Kolo kód z. Dátum Čas Domáci vs Hostia Výsledok Detail
1 1 15.09.2018 15:00 ŠK 98 Pruské : NTS FK - ZŠ Nemšová 9 : 8 (2:2;2:4;4:2;1:0pp)
1 2 15.09.2018 15:00 FBC Predator Sabinov : iClinic VŠK PdF UK Hurikán Bratislava 6 : 2 (0:1;3:1;3:0)
1 3 15.09.2018 18:00 Fbk Kométa Spišská Nová Ves : Slávia Nitra 0 : 5 kontumačne
1 4 15.09.2018 18:00 MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto : Eastern Wings Michalovce 7 : 6 (4:2;2:1;1:3)
1 5 15.09.2018 18:00 FBK Tvrdošín : FBC Mikuláš Prešov 9 : 2 (5:0;3:2;1:0)
2 8 16.09.2018 10:00 MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto : FBC Mikuláš Prešov 15 : 1 (3:1;6:0;6:0)
2 9 16.09.2018 10:00 FBK Tvrdošín : Eastern Wings Michalovce 6 : 4 (0:1;2:1;4:2)
2 6 16.09.2018 11:00 FBC Predator Sabinov : Slávia Nitra 12 : 6 (7:3;0:2;5:1)
2 7 16.09.2018 16:00 Fbk Kométa Spišská Nová Ves : iClinic VŠK PdF UK Hurikán Bratislava 0 : 5 kontumačne
3 10 29.09.2018 14:00 Eastern Wings Michalovce : FBC Mikuláš Prešov 3 : 5 (1:0;0:3;2:2)
3 12 29.09.2018 15:00 Slávia Nitra : FBK Tvrdošín 5 : 7 (2:4;1:1;2:2)
3 13 29.09.2018 15:00 ŠK 98 Pruské : FBC Predator Sabinov 6 : 7 (5:1;0:4;1:2)
3 14 29.09.2018 17:00 NTS FK - ZŠ Nemšová : Fbk Kométa Spišská Nová Ves 5 : 0 kontumačne
3 11 29.09.2018 17:40 iClinic VŠK PdF UK Hurikán Bratislava : MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto 3 : 5 (1:0;1:2;1:3)
4 15 30.09.2018 10:40 iClinic VŠK PdF UK Hurikán Bratislava : FBK Tvrdošín 5 : 2 (0:1;2:1;3:0)
4 16 30.09.2018 11:00 Slávia Nitra : MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto 2 : 14 (1:3;0:9;1:2)
4 18 30.09.2018 12:00 NTS FK - ZŠ Nemšová : FBC Predator Sabinov 7 : 6 (1:0;1:3;4:3;1:0pp)
4 17 30.09.2018 14:00 ŠK 98 Pruské : Fbk Kométa Spišská Nová Ves 11 : 2 kontumačne
5 19 13.10.2018 10:00 FBC Predator Sabinov : Fbk Kométa Spišská Nová Ves 9 : 3 (2:1;3:1;4:1)
5 20 13.10.2018 17:00 MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto : ŠK 98 Pruské 4 : 5 (1:0;1:2;2:2;0:1pp)
5 22 13.10.2018 17:00 Eastern Wings Michalovce : iClinic VŠK PdF UK Hurikán Bratislava 5 : 6 (2:1;0:2;3:2;0:1pp)
5 23 13.10.2018 18:00 FBC Mikuláš Prešov : Slávia Nitra 2 : 9 (0:1;2:4;0:4)
5 21 13.10.2018 18:00 FBK Tvrdošín : NTS FK - ZŠ Nemšová 9 : 10 (4:4;3:2;2:4)
6 25 14.10.2018 10:00 FBK Tvrdošín : ŠK 98 Pruské 3 : 6 (0:2;2:2;1:2)
6 24 14.10.2018 10:00 MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto : NTS FK - ZŠ Nemšová 7 : 3 (2:0;3:2;2:1)
6 26 14.10.2018 10:00 Eastern Wings Michalovce : Slávia Nitra 7 : 8 (2:0;3:5;2:2;0:1pp)
6 27 14.10.2018 14:00 FBC Mikuláš Prešov : iClinic VŠK PdF UK Hurikán Bratislava 3 : 6 (2:2;0:2;1:2)
8 36 02.11.2018 18:00 Fbk Kométa Spišská Nová Ves : MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto 3 : 4 (0:1;1:1;2:2)
