Kolo kód z. Dátum Čas Domáci vs Hostia Výsledok Detail
1 3 14.09.2019 13:45 Tsunami Záhorská Bystrica : TJ A - FbO Nižná 4 : 2 (1:1;1:1;2:0)
1 2 14.09.2019 17:00 FaBK ATU Košice : FBC A4ka Mikuláš Prešov 4 : 5 (1:1;3:3;0:0;0:1pp)
1 6 14.09.2019 18:00 1.FBC Florbal Trenčín : ŠK Lido Prírodovedec 10 : 3 (3:1;4:1;3:1)
1 5 14.09.2019 18:00 FbC Young Arrows Spišská Nová Ves : FK Florko Košice 4 : 11 (1:1;3:6;0:4)
1 1 15.09.2019 16:00 Florbalový klub AS Trenčín : Fat Pipe Snipers Bratislava 6 : 7 (1:3;3:2;2:1;0:1pp)
1 4 15.09.2019 16:00 FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina : FBK Púchov 10 : 3 (4:0;4:1;2:2)
2 9 21.09.2019 14:00 FBK Púchov : FbC Young Arrows Spišská Nová Ves 14 : 4 (5:3;4:0;5:1)
2 10 21.09.2019 14:00 TJ A - FbO Nižná : FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina 8 : 3 (1:0;1:1;6:2)
2 12 21.09.2019 16:45 Florbalový klub AS Trenčín : FaBK ATU Košice 4 : 12 (2:3;1:2;1:7)
2 8 21.09.2019 17:00 FK Florko Košice : ŠK Lido Prírodovedec 8 : 5 (4:1;2:2;2:2)
2 7 21.09.2019 18:00 Fat Pipe Snipers Bratislava : 1.FBC Florbal Trenčín 4 : 9 (1:1;0:7;3:1)
2 11 21.09.2019 18:15 FBC A4ka Mikuláš Prešov : Tsunami Záhorská Bystrica 5 : 11 (1:3;2:4;2:4)
3 15 28.09.2019 17:00 FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina : FBC A4ka Mikuláš Prešov 7 : 5 (1:2;2:0;4:3)
3 13 28.09.2019 17:30 FaBK ATU Košice : Fat Pipe Snipers Bratislava 4 : 2 (1:1;1:1;2:0)
3 16 28.09.2019 18:00 FbC Young Arrows Spišská Nová Ves : TJ A - FbO Nižná 4 : 7 (1:4;1:1;2:2)
3 17 28.09.2019 18:00 ŠK Lido Prírodovedec : FBK Púchov 7 : 8 (3:1;2:2;2:4;0:0;0:1sn)
3 18 28.09.2019 18:00 1.FBC Florbal Trenčín : FK Florko Košice 9 : 3 (3:3;3:0;3:0)
3 14 29.09.2019 17:30 Tsunami Záhorská Bystrica : Florbalový klub AS Trenčín 2 : 5 (0:0;0:2;2:3)
4 23 04.10.2019 19:00 Florbalový klub AS Trenčín : FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina 4 : 3 (0:0;1:0;2:3;0:0;1:0sn)
4 20 04.10.2019 19:00 FBK Púchov : 1.FBC Florbal Trenčín 4 : 14 (1:3;0:6;3:5)
4 21 05.10.2019 13:30 ŠK Lido Prírodovedec : TJ A - FbO Nižná 7 : 1 (3:0;1:0;3:1)
4 24 05.10.2019 14:30 Tsunami Záhorská Bystrica : FaBK ATU Košice 6 : 7 (2:2;1:4;3:1)
4 22 05.10.2019 18:00 FBC A4ka Mikuláš Prešov : FbC Young Arrows Spišská Nová Ves 13 : 5 (2:0;5:4;6:1)
4 19 05.10.2019 18:30 Fat Pipe Snipers Bratislava : FK Florko Košice 11 : 14 (2:3;5:2;4:9)
5 30 12.10.2019 18:00 FK Florko Košice : FBK Púchov 7 : 1 (2:0;3:0;2:1)
5 28 12.10.2019 18:00 ŠK Lido Prírodovedec : FBC A4ka Mikuláš Prešov 11 : 4 (3:0;4:2;4:2)
5 29 12.10.2019 18:30 1.FBC Florbal Trenčín : TJ A - FbO Nižná 8 : 4 (2:0;3:2;3:2)
5 26 13.10.2019 15:00 FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina : FaBK ATU Košice 7 : 9 (3:1;2:5;2:3)
5 27 19.10.2019 19:00 FbC Young Arrows Spišská Nová Ves : Florbalový klub AS Trenčín 5 : 8 (0:2;2:4;3:2)
6 32 26.10.2019 14:00 TJ A - FbO Nižná : FK Florko Košice 4 : 5 (1:2;1:2;2:0;0:1pp)
