Kolo kód z. Dátum Čas Domáci vs Hostia Výsledok Detail
1 2 21.09.2019 15:30 VŠK PdF UK Hurikán Bratislava : ŠK 98 Pruské 6 : 11 (1:2;1:2;4:7)
1 3 21.09.2019 17:00 NTS FK - ZŠ Nemšová : ŠK Slávia SPU DFA Nitra 17 : 2 (3:0;5:1;9:1)
1 5 21.09.2019 17:00 FBK Harvard Partizánske : FbC Predator Sabinov 6 : 7 (2:1;1:4;3:2)
1 1 21.09.2019 18:00 Fbk Tvrdošín : Fbk Kométa Spišská Nová Ves 9 : 5 (3:3;2:0;4:2)
1 4 21.09.2019 18:00 MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto : Eastern Wings Michalovce 10 : 1 (3:0;2:1;5:0)
2 9 22.09.2019 10:00 FBK Harvard Partizánske : Eastern Wings Michalovce 4 : 1 (2:0;1:1;1:0)
2 7 22.09.2019 13:00 NTS FK - ZŠ Nemšová : ŠK 98 Pruské 3 : 4 (1:3;0:1;2:0)
2 6 22.09.2019 14:30 VŠK PdF UK Hurikán Bratislava : ŠK Slávia SPU DFA Nitra 8 : 5 (2:3;2:1;4:1)
2 8 28.09.2019 18:00 MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto : FbC Predator Sabinov 8 : 6 (1:2;3:2;4:2)
3 14 29.09.2019 13:00 Fbk Kométa Spišská Nová Ves : NTS FK - ZŠ Nemšová 4 : 7 (1:2;1:3;2:2)
3 10 05.10.2019 15:00 Eastern Wings Michalovce : FbC Predator Sabinov 5 : 10 (3:3;1:2;1:5)
3 11 05.10.2019 15:00 ŠK 98 Pruské : MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto 7 : 1 (2:1;0:0;5:0)
3 13 05.10.2019 17:00 Fbk Tvrdošín : VŠK PdF UK Hurikán Bratislava 11 : 7 (5:0;5:1;1:6)
3 12 05.10.2019 17:30 ŠK Slávia SPU DFA Nitra : FBK Harvard Partizánske 2 : 5 (1:1;0:1;1:3)
4 18 06.10.2019 10:00 Fbk Kométa Spišská Nová Ves : VŠK PdF UK Hurikán Bratislava 0 : 5 kontumačne
4 17 06.10.2019 11:00 Fbk Tvrdošín : NTS FK - ZŠ Nemšová 7 : 11 (2:5;4:3;1:3)
4 15 06.10.2019 12:00 ŠK 98 Pruské : FBK Harvard Partizánske 14 : 4 (2:1;5:1;7:2)
4 16 06.10.2019 13:00 ŠK Slávia SPU DFA Nitra : MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto 6 : 10 (1:5;1:4;4:1)
5 23 26.10.2019 13:30 FbC Predator Sabinov : ŠK Slávia SPU DFA Nitra 9 : 0 (3:0;1:0;5:0)
5 21 26.10.2019 15:00 FBK Harvard Partizánske : Fbk Kométa Spišská Nová Ves 7 : 5 (2:3;1:1;4:1)
5 19 26.10.2019 17:00 VŠK PdF UK Hurikán Bratislava : NTS FK - ZŠ Nemšová 1 : 11 (0:2;0:4;1:5)
5 22 26.10.2019 17:00 Eastern Wings Michalovce : ŠK 98 Pruské 4 : 20 (2:6;1:9;1:5)
5 20 26.10.2019 18:00 MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto : Fbk Tvrdošín 9 : 2 (5:1;0:0;4:1)
6 24 27.10.2019 10:00 MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto : Fbk Kométa Spišská Nová Ves 7 : 1 (2:0;2:1;3:0)
6 27 27.10.2019 10:00 FbC Predator Sabinov : ŠK 98 Pruské 5 : 8 (2:3;1:3;2:2)
6 26 27.10.2019 11:00 Eastern Wings Michalovce : ŠK Slávia SPU DFA Nitra 4 : 3 (1:1;2:2;1:0)
6 25 27.10.2019 13:00 FBK Harvard Partizánske : Fbk Tvrdošín 2 : 10 (0:3;1:3;1:4)
7 30 02.11.2019 14:30 Fbk Kométa Spišská Nová Ves : FbC Predator Sabinov 5 : 12 (3:3;1:6;1:3)
