Liga / Kolo / K.z. Dátum / Čas Domáci vs Hostia Rozhodcovia Organizator / Delegát Miesto Potvrdené
2. liga muži - Východ
4 - 7
20.10.2019
11:00
Eastern Wings Michalovce
Falcons Stará Ľubovňa
Matej Vyšňan
Richard Király
Eastern Wings Michalovce
2. liga muži - Východ
4 - 8
20.10.2019
15:00
FBC A4ka Mikuláš Prešov "B"
Focus on sport Kežmarok
Daniel Pavlík
Marek Krivda
FBC A4ka Mikuláš Prešov "B"
Dorastenci - Východ
3 - 7
19.10.2019
15:00
FBC A4ka Mikuláš Prešov
FbC Young Arrows Spišská Nová Ves
Martin Sikorjak
Richard Király
FBC A4ka Mikuláš Prešov
Dorastenci - Východ
3 - 8
19.10.2019
15:00
Eastern Wings Michalovce
FK Florko Košice
Tomaš Matina
Dominik Dudaš
Eastern Wings Michalovce
/
Starší žiaci - Východ
3 - 10
20.10.2019
16:00
FbC Young Arrows Spišská Nová Ves
FK Florko Košice
Daniel Omasta
Matej Ondas
FbC Young Arrows Spišská Nová Ves
Starší žiaci - Východ
3 - 11
23.10.2019
17:00
ŠŠK Stars Lipany
FbC Predator Sabinov

ŠŠK Stars Lipany
Starší žiaci - Východ
3 - 12
20.10.2019
15:00
Eastern Wings Michalovce
FaBK ATU Košice
Branislav Sokirka
Samuel Sidun
Eastern Wings Michalovce
Starší žiaci - Východ
3 - 9
20.10.2019
12:30
FBC A4ka Mikuláš Prešov
Žltý Sneh Košice
Tadeáš Kaminský
Adam Szabó
FBC A4ka Mikuláš Prešov
Mladší žiaci - Východ
1 - 1
19.10.2019
09:00
FK Florko Košice
Žltý Sneh Košice
Matej Vyšňan
Hoang Long David Pham Trung
FK Florko Košice
Mladší žiaci - Východ
1 - 10
19.10.2019
12:00
FbC Predator Sabinov
FBC Young Arrows Spišská Nová Ves
René Bodnár
Matúš Gburik
FbC Predator Sabinov
Mladší žiaci - Východ
1 - 11
19.10.2019
13:00
FBC Young Arrows Spišská Nová Ves
ŠŠK Stars Lipany
Matúš Gburik
René Bodnár
FbC Predator Sabinov
Mladší žiaci - Východ
1 - 12
19.10.2019
14:00
FBC A4ka Mikuláš Prešov
FbC Predator Sabinov
René Bodnár
Matúš Gburik
FbC Predator Sabinov
Mladší žiaci - Východ
1 - 2
19.10.2019
09:50
FBC Mladosť Trebišov
FaBK ATU Košice
Hoang Long David Pham Trung
Matej Vyšňan
FK Florko Košice
Mladší žiaci - Východ
1 - 3
19.10.2019
10:40
Žltý Sneh Košice
FaBK ATU Košice
Matej Vyšňan
Hoang Long David Pham Trung
FK Florko Košice
Mladší žiaci - Východ
1 - 4
19.10.2019
11:30
FK Florko Košice
FBC Mladosť Trebišov
Benjamín Bodo
Filip Gallovič
FK Florko Košice
Mladší žiaci - Východ
1 - 5
19.10.2019
12:20
FBC Mladosť Trebišov
Žltý Sneh Košice
Filip Gallovič
Benjamín Bodo
FK Florko Košice
Mladší žiaci - Východ
1 - 6
19.10.2019
13:10
FaBK ATU Košice
FK Florko Košice
Benjamín Bodo
Filip Gallovič
FK Florko Košice
Mladší žiaci - Východ
1 - 7
19.10.2019
09:00
FbC Predator Sabinov
ŠŠK Stars Lipany
Lenka Cupráková
Tadeáš Kovalík
FbC Predator Sabinov
Mladší žiaci - Východ
1 - 8
19.10.2019
10:00
FBC Young Arrows Spišská Nová Ves
FBC A4ka Mikuláš Prešov
Tadeáš Kovalík
Lenka Cupráková
FbC Predator Sabinov
Mladší žiaci - Východ
1 - 9
19.10.2019
11:00
ŠŠK Stars Lipany
FBC A4ka Mikuláš Prešov
Lenka Cupráková
Tadeáš Kovalík
FbC Predator Sabinov
Staršia prípravka - Východ
1 - 1
27.10.2019
09:00
FK Florko Košice "A"
FaBK ATU Košice "A"