6 34 26.10.2019 15:00 ŠK Lido Prírodovedec : Florbalový klub AS Trenčín 5 : 3 (1:0;2:3;2:0)
6 36 26.10.2019 16:45 Tsunami Záhorská Bystrica : FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina 11 : 6 (3:1;4:1;4:4)
6 33 26.10.2019 18:00 FBC A4ka Mikuláš Prešov : 1.FBC Florbal Trenčín 5 : 13 (2:4;0:5;3:4)
6 35 26.10.2019 18:00 FaBK ATU Košice : FbC Young Arrows Spišská Nová Ves 15 : 0 (4:0;3:0;8:0)
6 31 26.10.2019 18:30 Fat Pipe Snipers Bratislava : FBK Púchov 8 : 5 (1:0;5:1;2:4)
7 41 02.11.2019 15:00 FK Florko Košice : FBC A4ka Mikuláš Prešov 7 : 6 (2:2;2:3;2:1;0:0;1:0sn)
7 38 02.11.2019 18:00 FbC Young Arrows Spišská Nová Ves : Tsunami Záhorská Bystrica 4 : 9 (1:2;3:2;0:5)
7 40 02.11.2019 18:00 1.FBC Florbal Trenčín : Florbalový klub AS Trenčín 14 : 4 (4:1;5:1;5:2)
7 39 02.11.2019 18:00 ŠK Lido Prírodovedec : FaBK ATU Košice 7 : 6 (1:3;4:0;2:3)
7 42 02.11.2019 18:00 FBK Púchov : TJ A - FbO Nižná 1 : 6 (0:3;1:2;0:1)
7 37 03.11.2019 15:00 FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina : Fat Pipe Snipers Bratislava 8 : 7 (4:2;3:2;0:3;0:0;1:0sn)
8 45 16.11.2019 16:00 Florbalový klub AS Trenčín : FK Florko Košice 8 : 7 (2:2;4:3;1:2;0:0;1:0sn)
8 48 16.11.2019 16:00 FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina : FbC Young Arrows Spišská Nová Ves 27 : 3 (5:0;13:2;9:1)
8 46 16.11.2019 17:00 FaBK ATU Košice : 1.FBC Florbal Trenčín 5 : 6 (2:5;1:1;2:0)
8 43 16.11.2019 17:30 Fat Pipe Snipers Bratislava : TJ A - FbO Nižná 9 : 2 (2:1;4:0;3:1)
8 44 16.11.2019 18:00 FBC A4ka Mikuláš Prešov : FBK Púchov 17 : 5 (8:1;5:1;4:3)
8 47 17.11.2019 18:00 ŠK Lido Prírodovedec : Tsunami Záhorská Bystrica 5 : 4 (0:3;1:1;3:0;1:0pp)
9 51 22.11.2019 19:30 1.FBC Florbal Trenčín : Tsunami Záhorská Bystrica - : -
9 54 23.11.2019 14:00 TJ A - FbO Nižná : FBC A4ka Mikuláš Prešov - : -
9 52 23.11.2019 15:00 FK Florko Košice : FaBK ATU Košice - : -
9 50 23.11.2019 18:00 ŠK Lido Prírodovedec : FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina - : -
9 49 23.11.2019 18:30 FbC Young Arrows Spišská Nová Ves : Fat Pipe Snipers Bratislava - : -
9 53 24.11.2019 16:00 FBK Púchov : Florbalový klub AS Trenčín - : -
10 59 29.11.2019 19:00 FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina : 1.FBC Florbal Trenčín - : -
10 58 30.11.2019 16:30 Tsunami Záhorská Bystrica : FK Florko Košice - : -
10 56 30.11.2019 17:00 Florbalový klub AS Trenčín : TJ A - FbO Nižná - : -
10 60 30.11.2019 18:00 FbC Young Arrows Spišská Nová Ves : ŠK Lido Prírodovedec - : -
10 57 30.11.2019 18:00 FaBK ATU Košice : FBK Púchov - : -
10 55 30.11.2019 18:30 Fat Pipe Snipers Bratislava : FBC A4ka Mikuláš Prešov - : -
11 65 07.12.2019 16:00 TJ A - FbO Nižná : FaBK ATU Košice - : -
11 63 07.12.2019 16:00 FK Florko Košice : FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina - : -
11 62 07.12.2019 17:00 1.FBC Florbal Trenčín : FbC Young Arrows Spišská Nová Ves - : -
11 61 07.12.2019 18:00 ŠK Lido Prírodovedec : Fat Pipe Snipers Bratislava - : -
