Liga / Kolo / K.z. Dátum / Čas Domáci vs Hostia Rozhodcovia Organizator / Delegát Miesto Potvrdené
Juniorky - Západ
3 - 7
26.04.2019
15:30
ŠK 98 Pruské
NTS FK - ZŠ Nemšová

ŠK 98 Pruské
Juniorky - Západ
3 - 8
26.04.2019
17:30
ŠK Slávia SPU DFA Nitra
ŠK 98 Pruské

ŠK 98 Pruské
Juniorky - Západ
3 - 9
26.04.2019
16:30
NTS FK - ZŠ Nemšová
ŠK Slávia SPU DFA Nitra

ŠK 98 Pruské
Dorastenci - Západ
21 - 117
27.04.2019
09:00
ŠK Slávia SPU DFA Nitra
FBK Fair Levice

ŠK Slávia SPU DFA Nitra
Dorastenci - Západ
21 - 118
27.04.2019
12:30
1.FBC Florbal Trenčín
FBC Páv Piešťany

ŠK Slávia SPU DFA Nitra
Dorastenci - Západ
21 - 119
27.04.2019
14:00
Klub hokejbalu a florbalu Púchov
FBK Fair Levice

ŠK Slávia SPU DFA Nitra
Dorastenci - Západ
21 - 120
27.04.2019
15:30
ŠK Slávia SPU DFA Nitra
FBC Páv Piešťany

ŠK Slávia SPU DFA Nitra
Dorastenci - Západ
21 - 121
27.04.2019
10:30
Klub hokejbalu a florbalu Púchov
1.FBC Florbal Trenčín

ŠK Slávia SPU DFA Nitra
Starší žiaci - Západ
19 - 96
21.04.2019
09:00
Florbalový klub AS Trenčín
FbO Sršne Prievidza
Jozef Miroslav Riečický
Patrik Chochula
Florbalový klub AS Trenčín
Starší žiaci - Západ
19 - 97
21.04.2019
10:10
FBC Skalica
Klub hokejbalu a florbalu Púchov
Jozef Miroslav Riečický
Patrik Chochula
Florbalový klub AS Trenčín
Starší žiaci - Západ
19 - 98
21.04.2019
11:30
Klub hokejbalu a florbalu Púchov
FbO Sršne Prievidza
Jozef Miroslav Riečický
Patrik Chochula
Florbalový klub AS Trenčín
Starší žiaci - Západ
19 - 99
21.04.2019
12:40
Florbalový klub AS Trenčín
FBC Skalica
Jozef Miroslav Riečický
Patrik Chochula
Florbalový klub AS Trenčín
Starší žiaci - Západ
20 - 100
28.04.2019
13:50
1.FBC Florbal Trenčín
Florbalový klub AS Trenčín

1.FBC Florbal Trenčín
Starší žiaci - Západ
20 - 101
28.04.2019
12:40
FBC 11 Trnava "SZ"
ŠK Slávia SPU DFA Nitra

1.FBC Florbal Trenčín
Starší žiaci - Západ
20 - 102
28.04.2019
11:10
FBC 11 Trnava "SZ"
Florbalový klub AS Trenčín

1.FBC Florbal Trenčín
Starší žiaci - Západ
20 - 103
28.04.2019
10:00
1.FBC Florbal Trenčín
ŠK Slávia SPU DFA Nitra

1.FBC Florbal Trenčín
Starší žiaci - Západ
9 - 49
25.04.2019
18:15
ICE Players Sereď
FbO Sršne Prievidza

