.FBC Florbal Trenčín
Starší žiaci - Západ
14 - 72
02.03.2019
ICE Players Sereď
FBC Skalica

FBC Skalica
Starší žiaci - Západ
7 - 40
02.03.2019
12:00
FBC Skalica
FBC Páv Piešťany

FBC Skalica
Starší žiaci - Západ
7 - 41
02.03.2019
10:50
ICE Players Sereď
ŠK Slávia SPU DFA Nitra

FBC Skalica
Starší žiaci - Západ
7 - 42
02.03.2019
09:40
ŠK Slávia SPU DFA Nitra
FBC Páv Piešťany

FBC Skalica
Starší žiaci - Západ
7 - 43
02.03.2019
08:30
FBC Skalica
ICE Players Sereď

FBC Skalica
Staršie žiačky - Západ
2 - 5
22.02.2019
16:10
NTS FK - ZŠ Nemšová
ŠK 98 Pruské
Dominika Jančovičová
Simon Hvojník
FBK Harvard Partizánske
Staršie žiačky - Západ
2 - 6
22.02.2019
15:00
FBK Harvard Partizánske
Športový klub Modra - Babenky
Dominika Jančovičová
Simon Hvojník
FBK Harvard Partizánske
Staršie žiačky - Západ
2 - 7
22.02.2019
18:30
FBK Harvard Partizánske
NTS FK - ZŠ Nemšová
Dominika Jančovičová
Simon Hvojník
FBK Harvard Partizánske
Staršie žiačky - Západ
2 - 8
22.02.2019
17:20
Športový klub Modra - Babenky
ŠK 98 Pruské
Dominika Jančovičová
Simon Hvojník
FBK Harvard Partizánske
Staršia prípravka - Západ
12 - 81
24.02.2019
09:20
FBC 11 Trnava "SP"
FBK Harvard Partizánske
Ondrej Balák
Radovan Vašák
FBC 11 Trnava "SP"
Staršia prípravka - Západ
12 - 82
24.02.2019
10:10
Florbalový klub AS Trenčín - bieli
1.FBC Florbal Trenčín
Ondrej Balák
Radovan Vašák
FBC 11 Trnava "SP"
Staršia prípravka - Západ
12 - 83
24.02.2019
10:10
FBC Skalica
ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom
Samuel Morvay
Matej Vanta
FBC 11 Trnava "SP"
Staršia prípravka - Západ
12 - 84
24.02.2019
12:40
FBC 11 Trnava "SP"
1.FBC Florbal Trenčín
Ondrej Balák
Radovan Vašák
FBC 11 Trnava "SP"
Staršia prípravka - Západ
12 - 85
24.02.2019
11:50
FBC Skalica
FBK Harvard Partizánske
Ondrej Balák
Radovan Vašák
FBC 11 Trnava "SP"
Staršia prípravka - Západ
12 - 86
24.02.2019
09:20
NTS FK - ZŠ Nemšová
FBC Páv Piešťany
Samuel Morvay
Matej Vanta
FBC 11 Trnava "SP"
Staršia prípravka - Západ
12 - 87
24.02.2019
11:00
Florbalový klub AS Trenčín - červení
FBK Harvard Partizánske
Ondrej Balák
Radovan Vašák
FBC 11 Trnava "SP"
Staršia prípravka - Západ
12 - 88
24.02.2019
08:30
1.FBC Florbal Trenčín
ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom
Ondrej Balák
Radovan Vašák
FBC 11 Trnava "SP"
Staršia prípravka - Západ
12 - 89
24.02.2019
08:30
NTS FK - ZŠ Nemšová
Florbalový klub AS Trenčín - bieli
Samuel Morvay
Matej Vanta
FBC 11 Trnava "SP"
Staršia prípravka - Západ
12 - 90
24.02.2019
12:40
Florbalový klub AS Trenčín - červení
FBC Páv Piešťany
Samuel Morvay
Matej Vanta
FBC 11 Trnava "SP"
Staršia prípravka - Západ
12 - 91
24.02.2019
11:00
FBC 11 Trnava "SP"
FBC Páv Piešťany
Samuel Morvay
Matej Vanta
FBC 11 Trnava "SP"