Žltý Sneh Košice
Staršia prípravka - Východ
1 - 10
27.10.2019
11:30
FaBK ATU Košice "B"
FBC Mladosť Trebišov

Žltý Sneh Košice
Staršia prípravka - Východ
1 - 11
27.10.2019
13:10
FK Florko Košice "B"
FBC Mladosť Trebišov

Žltý Sneh Košice
Staršia prípravka - Východ
1 - 12
27.10.2019
12:20
FaBK ATU Košice "B"
FBA Košice

Žltý Sneh Košice
Staršia prípravka - Východ
1 - 13
27.10.2019
09:00
ŠŠK Stars Lipany
FbC Predator Sabinov

ŠŠK Stars Lipany
Staršia prípravka - Východ
1 - 14
27.10.2019
09:50
FBC Young Arrows Spišská Nová Ves
FbK QuickBall Levoča

ŠŠK Stars Lipany
Staršia prípravka - Východ
1 - 15
27.10.2019
10:40
FBC Young Arrows Spišská Nová Ves
FbC Predator Sabinov

ŠŠK Stars Lipany
Staršia prípravka - Východ
1 - 16
27.10.2019
11:30
FbK QuickBall Levoča
ŠŠK Stars Lipany

ŠŠK Stars Lipany
Staršia prípravka - Východ
1 - 17
27.10.2019
12:20
FbK QuickBall Levoča
FbC Predator Sabinov

ŠŠK Stars Lipany
Staršia prípravka - Východ
1 - 18
27.10.2019
13:10
FBC Young Arrows Spišská Nová Ves
ŠŠK Stars Lipany

ŠŠK Stars Lipany
Staršia prípravka - Východ
1 - 2
27.10.2019
09:50
Žltý Sneh Košice
FBC A4ka Mikuláš Prešov

Žltý Sneh Košice
Staršia prípravka - Východ
1 - 3
27.10.2019
10:40
Žltý Sneh Košice
FK Florko Košice "A"

Žltý Sneh Košice
Staršia prípravka - Východ
1 - 4
27.10.2019
11:30
FaBK ATU Košice "A"
FBC A4ka Mikuláš Prešov

Žltý Sneh Košice
Staršia prípravka - Východ
1 - 5
27.10.2019
13:10
FK Florko Košice "A"
FBC A4ka Mikuláš Prešov

Žltý Sneh Košice
Staršia prípravka - Východ
1 - 6
27.10.2019
12:20
FaBK ATU Košice "A"
Žltý Sneh Košice

Žltý Sneh Košice
Staršia prípravka - Východ
1 - 7
27.10.2019
09:00
FK Florko Košice "B"
FaBK ATU Košice "B"

Žltý Sneh Košice
Staršia prípravka - Východ
1 - 8
27.10.2019
09:50
FBA Košice
FBC Mladosť Trebišov

Žltý Sneh Košice
Staršia prípravka - Východ
1 - 9
27.10.2019
10:40
FBA Košice
FK Florko Košice "B"

Žltý Sneh Košice