Playoff

Štvrťfinále
Semifinále
Finále
Semifinále
Štvrťfinále
FBC 11 Trnava
Športový klub Victory Stars Dubnica nad Váhom
FBK Harvard Partizánske
Športový klub Floorball ACADEMY Prešov
Žltý Sneh Košice
VŠK PdF UK Hurikán Bratislava
Devils Čadca
DTF team Detva Joxers

Rozpis zápasov

Kolo kód z. Dátum Čas Domáci vs Hostia Výsledok Detail
ŠF1 133 29.02.2020 18:00 FBC 11 Trnava : Športový klub Victory Stars Dubnica nad Váhom - : -
ŠF1 134 29.02.2020 19:00 Žltý Sneh Košice : VŠK PdF UK Hurikán Bratislava - : -
ŠF1 135 29.02.2020 17:30 DTF team Detva Joxers : Devils Čadca - : -
ŠF1 136 29.02.2020 18:00 Športový klub Floorball ACADEMY Prešov : FBK Harvard Partizánske - : -
ŠF2 137 01.03.2020 16:00 FBC 11 Trnava : Športový klub Victory Stars Dubnica nad Váhom - : -
ŠF2 138 01.03.2020 15:00 Žltý Sneh Košice : VŠK PdF UK Hurikán Bratislava - : -
ŠF2 139 01.03.2020 14:00 DTF team Detva Joxers : Devils Čadca - : -
ŠF2 140 01.03.2020 16:00 Športový klub Floorball ACADEMY Prešov : FBK Harvard Partizánske - : -
ŠF3 141 07.03.2020 18:00 Športový klub Victory Stars Dubnica nad Váhom : FBC 11 Trnava - : -
ŠF3 142 07.03.2020 16:20 VŠK PdF UK Hurikán Bratislava : Žltý Sneh Košice - : -
ŠF3 143 07.03.2020 16:00 Devils Čadca : DTF team Detva Joxers - : -
ŠF3 144 07.03.2020 18:00 FBK Harvard Partizánske : Športový klub Floorball ACADEMY Prešov - : -
ŠF4 145 08.03.2020 15:00 Športový klub Victory Stars Dubnica nad Váhom : FBC 11 Trnava - : -
ŠF4 146 08.03.2020 12:20 VŠK PdF UK Hurikán Bratislava : Žltý Sneh Košice - : -
ŠF4 147 08.03.2020 16:00 Devils Čadca : DTF team Detva Joxers - : -
ŠF4 148 08.03.2020 09:30 FBK Harvard Partizánske : Športový klub Floorball ACADEMY Prešov - : -
ŠF5 149 11.03.2020 18:00 FBC 11 Trnava : Športový klub Victory Stars Dubnica nad Váhom - : -
ŠF5 150 11.03.2020 18:30 Žltý Sneh Košice : VŠK PdF UK Hurikán Bratislava - : -
ŠF5 151 11.03.2020 19:00 DTF team Detva Joxers : Devils Čadca - : -
ŠF5 152 11.03.2020 20:00 Športový klub Floorball ACADEMY Prešov : FBK Harvard Partizánske - : -