11 64 07.12.2019 18:00 FBK Púchov : Tsunami Záhorská Bystrica - : -
11 66 07.12.2019 18:00 FBC A4ka Mikuláš Prešov : Florbalový klub AS Trenčín - : -
5 25 08.12.2019 15:45 Tsunami Záhorská Bystrica : Fat Pipe Snipers Bratislava - : -
12 70 14.12.2019 FBK Púchov : FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina - : -
12 71 14.12.2019 17:00 FK Florko Košice : FbC Young Arrows Spišská Nová Ves - : -
12 69 14.12.2019 17:00 TJ A - FbO Nižná : Tsunami Záhorská Bystrica - : -
12 68 14.12.2019 18:00 FBC A4ka Mikuláš Prešov : FaBK ATU Košice - : -
12 67 15.12.2019 14:30 Fat Pipe Snipers Bratislava : Florbalový klub AS Trenčín - : -
12 72 15.12.2019 18:00 ŠK Lido Prírodovedec : 1.FBC Florbal Trenčín - : -
13 78 21.12.2019 FaBK ATU Košice : Florbalový klub AS Trenčín - : -
13 73 21.12.2019 1.FBC Florbal Trenčín : Fat Pipe Snipers Bratislava - : -
13 76 21.12.2019 FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina : TJ A - FbO Nižná - : -
13 77 21.12.2019 16:45 Tsunami Záhorská Bystrica : FBC A4ka Mikuláš Prešov - : -
13 75 21.12.2019 18:00 FbC Young Arrows Spišská Nová Ves : FBK Púchov - : -
13 74 21.12.2019 18:00 ŠK Lido Prírodovedec : FK Florko Košice - : -
14 83 04.01.2020 FBK Púchov : ŠK Lido Prírodovedec - : -
14 82 04.01.2020 TJ A - FbO Nižná : FbC Young Arrows Spišská Nová Ves - : -
14 84 04.01.2020 17:00 FK Florko Košice : 1.FBC Florbal Trenčín - : -
14 80 04.01.2020 17:30 Florbalový klub AS Trenčín : Tsunami Záhorská Bystrica - : -
14 81 04.01.2020 18:00 FBC A4ka Mikuláš Prešov : FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina - : -
14 79 04.01.2020 18:30 Fat Pipe Snipers Bratislava : FaBK ATU Košice - : -
15 86 10.01.2020 1.FBC Florbal Trenčín : FBK Púchov - : -
15 88 11.01.2020 FbC Young Arrows Spišská Nová Ves : FBC A4ka Mikuláš Prešov - : -
15 87 11.01.2020 TJ A - FbO Nižná : ŠK Lido Prírodovedec - : -
15 90 11.01.2020 FaBK ATU Košice : Tsunami Záhorská Bystrica - : -
15 89 11.01.2020 FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina : Florbalový klub AS Trenčín - : -
15 85 11.01.2020 17:00 FK Florko Košice : Fat Pipe Snipers Bratislava - : -
16 95 18.01.2020 TJ A - FbO Nižná : 1.FBC Florbal Trenčín - : -
16 92 18.01.2020 FaBK ATU Košice : FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina - : -
16 96 18.01.2020 FBK Púchov : FK Florko Košice - : -
16 94 18.01.2020 18:00 FBC A4ka Mikuláš Prešov : ŠK Lido Prírodovedec - : -
16 93 18.01.2020 18:00 Florbalový klub AS Trenčín : FbC Young Arrows Spišská Nová Ves - : -
16 91 18.01.2020 18:30 Fat Pipe Snipers Bratislava : Tsunami Záhorská Bystrica - : -
17 97 25.01.2020 FBK Púchov : Fat Pipe Snipers Bratislava - : -
17 99 25.01.2020 1.FBC Florbal Trenčín : FBC A4ka Mikuláš Prešov - : -
17 101 25.01.2020 FbC Young Arrows Spišská Nová Ves : FaBK ATU Košice - : -
17 102 25.01.2020 FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina : Tsunami Záhorská Bystrica - : -