Kolo kód z. Dátum Čas Domáci vs Hostia Výsledok Detail
1 4 28.09.2019 13:00 Snipers Bratislava : Cassovia Velesis Košice 6 : 3 (2:0;1:1;3:2)
1 2 28.09.2019 13:00 FBK BCF Dukla Banská Bystrica : FBK Hornets Mútne 5 : 11 (2:3;2:4;1:4)
1 3 28.09.2019 16:45 VŠK PdF UK Hurikán Bratislava "B" : FBC A4ka Mikuláš Prešov 3 : 15 (1:3;0:6;2:6)
2 7 29.09.2019 10:00 Snipers Bratislava : FBC A4ka Mikuláš Prešov 5 : 7 (0:2;3:1;2:4)
1 1 29.09.2019 10:00 MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto "B" : JSC Wild Girls Čadca 12 : 0 (5:0;5:0;2:0)
2 5 29.09.2019 13:30 FBC Slovan Rimavská Sobota : FBK Hornets Mútne 9 : 7 (2:2;4:2;3:3)
2 6 29.09.2019 13:45 VŠK PdF UK Hurikán Bratislava "B" : Cassovia Velesis Košice 5 : 1 (0:0;3:0;2:1)
3 8 12.10.2019 15:00 FBC A4ka Mikuláš Prešov : Cassovia Velesis Košice 12 : 1 (2:0;5:0;5:1)
3 11 12.10.2019 17:00 JSC Wild Girls Čadca : FBC Slovan Rimavská Sobota 5 : 6 (3:2;0:2;2:2)
3 9 12.10.2019 17:30 FBK Hornets Mútne : VŠK PdF UK Hurikán Bratislava "B" 7 : 1 (0:0;3:0;4:1)
4 12 13.10.2019 11:30 FBK Hornets Mútne : Snipers Bratislava 5 : 8 (0:3;2:2;3:3)
4 14 13.10.2019 15:00 JSC Wild Girls Čadca : FBK BCF Dukla Banská Bystrica 8 : 2 (2:2;2:0;4:0)
5 15 02.11.2019 13:00 FBK BCF Dukla Banská Bystrica : FBC Slovan Rimavská Sobota 2 : 4 (0:1;2:1;0:2)
5 16 02.11.2019 14:15 VŠK PdF UK Hurikán Bratislava "B" : MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto "B" 1 : 7 (0:0;1:3;0:4)
5 17 02.11.2019 14:30 Snipers Bratislava : JSC Wild Girls Čadca 6 : 3 (2:0;2:1;2:2)
5 18 02.11.2019 15:00 FBC A4ka Mikuláš Prešov : FBK Hornets Mútne 10 : 2 (4:1;2:0;4:1)
6 20 03.11.2019 10:00 Snipers Bratislava : MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto "B" 9 : 0 (3:0;4:0;2:0)
6 19 03.11.2019 13:00 VŠK PdF UK Hurikán Bratislava "B" : JSC Wild Girls Čadca 0 : 9 (0:3;0:5;0:1)
6 21 03.11.2019 13:15 Cassovia Velesis Košice : FBK Hornets Mútne 2 : 5 (1:2;1:1;0:2)
3 10 09.11.2019 13:30 MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto "B" : FBK BCF Dukla Banská Bystrica 4 : 8 (3:5;1:2;0:1)
4 13 10.11.2019 11:00 MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto "B" : FBC Slovan Rimavská Sobota 10 : 11 (4:4;0:3;6:4)
7 23 16.11.2019 14:00 JSC Wild Girls Čadca : Cassovia Velesis Košice 6 : 5 (2:1;3:1;1:3)
7 24 16.11.2019 16:00 FBK BCF Dukla Banská Bystrica : VŠK PdF UK Hurikán Bratislava "B" 0 : 5 kontumačne
7 25 16.11.2019 16:30 FBC Slovan Rimavská Sobota : Snipers Bratislava 4 : 9 (2:6;0:0;2:3)
7 22 16.11.2019 17:00 MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto "B" : FBC A4ka Mikuláš Prešov 14 : 7 (9:1;4:5;1:1)
8 26 17.11.2019 10:00 MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto "B" : Cassovia Velesis Košice 6 : 5 (1:3;3:1;2:1)
8 29 17.11.2019 13:30 FBC Slovan Rimavská Sobota : VŠK PdF UK Hurikán Bratislava "B" 7 : 4 (2:0;2:3;3:1)
8 28 17.11.2019 13:45 FBK BCF Dukla Banská Bystrica : Snipers Bratislava 0 : 5 kontumačne
8 27 17.11.2019 14:00 JSC Wild Girls Čadca : FBC A4ka Mikuláš Prešov 6 : 7 (3:2;1:2;2:3)
9 33 24.11.2019 11:30 FBK Hornets Mútne : MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto "B" 12 : 4 (7:2;2:1;3:1)
9 31 30.11.2019 15:00 FBC A4ka Mikuláš Prešov : FBK BCF Dukla Banská Bystrica 7 : 4 (4:0;1:0;2:4)
9 32 30.11.2019 15:00 Cassovia Velesis Košice : FBC Slovan Rimavská Sobota 7 : 8 (1:2;3:3;3:3)
9 30 30.11.2019 16:45 VŠK PdF UK Hurikán Bratislava "B" : Snipers Bratislava 4 : 6 (2:1;0:3;2:2)