ICE Players Sereď
Mladší žiaci - Západ
10 - 59
20.04.2019
08:30
Florbalový klub AS Trenčín
ICE Players Sereď
Jozef Miroslav Riečický
Patrik Chochula
FBC 11 Trnava "MZ"
Mladší žiaci - Západ
14 - 79
20.04.2019
10:10
FBC 11 Trnava "MZ"
Florbalový klub AS Trenčín
Patrik Bulko
Jozef Miroslav Riečický
FBC 11 Trnava "MZ"
Mladší žiaci - Západ
14 - 80
20.04.2019
09:20
1.FBC Florbal Trenčín
ŠK Slávia SPU DFA Nitra
Patrik Bulko
Jozef Miroslav Riečický
FBC 11 Trnava "MZ"
Mladší žiaci - Západ
14 - 81
20.04.2019
12:40
ICE Players Sereď
Florbalový klub AS Trenčín
Jozef Miroslav Riečický
Patrik Chochula
FBC 11 Trnava "MZ"
Mladší žiaci - Západ
14 - 82
20.04.2019
11:50
FbO Žochár Topoľčany
1.FBC Florbal Trenčín
Patrik Bulko
Patrik Chochula
FBC 11 Trnava "MZ"
Mladší žiaci - Západ
14 - 83
20.04.2019
11:00
ICE Players Sereď
ŠK Slávia SPU DFA Nitra
Jozef Miroslav Riečický
Patrik Chochula
FBC 11 Trnava "MZ"
Mladší žiaci - Západ
14 - 84
20.04.2019
13:30
FBC 11 Trnava "MZ"
FbO Žochár Topoľčany
Jozef Miroslav Riečický
Patrik Chochula
FBC 11 Trnava "MZ"
Staršia prípravka - Západ
10 - 69
27.04.2019
10:40
FBC 11 Trnava "SP"
1.FBC Florbal Trenčín

Florbalový klub AS Trenčín - bieli
Staršia prípravka - Západ
17 - 118
27.04.2019
12:20
FBC Páv Piešťany
FbO Žochár Topoľčany

Florbalový klub AS Trenčín - bieli
Staršia prípravka - Západ
17 - 119
27.04.2019
12:20
Florbalový klub AS Trenčín - bieli
FBC 11 Trnava "SP"

Florbalový klub AS Trenčín - bieli
Staršia prípravka - Západ
17 - 120
27.04.2019
11:30
Florbalový klub AS Trenčín - červení
FBK Púchov

Florbalový klub AS Trenčín - bieli
Staršia prípravka - Západ
17 - 121
27.04.2019
13:10
Florbalový klub AS Trenčín - červení
FbO Žochár Topoľčany

Florbalový klub AS Trenčín - bieli
Staršia prípravka - Západ
17 - 122
27.04.2019
09:00
Florbalový klub AS Trenčín - bieli
FBK Púchov

Florbalový klub AS Trenčín - bieli
Staršia prípravka - Západ
17 - 123
27.04.2019
09:50
Florbalový klub AS Trenčín - červení
FBC 11 Trnava "SP"

Florbalový klub AS Trenčín - bieli
Staršia prípravka - Západ
17 - 124
27.04.2019
09:50
FBC Páv Piešťany
FBK Púchov

Florbalový klub AS Trenčín - bieli
Staršia prípravka - Západ
17 - 125
27.04.2019
10:40
Florbalový klub AS Trenčín - bieli
FbO Žochár Topoľčany

Florbalový klub AS Trenčín - bieli
Staršia prípravka - Západ
17 - 126
27.04.2019
10:40
Revel sport club
ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom

Florbalový klub AS Trenčín - bieli
Staršia prípravka - Západ
17 - 127
27.04.2019
09:50
NTS FK - ZŠ Nemšová
FBC Skalica

Florbalový klub AS Trenčín - bieli
Staršia prípravka - Západ
17 - 128
27.04.2019
11:30
ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom
FBK Harvard Partizánske

Florbalový klub AS Trenčín - bieli
Staršia prípravka - Západ
17 - 129
27.04.2019
09:00
1.FBC Florbal Trenčín
Revel sport club

Florbalový klub AS Trenčín - bieli
Staršia prípravka - Západ
17 - 130
27.04.2019
09:00
FBK Harvard Partizánske
NTS FK - ZŠ Nemšová

Florbalový klub AS Trenčín - bieli
Staršia prípravka - Západ
17 - 131
27.04.2019
11:30
1.FBC Florbal Trenčín
FBC Skalica

Florbalový klub AS Trenčín - bieli
Staršia prípravka - Západ
17 - 132
27.04.2019
12:20
NTS FK - ZŠ Nemšová
Revel sport club

Florbalový klub AS Trenčín - bieli