7 28 02.11.2019 15:00 ŠK 98 Pruské : ŠK Slávia SPU DFA Nitra 10 : 4 (3:0;3:1;4:3)
7 32 02.11.2019 16:00 NTS FK - ZŠ Nemšová : FBK Harvard Partizánske 14 : 4 (3:1;8:2;3:1)
7 29 02.11.2019 17:00 Fbk Tvrdošín : Eastern Wings Michalovce 15 : 5 (5:1;4:1;6:3)
7 31 02.11.2019 17:15 VŠK PdF UK Hurikán Bratislava : MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto 3 : 8 (1:0;1:5;1:3)
8 33 03.11.2019 11:00 Fbk Tvrdošín : FbC Predator Sabinov 4 : 6 (2:1;2:2;0:3)
8 34 03.11.2019 13:00 Fbk Kométa Spišská Nová Ves : Eastern Wings Michalovce 8 : 3 (1:1;3:0;4:2)
8 36 03.11.2019 15:00 NTS FK - ZŠ Nemšová : MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto 6 : 5 (4:3;2:0;0:2)
8 35 03.11.2019 16:00 VŠK PdF UK Hurikán Bratislava : FBK Harvard Partizánske 5 : 4 (2:2;1:2;1:0;1:0pp)
10 45 17.11.2019 12:00 ŠK Slávia SPU DFA Nitra : Fbk Tvrdošín 6 : 7 (1:0;1:6;4:1)
9 39 23.11.2019 15:00 FbC Predator Sabinov : NTS FK - ZŠ Nemšová 5 : 8 (1:3;2:2;2:3)
9 41 23.11.2019 15:00 ŠK Slávia SPU DFA Nitra : Fbk Kométa Spišská Nová Ves 6 : 4 (2:1;2:2;2:1)
9 38 23.11.2019 17:00 Eastern Wings Michalovce : VŠK PdF UK Hurikán Bratislava 5 : 11 (2:3;1:4;2:4)
9 40 23.11.2019 17:00 ŠK 98 Pruské : Fbk Tvrdošín 7 : 8 (3:1;3:2;1:4;0:1pp)
9 37 23.11.2019 18:00 MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto : FBK Harvard Partizánske 15 : 6 (3:1;4:1;8:4)
10 42 24.11.2019 10:30 Eastern Wings Michalovce : NTS FK - ZŠ Nemšová 3 : 24 (1:4;2:13;0:7)
10 44 24.11.2019 13:00 ŠK 98 Pruské : Fbk Kométa Spišská Nová Ves 6 : 10 (1:3;4:3;1:4)
10 43 24.11.2019 13:30 FbC Predator Sabinov : VŠK PdF UK Hurikán Bratislava 9 : 0 (3:0;2:0;4:0)
11 48 21.12.2019 13:30 ŠK Slávia SPU DFA Nitra : VŠK PdF UK Hurikán Bratislava 3 : 2 (1:1;2:0;0:1)
11 46 21.12.2019 14:30 Fbk Kométa Spišská Nová Ves : Fbk Tvrdošín 7 : 6 (2:1;3:2;2:3)
11 49 21.12.2019 16:00 Eastern Wings Michalovce : FBK Harvard Partizánske 9 : 4 (3:2;4:1;2:1)
11 47 21.12.2019 17:00 ŠK 98 Pruské : NTS FK - ZŠ Nemšová 8 : 5 (3:3;3:1;2:1)
11 50 21.12.2019 17:30 FbC Predator Sabinov : MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto 5 : 4 (1:1;1:2;2:1;1:0pp)
12 54 22.12.2019 10:00 FbC Predator Sabinov : FBK Harvard Partizánske 16 : 5 (4:2;6:2;6:1)
12 52 22.12.2019 10:00 ŠK Slávia SPU DFA Nitra : NTS FK - ZŠ Nemšová 5 : 6 (1:3;3:1;1:2)
12 53 22.12.2019 10:30 Eastern Wings Michalovce : MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto 3 : 12 (0:4;1:2;2:6)
12 51 22.12.2019 13:00 ŠK 98 Pruské : VŠK PdF UK Hurikán Bratislava 7 : 0 (4:0;0:0;3:0)
13 58 18.01.2020 16:30 VŠK PdF UK Hurikán Bratislava : Fbk Kométa Spišská Nová Ves 1 : 7 (1:2;0:2;0:3)
13 59 18.01.2020 17:00 NTS FK - ZŠ Nemšová : Fbk Tvrdošín 5 : 6 (0:1;3:2;2:3)
13 57 18.01.2020 17:00 FBK Harvard Partizánske : ŠK 98 Pruské 1 : 12 (0:3;0:5;1:4)