10 36 01.12.2019 11:30 FBK Hornets Mútne : JSC Wild Girls Čadca 5 : 5 (1:2;2:1;2:2)
10 35 01.12.2019 15:00 Cassovia Velesis Košice : FBK BCF Dukla Banská Bystrica 4 : 2 (1:1;3:1;0:0)
10 34 01.12.2019 15:00 FBC A4ka Mikuláš Prešov : FBC Slovan Rimavská Sobota 13 : 8 (3:4;3:2;7:2)
11 40 14.12.2019 15:00 Cassovia Velesis Košice : VŠK PdF UK Hurikán Bratislava "B" - : -
11 37 14.12.2019 15:00 JSC Wild Girls Čadca : MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto "B" - : -
11 39 14.12.2019 15:00 FBC A4ka Mikuláš Prešov : Snipers Bratislava - : -
11 38 14.12.2019 17:30 FBK Hornets Mútne : FBC Slovan Rimavská Sobota - : -
12 41 15.12.2019 11:00 FBK Hornets Mútne : FBK BCF Dukla Banská Bystrica - : -
12 43 15.12.2019 11:00 Cassovia Velesis Košice : Snipers Bratislava - : -
12 42 15.12.2019 15:00 FBC A4ka Mikuláš Prešov : VŠK PdF UK Hurikán Bratislava "B" - : -
13 46 11.01.2020 FBK BCF Dukla Banská Bystrica : JSC Wild Girls Čadca - : -
13 44 11.01.2020 Cassovia Velesis Košice : FBC A4ka Mikuláš Prešov - : -
13 45 11.01.2020 13:00 Snipers Bratislava : FBK Hornets Mútne - : -
13 47 11.01.2020 16:30 FBC Slovan Rimavská Sobota : MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto "B" - : -
14 49 12.01.2020 FBK BCF Dukla Banská Bystrica : MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto "B" - : -
14 48 12.01.2020 12:15 VŠK PdF UK Hurikán Bratislava "B" : FBK Hornets Mútne - : -
14 50 12.01.2020 13:30 FBC Slovan Rimavská Sobota : JSC Wild Girls Čadca - : -
15 53 25.01.2020 14:00 JSC Wild Girls Čadca : VŠK PdF UK Hurikán Bratislava "B" - : -
15 51 25.01.2020 16:30 FBC Slovan Rimavská Sobota : FBK BCF Dukla Banská Bystrica - : -
15 52 25.01.2020 17:00 MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto "B" : Snipers Bratislava - : -
15 54 25.01.2020 17:30 FBK Hornets Mútne : Cassovia Velesis Košice - : -
16 57 26.01.2020 11:30 FBK Hornets Mútne : FBC A4ka Mikuláš Prešov - : -
16 55 26.01.2020 12:30 MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto "B" : VŠK PdF UK Hurikán Bratislava "B" - : -
16 56 26.01.2020 14:00 JSC Wild Girls Čadca : Snipers Bratislava - : -
17 59 15.02.2020 Cassovia Velesis Košice : MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto "B" - : -
17 61 15.02.2020 13:00 Snipers Bratislava : FBK BCF Dukla Banská Bystrica - : -
17 58 15.02.2020 15:00 FBC A4ka Mikuláš Prešov : JSC Wild Girls Čadca - : -
17 60 15.02.2020 15:45 VŠK PdF UK Hurikán Bratislava "B" : FBC Slovan Rimavská Sobota - : -
18 63 16.02.2020 Cassovia Velesis Košice : JSC Wild Girls Čadca - : -
18 65 16.02.2020 10:00 Snipers Bratislava : FBC Slovan Rimavská Sobota - : -
18 64 16.02.2020 13:45 VŠK PdF UK Hurikán Bratislava "B" : FBK BCF Dukla Banská Bystrica - : -
18 62 16.02.2020 15:00 FBC A4ka Mikuláš Prešov : MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto "B" - : -
19 67 29.02.2020 FBK BCF Dukla Banská Bystrica : Cassovia Velesis Košice - : -
19 66 29.02.2020 13:00 Snipers Bratislava : VŠK PdF UK Hurikán Bratislava "B" - : -
19 69 29.02.2020 14:00 JSC Wild Girls Čadca : FBK Hornets Mútne - : -
19 68 29.02.2020 16:30 FBC Slovan Rimavská Sobota : FBC A4ka Mikuláš Prešov - : -
20 70 01.03.2020 FBK BCF Dukla Banská Bystrica : FBC A4ka Mikuláš Prešov - : -
20 72 01.03.2020 10:00 MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto "B" : FBK Hornets Mútne - : -
20 71 01.03.2020 13:30 FBC Slovan Rimavská Sobota : Cassovia Velesis Košice - : -