Liga / Kolo / K.z. Dátum / Čas Domáci vs Hostia Rozhodcovia Organizator / Delegát Miesto Potvrdené
2. liga muži - Východ
16 - 31
01.03.2020
15:00
Eastern Wings Michalovce
FBC A4ka Mikuláš Prešov "B"

Eastern Wings Michalovce
2. liga muži - Východ
16 - 32
29.02.2020
19:00
Falcons Stará Ľubovňa
FbC Predator Sabinov "B"

Falcons Stará Ľubovňa
Starší žiaci - Východ
9 - 33
26.02.2020
16:45
FK Florko Košice
Žltý Sneh Košice
Dominik Vrábeľ
Adam Szabó
FK Florko Košice
Starší žiaci - Východ
9 - 34
26.02.2020
16:30
ŠŠK Stars Lipany
FBC A4ka Mikuláš Prešov
Lenka Cupráková
Oliver Pribol
ŠŠK Stars Lipany
Mladší žiaci - Východ
8 - 85
29.02.2020
09:00
FBC Young Arrows Spišská Nová Ves
FbK QuickBall Levoča
Viktória Hadbavná
Vratko Vrábeľ
FBC Young Arrows Spišská Nová Ves
Mladší žiaci - Východ
8 - 86
29.02.2020
10:00
FK Florko Košice
ŠŠK Stars Lipany
Vratko Vrábeľ
Viktória Hadbavná
FBC Young Arrows Spišská Nová Ves
Mladší žiaci - Východ
8 - 87
29.02.2020
11:00
FbK QuickBall Levoča
ŠŠK Stars Lipany
Viktória Hadbavná
Vratko Vrábeľ
FBC Young Arrows Spišská Nová Ves
Mladší žiaci - Východ
8 - 88
29.02.2020
12:00
FBC Young Arrows Spišská Nová Ves
FK Florko Košice
Vratko Vrábeľ
Viktória Hadbavná
FBC Young Arrows Spišská Nová Ves
Mladší žiaci - Východ
8 - 89
29.02.2020
13:00
FK Florko Košice
FbK QuickBall Levoča
Viktória Hadbavná
Vratko Vrábeľ
FBC Young Arrows Spišská Nová Ves
Mladší žiaci - Východ
8 - 90
29.02.2020
14:00
ŠŠK Stars Lipany
FBC Young Arrows Spišská Nová Ves
Vratko Vrábeľ
Viktória Hadbavná
FBC Young Arrows Spišská Nová Ves
Mladší žiaci - Východ
8 - 91
29.02.2020
09:00
FaBK ATU Košice
Žltý Sneh Košice
Michal Liško
Tomáš Bezeg
FaBK ATU Košice
Mladší žiaci - Východ
8 - 92
29.02.2020
10:00
FbC Predator Sabinov
FBC A4ka Mikuláš Prešov
Tomáš Bezeg
Benjamín Bodo
FaBK ATU Košice
Mladší žiaci - Východ
8 - 93
29.02.2020
11:00
Žltý Sneh Košice
FBC A4ka Mikuláš Prešov
Benjamín Bodo
Michal Liško
FaBK ATU Košice
Mladší žiaci - Východ
8 - 94
29.02.2020
12:00
FaBK ATU Košice
FbC Predator Sabinov
Michal Liško
Tomáš Bezeg
FaBK ATU Košice
Mladší žiaci - Východ
8 - 95
29.02.2020
13:00
FbC Predator Sabinov
Žltý Sneh Košice
Tomáš Bezeg
Benjamín Bodo
FaBK ATU Košice
Mladší žiaci - Východ
8 - 96
29.02.2020
14:00
FBC A4ka Mikuláš Prešov
FaBK ATU Košice
Benjamín Bodo
Michal Liško
FaBK ATU Košice
Mladšia prípravka - Východ
8 - 91
29.02.2020
09:00
ŠŠK Stars Lipany
Žltý Sneh Košice
Oliver Gunár
Šimon Klembara
ŠŠK Stars Lipany
Mladšia prípravka - Východ
8 - 92
29.02.2020
09:50
FK Florko Košice
FBC Young Arrows Spišská Nová Ves
Šimon Klembara
Oliver Gunár
ŠŠK Stars Lipany
Mladšia prípravka - Východ
8 - 93
29.02.2020
10:40
ŠŠK Stars Lipany
FK Florko Košice
Oliver Gunár
Šimon Klembara
ŠŠK Stars Lipany
Mladšia prípravka - Východ
8 - 94
29.02.2020
11:30
Žltý Sneh Košice
FBC Young Arrows Spišská Nová Ves
Šimon Klembara
Oliver Gunár
ŠŠK Stars Lipany
Mladšia prípravka - Východ
8 - 95
29.02.2020
12:20
FK Florko Košice
Žltý Sneh Košice
Oliver Gunár
Šimon Klembara
ŠŠK Stars Lipany
Mladšia prípravka - Východ
8 - 96
29.02.2020
13:10
ŠŠK Stars Lipany
FBC Young Arrows Spišská Nová Ves
Šimon Klembara
Oliver Gunár
ŠŠK Stars Lipany
Mladšia prípravka - Východ
9 - 100
07.03.2020
11:30
FBC Young Arrows Spišská Nová Ves
Športový klub Floorball ACADEMY Prešov modrí

FaBK ATU Košice
Mladšia prípravka - Východ
9 - 101
07.03.2020
12:20
FBC A4ka Mikuláš Prešov
FBC Young Arrows Spišská Nová Ves

FaBK ATU Košice
Mladšia prípravka - Východ
9 - 102
07.03.2020
13:10
FaBK ATU Košice
Športový klub Floorball ACADEMY Prešov modrí

FaBK ATU Košice
Mladšia prípravka - Východ
9 - 103
07.03.2020
09:00
Žltý Sneh Košice
FbC Predator Sabinov

FaBK ATU Košice
Mladšia prípravka - Východ
9 - 104
07.03.2020
09:50
FBC Mladosť Trebišov
Eastern Wings Michalovce

FaBK ATU Košice
Mladšia prípravka - Východ
9 - 105
07.03.2020
10:40
Žltý Sneh Košice
FBC Mladosť Trebišov

FaBK ATU Košice
Mladšia prípravka - Východ
9 - 106
07.03.2020
11:30
FbC Predator Sabinov
Eastern Wings Michalovce

FaBK ATU Košice
Mladšia prípravka - Východ
9 - 107
07.03.2020
12:20
FBC Mladosť Trebišov
FbC Predator Sabinov

FaBK ATU Košice
Mladšia prípravka - Východ
9 - 108
07.03.2020
13:10
Žltý Sneh Košice
Eastern Wings Michalovce

FaBK ATU Košice
Mladšia prípravka - Východ
9 - 97
07.03.2020
09:00
FaBK ATU Košice
FBC Young Arrows Spišská Nová Ves

FaBK ATU Košice
Mladšia prípravka - Východ
9 - 98
07.03.2020
09:50
FBC A4ka Mikuláš Prešov
Športový klub Floorball ACADEMY Prešov modrí

FaBK ATU Košice
Mladšia prípravka - Východ
9 - 99
07.03.2020
10:40
FaBK ATU Košice
FBC A4ka Mikuláš Prešov

FaBK ATU Košice