Liga / Kolo / K.z. Dátum / Čas Domáci vs Hostia Rozhodcovia Organizator / Delegát Miesto Potvrdené
Extraliga muži
21 - 121
29.02.2020
18:00
FBC A4ka Mikuláš Prešov
Fat Pipe Snipers Bratislava
Kováčik
Kružel
FBC A4ka Mikuláš Prešov
Extraliga muži
21 - 122
29.02.2020
17:00
TJ A - FbO Nižná
Florbalový klub AS Trenčín
Vráblik
Prosický
TJ A - FbO Nižná
Extraliga muži
21 - 123
29.02.2020
18:00
FBK Púchov
FaBK ATU Košice
Kubaščík
Žilka
FBK Púchov
Extraliga muži
21 - 124
29.02.2020
18:00
FK Florko Košice
Tsunami Záhorská Bystrica
Juhás
Matina
FK Florko Košice
Extraliga muži
21 - 125
29.02.2020
15:00
1.FBC Florbal Trenčín
FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina
Glonek
Kučera
1.FBC Florbal Trenčín
Extraliga muži
21 - 126
29.02.2020
18:00
ŠK Lido Prírodovedec
FbC Young Arrows Spišská Nová Ves
Galáč
Vavrinec
ŠK Lido Prírodovedec
Extraliga muži
22 - 127
07.03.2020
13:30
Fat Pipe Snipers Bratislava
ŠK Lido Prírodovedec

Fat Pipe Snipers Bratislava
Extraliga muži
22 - 128
07.03.2020
14:00
FbC Young Arrows Spišská Nová Ves
1.FBC Florbal Trenčín

FbC Young Arrows Spišská Nová Ves
Extraliga muži
22 - 129
07.03.2020
14:00
FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina
FK Florko Košice

FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina
Extraliga muži
22 - 130
07.03.2020
16:45
Tsunami Záhorská Bystrica
FBK Púchov

Tsunami Záhorská Bystrica
Extraliga muži
22 - 131
07.03.2020
17:00
FaBK ATU Košice
TJ A - FbO Nižná

FaBK ATU Košice
Extraliga muži
22 - 132
07.03.2020
18:00
Florbalový klub AS Trenčín
FBC A4ka Mikuláš Prešov

Florbalový klub AS Trenčín
Extraliga ženy
ŠF1 - 91
07.03.2020
18:00
MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto
VŠK PdF UK Hurikán Bratislava

MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto
Extraliga ženy
ŠF1 - 92
07.03.2020
15:00
ŠK 98 Pruské
ŠK Slávia SPU DFA Nitra

ŠK 98 Pruské
Extraliga ženy
ŠF1 - 93
07.03.2020
18:00
FbC Predator Sabinov
Fbk Tvrdošín

FbC Predator Sabinov
Extraliga ženy
ŠF1 - 94
07.03.2020
17:00
NTS FK - ZŠ Nemšová
Fbk Kométa Spišská Nová Ves

NTS FK - ZŠ Nemšová
Extraliga ženy
ŠF2 - 95
08.03.2020
10:00
MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto
VŠK PdF UK Hurikán Bratislava

MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto
Extraliga ženy
ŠF2 - 96
08.03.2020
12:00
ŠK 98 Pruské
ŠK Slávia SPU DFA Nitra

ŠK 98 Pruské
Extraliga ženy
ŠF2 - 97
08.03.2020
10:00
FbC Predator Sabinov
Fbk Tvrdošín

FbC Predator Sabinov
Extraliga ženy
ŠF2 - 98
08.03.2020
12:00
NTS FK - ZŠ Nemšová
Fbk Kométa Spišská Nová Ves

NTS FK - ZŠ Nemšová
Extraliga juniori
ŠF1 - 91
29.02.2020
18:00
1.FBC Florbal Trenčín
Tsunami Záhorská Bystrica
Glonek
Kučera
1.FBC Florbal Trenčín
Extraliga juniori
ŠF1 - 92
29.02.2020
16:00
FaBK ATU Košice
FBK Hornets Mútne
Lipan
Tóth T.
FaBK ATU Košice
Extraliga juniori
ŠF1 - 93
29.02.2020
16:00
FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina
FBK BCF Dukla Banská Bystrica
Riečický
Jursa
FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina
Extraliga juniori
ŠF1 - 94
29.02.2020
18:00
Snipers Bratislava
FK Florko Košice
Vajsáblová
Turlík
Snipers Bratislava
Extraliga juniori
ŠF2 - 95
01.03.2020
15:00
1.FBC Florbal Trenčín
Tsunami Záhorská Bystrica
Hudeček
Vlachopulos
1.FBC Florbal Trenčín
Extraliga juniori
ŠF2 - 96
01.03.2020
11:00
FaBK ATU Košice
FBK Hornets Mútne
Pempek
Tóth T.
FaBK ATU Košice
Extraliga juniori
ŠF2 - 97
01.03.2020
13:00
FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina
FBK BCF Dukla Banská Bystrica
Glonek
Kučera
FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina
Extraliga juniori
ŠF2 - 98
01.03.2020
15:00
Snipers Bratislava
FK Florko Košice
Veninger
Dobrovodský
Snipers Bratislava
Extraliga juniori
ŠF3 - 100
07.03.2020
17:30
FBK Hornets Mútne
FaBK ATU Košice

FBK Hornets Mútne
Extraliga juniori
ŠF3 - 101
07.03.2020
FBK BCF Dukla Banská Bystrica
FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina

FBK BCF Dukla Banská Bystrica
Extraliga juniori
ŠF3 - 102
07.03.2020
20:30
FK Florko Košice
Snipers Bratislava

FK Florko Košice
Extraliga juniori
ŠF3 - 99
07.03.2020
13:45
Tsunami Záhorská Bystrica
1.FBC Florbal Trenčín

Tsunami Záhorská Bystrica
Extraliga juniori
ŠF4 - 103
08.03.2020
10:45
Tsunami Záhorská Bystrica
1.FBC Florbal Trenčín

Tsunami Záhorská Bystrica
Extraliga juniori
ŠF4 - 104
08.03.2020
12:00
FBK Hornets Mútne
FaBK ATU Košice

FBK Hornets Mútne
Extraliga juniori
ŠF4 - 105
08.03.2020
FBK BCF Dukla Banská Bystrica
FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina

FBK BCF Dukla Banská Bystrica
Extraliga juniori
ŠF4 - 106
08.03.2020
12:30
FK Florko Košice
Snipers Bratislava

FK Florko Košice
1. liga muži
ŠF1 - 133
29.02.2020
18:00
FBC 11 Trnava
Športový klub Victory Stars Dubnica nad Váhom
Ďurík P.
Mesároš
FBC 11 Trnava
1. liga muži
ŠF1 - 134
29.02.2020
19:00
Žltý Sneh Košice
VŠK PdF UK Hurikán Bratislava
Lipan
Tóth T.
Žltý Sneh Košice
1. liga muži
ŠF1 - 135
29.02.2020
17:30
DTF team Detva Joxers
Devils Čadca
Drienka
Majer
DTF team Detva Joxers
1. liga muži
ŠF1 - 136
29.02.2020
18:00
Športový klub Floorball ACADEMY Prešov
FBK Harvard Partizánske
Cupráková
Sedláček
Športový klub Floorball ACADEMY Prešov
1. liga muži
ŠF2 - 137
01.03.2020
16:00
FBC 11 Trnava
Športový klub Victory Stars Dubnica nad Váhom
Drienka
Majer
FBC 11 Trnava
1. liga muži
ŠF2 - 138
01.03.2020
15:00
Žltý Sneh Košice
VŠK PdF UK Hurikán Bratislava
Maliar
Sedláček
Žltý Sneh Košice
1. liga muži
ŠF2 - 139
01.03.2020
14:00
DTF team Detva Joxers
Devils Čadca
Galáč
Vavrinec
DTF team Detva Joxers
1. liga muži
ŠF2 - 140
01.03.2020
16:00
Športový klub Floorball ACADEMY Prešov
FBK Harvard Partizánske
Cupráková
Katlovský
Športový klub Floorball ACADEMY Prešov
1. liga muži
ŠF3 - 141
07.03.2020
18:00
Športový klub Victory Stars Dubnica nad Váhom
FBC 11 Trnava

Športový klub Victory Stars Dubnica nad Váhom
1. liga muži
ŠF3 - 142
07.03.2020
16:20
VŠK PdF UK Hurikán Bratislava
Žltý Sneh Košice

VŠK PdF UK Hurikán Bratislava
1. liga muži
ŠF3 - 143
07.03.2020
16:00
Devils Čadca
DTF team Detva Joxers

Devils Čadca
1. liga muži
ŠF3 - 144
07.03.2020
18:00
FBK Harvard Partizánske
Športový klub Floorball ACADEMY Prešov

FBK Harvard Partizánske
1. liga muži
ŠF4 - 145
08.03.2020
15:00
Športový klub Victory Stars Dubnica nad Váhom
FBC 11 Trnava

Športový klub Victory Stars Dubnica nad Váhom
1. liga muži
ŠF4 - 146
08.03.2020
12:20
VŠK PdF UK Hurikán Bratislava
Žltý Sneh Košice

VŠK PdF UK Hurikán Bratislava
1. liga muži
ŠF4 - 147
08.03.2020
16:00
Devils Čadca
DTF team Detva Joxers

Devils Čadca
1. liga muži
ŠF4 - 148
08.03.2020
09:30
FBK Harvard Partizánske
Športový klub Floorball ACADEMY Prešov

FBK Harvard Partizánske
1. liga ženy
19 - 66
29.02.2020
13:00
Snipers Bratislava
VŠK PdF UK Hurikán Bratislava "B"
Uhliarik
Machotka
Snipers Bratislava
1. liga ženy
19 - 67
29.02.2020
14:00
FBK BCF Dukla Banská Bystrica
Cassovia Velesis Košice
Kováč A.
Kováč M.
FBK BCF Dukla Banská Bystrica
1. liga ženy
19 - 68
29.02.2020
16:30
FBC Slovan Rimavská Sobota
FBC A4ka Mikuláš Prešov
Struhár
Králiková
FBC Slovan Rimavská Sobota
1. liga ženy
19 - 69
29.02.2020
14:00
JSC Wild Girls Čadca
FBK Hornets Mútne
Mazúch
Tóth J.
JSC Wild Girls Čadca
1. liga ženy
20 - 70
01.03.2020
15:30
FBK BCF Dukla Banská Bystrica
FBC A4ka Mikuláš Prešov
Kubaščík
Žilka
FBK BCF Dukla Banská Bystrica
1. liga ženy
20 - 71
01.03.2020
13:30
FBC Slovan Rimavská Sobota
Cassovia Velesis Košice
Kováč A.
Kováč M.
FBC Slovan Rimavská Sobota
1. liga ženy
20 - 72
01.03.2020
15:00
MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto "B"
FBK Hornets Mútne
Mazúch
Kubička O.
MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto "B"