7 29 03.11.2018 16:00 ŠK 98 Pruské : Eastern Wings Michalovce 13 : 0 (7:0;3:0;3:0)
7 30 03.11.2018 17:00 NTS FK - ZŠ Nemšová : FBC Mikuláš Prešov 19 : 1 (4:1;6:0;9:0)
7 31 03.11.2018 17:00 FBC Predator Sabinov : MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto 4 : 6 (0:2;2:3;2:1)
7 28 03.11.2018 17:40 iClinic VŠK PdF UK Hurikán Bratislava : Slávia Nitra 4 : 2 (1:0;1:1;2:1)
7 32 03.11.2018 18:00 Fbk Kométa Spišská Nová Ves : FBK Tvrdošín 3 : 9 (1:4;1:3;1:2)
8 34 04.11.2018 10:00 NTS FK - ZŠ Nemšová : Eastern Wings Michalovce 17 : 2 (4:0;7:2;6:0)
8 35 04.11.2018 11:00 FBC Predator Sabinov : FBK Tvrdošín 11 : 3 (2:1;6:1;3:1)
8 33 04.11.2018 13:00 ŠK 98 Pruské : FBC Mikuláš Prešov 20 : 1 (4:0;9:1;7:0)
9 41 24.11.2018 11:00 Slávia Nitra : NTS FK - ZŠ Nemšová 11 : 6 (1:3;2:1;8:2)
9 40 24.11.2018 13:40 iClinic VŠK PdF UK Hurikán Bratislava : ŠK 98 Pruské 2 : 5 (0:2;2:1;0:2)
9 39 24.11.2018 15:00 FBC Mikuláš Prešov : Fbk Kométa Spišská Nová Ves 4 : 12 (3:3;1:5;0:4)
9 37 24.11.2018 17:00 MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto : FBK Tvrdošín 6 : 5 (2:0;3:2;1:3)
9 38 24.11.2018 17:00 Eastern Wings Michalovce : FBC Predator Sabinov 4 : 14 (2:5;2:3;0:6)
10 42 25.11.2018 10:00 Eastern Wings Michalovce : Fbk Kométa Spišská Nová Ves 6 : 12 (1:4;4:5;1:3)
10 44 25.11.2018 11:40 iClinic VŠK PdF UK Hurikán Bratislava : NTS FK - ZŠ Nemšová 7 : 10 (2:2;2:3;3:5)
10 45 25.11.2018 13:00 Slávia Nitra : ŠK 98 Pruské 3 : 5 (1:4;1:0;1:1)
10 43 25.11.2018 15:00 FBC Mikuláš Prešov : FBC Predator Sabinov 3 : 10 (1:1;1:3;1:6)
11 46 29.11.2018 19:00 NTS FK - ZŠ Nemšová : ŠK 98 Pruské 12 : 6 (2:2;4:3;6:1)
11 48 08.12.2018 14:00 Slávia Nitra : Fbk Kométa Spišská Nová Ves 7 : 8 (2:2;3:1;2:4;0:1pp)
11 47 08.12.2018 16:40 iClinic VŠK PdF UK Hurikán Bratislava : FBC Predator Sabinov 3 : 7 (1:1;2:4;0:2)
11 49 08.12.2018 17:00 Eastern Wings Michalovce : MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto 6 : 7 (1:1;0:2;5:3;0:1pp)
11 50 08.12.2018 18:00 FBC Mikuláš Prešov : FBK Tvrdošín 5 : 14 (3:3;2:4;0:7)
12 54 09.12.2018 10:00 Eastern Wings Michalovce : FBK Tvrdošín 4 : 7 (1:2;1:3;2:2)
12 52 09.12.2018 11:40 iClinic VŠK PdF UK Hurikán Bratislava : Fbk Kométa Spišská Nová Ves 5 : 11 (2:2;1:3;2:6)
12 51 09.12.2018 13:00 Slávia Nitra : FBC Predator Sabinov 5 : 11 (0:4;3:6;2:1)
12 53 09.12.2018 14:00 FBC Mikuláš Prešov : MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto 3 : 10 (1:3;0:3;2:4)
13 59 05.01.2019 14:00 Fbk Kométa Spišská Nová Ves : NTS FK - ZŠ Nemšová 6 : 8 (3:2;2:5;1:1)
13 56 05.01.2019 17:00 MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto : iClinic VŠK PdF UK Hurikán Bratislava 9 : 0 (3:0;4:0;2:0)
13 58 05.01.2019 17:30 FBC Predator Sabinov : ŠK 98 Pruské 8 : 9 (3:1;3:3;2:4;0:1pp)
13 57 05.01.2019 18:00 FBK Tvrdošín : Slávia Nitra 13 : 3 (4:1;4:1;5:1)