13 56 18.01.2020 18:00 MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto : ŠK Slávia SPU DFA Nitra 8 : 5 (3:2;4:2;1:1)
13 55 18.01.2020 18:00 FbC Predator Sabinov : Eastern Wings Michalovce 14 : 1 (5:0;2:0;7:1)
14 60 19.01.2020 10:00 MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto : ŠK 98 Pruské - : -
14 63 19.01.2020 11:00 NTS FK - ZŠ Nemšová : Fbk Kométa Spišská Nová Ves - : -
14 61 19.01.2020 11:00 FBK Harvard Partizánske : ŠK Slávia SPU DFA Nitra - : -
14 62 19.01.2020 13:00 VŠK PdF UK Hurikán Bratislava : Fbk Tvrdošín - : -
15 66 25.01.2020 11:30 Fbk Kométa Spišská Nová Ves : MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto - : -
15 64 25.01.2020 15:00 NTS FK - ZŠ Nemšová : VŠK PdF UK Hurikán Bratislava - : -
15 67 25.01.2020 16:00 ŠK 98 Pruské : FbC Predator Sabinov - : -
15 68 25.01.2020 16:00 ŠK Slávia SPU DFA Nitra : Eastern Wings Michalovce - : -
15 65 25.01.2020 17:00 Fbk Tvrdošín : FBK Harvard Partizánske - : -
16 69 26.01.2020 11:00 Fbk Tvrdošín : MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto - : -
16 70 26.01.2020 13:00 Fbk Kométa Spišská Nová Ves : FBK Harvard Partizánske - : -
16 72 26.01.2020 13:00 ŠK Slávia SPU DFA Nitra : FbC Predator Sabinov - : -
16 71 26.01.2020 13:00 ŠK 98 Pruské : Eastern Wings Michalovce - : -
17 77 08.02.2020 13:00 FBK Harvard Partizánske : VŠK PdF UK Hurikán Bratislava - : -
17 73 08.02.2020 14:00 ŠK Slávia SPU DFA Nitra : ŠK 98 Pruské - : -
17 74 08.02.2020 15:30 Eastern Wings Michalovce : Fbk Kométa Spišská Nová Ves - : -
17 76 08.02.2020 18:00 MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto : NTS FK - ZŠ Nemšová - : -
17 75 08.02.2020 18:00 FbC Predator Sabinov : Fbk Tvrdošín - : -
18 78 09.02.2020 10:00 Eastern Wings Michalovce : Fbk Tvrdošín - : -
18 80 09.02.2020 10:00 MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto : VŠK PdF UK Hurikán Bratislava - : -
18 81 09.02.2020 15:00 FBK Harvard Partizánske : NTS FK - ZŠ Nemšová - : -
18 79 09.02.2020 18:00 FbC Predator Sabinov : Fbk Kométa Spišská Nová Ves - : -
19 84 22.02.2020 NTS FK - ZŠ Nemšová : Eastern Wings Michalovce - : -
19 86 22.02.2020 Fbk Kométa Spišská Nová Ves : ŠK 98 Pruské - : -
19 82 22.02.2020 17:00 FBK Harvard Partizánske : MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto - : -
19 85 22.02.2020 17:00 Fbk Tvrdošín : ŠK Slávia SPU DFA Nitra - : -
19 83 22.02.2020 17:30 VŠK PdF UK Hurikán Bratislava : FbC Predator Sabinov - : -
20 90 23.02.2020 Fbk Kométa Spišská Nová Ves : ŠK Slávia SPU DFA Nitra - : -
20 88 23.02.2020 NTS FK - ZŠ Nemšová : FbC Predator Sabinov - : -
20 89 23.02.2020 11:00 Fbk Tvrdošín : ŠK 98 Pruské - : -
20 87 23.02.2020 12:30 VŠK PdF UK Hurikán Bratislava : Eastern Wings Michalovce - : -