14 60 06.01.2019 10:00 FBK Tvrdošín : iClinic VŠK PdF UK Hurikán Bratislava 5 : 2 (1:1;2:0;2:1)
14 61 06.01.2019 10:00 MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto : Slávia Nitra 6 : 0 (3:0;2:0;1:0)
14 62 06.01.2019 10:00 Fbk Kométa Spišská Nová Ves : ŠK 98 Pruské 5 : 11 (2:1;1:6;2:4)
14 63 06.01.2019 11:00 FBC Predator Sabinov : NTS FK - ZŠ Nemšová 5 : 3 (1:2;2:1;2:0)
13 55 06.01.2019 13:30 FBC Mikuláš Prešov : Eastern Wings Michalovce 3 : 4 (2:2;1:1;0:1)
15 64 19.01.2019 14:00 Fbk Kométa Spišská Nová Ves : FBC Predator Sabinov 3 : 10 (0:4;2:3;1:3)
15 65 19.01.2019 16:00 ŠK 98 Pruské : MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto 8 : 6 (2:1;1:3;5:2)
15 67 19.01.2019 16:40 iClinic VŠK PdF UK Hurikán Bratislava : Eastern Wings Michalovce 3 : 2 (1:0;1:1;1:1)
15 66 19.01.2019 17:00 NTS FK - ZŠ Nemšová : FBK Tvrdošín 11 : 7 (2:1;3:1;6:5)
15 68 19.01.2019 19:00 Slávia Nitra : FBC Mikuláš Prešov 7 : 0 (1:0;3:0;3:0)
16 71 20.01.2019 11:00 Slávia Nitra : Eastern Wings Michalovce 4 : 5 (0:3;1:0;3:1;0:1pp)
16 72 20.01.2019 11:40 iClinic VŠK PdF UK Hurikán Bratislava : FBC Mikuláš Prešov 7 : 3 (2:0;3:3;2:0)
16 70 20.01.2019 13:00 ŠK 98 Pruské : FBK Tvrdošín 7 : 3 (1:0;2:2;4:1)
16 69 20.01.2019 15:30 NTS FK - ZŠ Nemšová : MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto 4 : 7 (1:5;2:0;1:2)
17 74 09.02.2019 17:00 Eastern Wings Michalovce : ŠK 98 Pruské - : -
17 76 09.02.2019 17:00 MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto : FBC Predator Sabinov - : -
17 75 09.02.2019 18:00 FBC Mikuláš Prešov : NTS FK - ZŠ Nemšová - : -
17 77 09.02.2019 18:00 FBK Tvrdošín : Fbk Kométa Spišská Nová Ves - : -
18 80 10.02.2019 10:00 FBK Tvrdošín : FBC Predator Sabinov - : -
18 81 10.02.2019 10:00 MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto : Fbk Kométa Spišská Nová Ves - : -
18 79 10.02.2019 10:00 Eastern Wings Michalovce : NTS FK - ZŠ Nemšová - : -
17 73 10.02.2019 12:00 Slávia Nitra : iClinic VŠK PdF UK Hurikán Bratislava - : -
18 78 10.02.2019 14:00 FBC Mikuláš Prešov : ŠK 98 Pruské - : -
19 86 23.02.2019 NTS FK - ZŠ Nemšová : Slávia Nitra - : -
19 84 23.02.2019 Fbk Kométa Spišská Nová Ves : FBC Mikuláš Prešov - : -
19 82 23.02.2019 10:00 FBK Tvrdošín : MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto - : -
19 85 23.02.2019 16:00 ŠK 98 Pruské : iClinic VŠK PdF UK Hurikán Bratislava - : -
19 83 23.02.2019 18:00 FBC Predator Sabinov : Eastern Wings Michalovce - : -
20 87 24.02.2019 Fbk Kométa Spišská Nová Ves : Eastern Wings Michalovce - : -
20 89 24.02.2019 NTS FK - ZŠ Nemšová : iClinic VŠK PdF UK Hurikán Bratislava - : -
20 88 24.02.2019 11:00 FBC Predator Sabinov : FBC Mikuláš Prešov - : -
20 90 24.02.2019 13:00 ŠK 98 Pruské : Slávia Nitra - : -