Kolo kód z. Dátum Čas Domáci vs Hostia Výsledok Detail
1 5 14.09.2019 11:00 FBC Páv Piešťany : Snipers Bratislava 6 : 7 (2:4;4:0;0:3)
1 1 14.09.2019 14:00 FaBK ATU Košice : FK Florko Košice 8 : 7 (1:1;2:3;4:3;0:0;1:0sn)
1 4 14.09.2019 15:00 1.FBC Florbal Trenčín : Tsunami Záhorská Bystrica 6 : 3 (1:0;2:1;3:2)
1 2 14.09.2019 18:00 FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina : FBC BlueBerries Modra 14 : 3 (3:0;3:2;8:1)
1 3 14.09.2019 18:00 FBK Hornets Mútne : FBK BCF Dukla Banská Bystrica 6 : 12 (2:5;1:2;3:5)
2 8 15.09.2019 10:00 1.FBC Florbal Trenčín : Snipers Bratislava 21 : 8 (5:3;11:3;5:2)
2 9 15.09.2019 10:00 FBC Páv Piešťany : Tsunami Záhorská Bystrica 3 : 11 (2:6;1:4;0:1)
2 7 15.09.2019 11:30 FBK Hornets Mútne : FBC BlueBerries Modra 6 : 5 (1:2;1:1;4:2)
2 6 18.09.2019 18:00 FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina : FBK BCF Dukla Banská Bystrica 17 : 3 (3:2;5:1;9:0)
3 12 28.09.2019 10:00 FBK BCF Dukla Banská Bystrica : FBC Páv Piešťany 13 : 4 (4:0;2:1;7:3)
3 14 28.09.2019 14:00 FK Florko Košice : FBK Hornets Mútne 4 : 2 (0:0;2:1;2:1)
3 13 28.09.2019 14:00 FaBK ATU Košice : FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina 4 : 2 (1:2;2:0;1:0)
3 11 28.09.2019 15:00 1.FBC Florbal Trenčín : FBC BlueBerries Modra 17 : 2 (7:1;7:1;3:0)
4 18 29.09.2019 10:00 FK Florko Košice : FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina 2 : 8 (1:2;1:4;0:2)
4 17 29.09.2019 11:00 FaBK ATU Košice : FBK Hornets Mútne 7 : 4 (3:0;1:2;3:2)
4 15 29.09.2019 13:30 FBC BlueBerries Modra : FBC Páv Piešťany 9 : 7 (1:1;7:3;1:3)
3 10 29.09.2019 14:45 Tsunami Záhorská Bystrica : Snipers Bratislava 6 : 7 (0:2;4:3;2:2)
4 16 29.09.2019 15:00 FBK BCF Dukla Banská Bystrica : 1.FBC Florbal Trenčín 9 : 10 (0:1;4:4;5:4;0:1pp)
5 19 11.10.2019 19:00 FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina : FBK Hornets Mútne 7 : 6 (3:1;2:1;1:4;1:0pp)
5 23 12.10.2019 10:00 Snipers Bratislava : FBK BCF Dukla Banská Bystrica 13 : 9 (5:4;3:2;5:3)
5 22 12.10.2019 13:45 Tsunami Záhorská Bystrica : FBC BlueBerries Modra 7 : 6 (2:1;2:1;3:4)
5 21 12.10.2019 15:00 FBC Páv Piešťany : FK Florko Košice 5 : 10 (4:2;0:4;1:4)
5 20 12.10.2019 16:00 1.FBC Florbal Trenčín : FaBK ATU Košice 6 : 7 (2:5;2:1;2:1)
6 27 13.10.2019 10:00 Snipers Bratislava : FBC BlueBerries Modra 15 : 6 (4:2;3:2;8:2)
6 24 13.10.2019 10:00 1.FBC Florbal Trenčín : FK Florko Košice 10 : 9 (5:0;3:5;2:4)
6 26 13.10.2019 10:45 Tsunami Záhorská Bystrica : FBK BCF Dukla Banská Bystrica 6 : 7 (2:3;3:4;1:0)
6 25 13.10.2019 11:00 FBC Páv Piešťany : FaBK ATU Košice 5 : 11 (1:1;3:6;1:4)
7 29 26.10.2019 15:00 FaBK ATU Košice : Tsunami Záhorská Bystrica 8 : 3 (1:1;5:1;2:1)
7 32 26.10.2019 17:30 FBK Hornets Mútne : FBC Páv Piešťany 10 : 7 (5:1;2:3;3:3)
7 28 26.10.2019 18:00 FBC BlueBerries Modra : FBK BCF Dukla Banská Bystrica 7 : 14 (1:3;3:3;3:8)
7 30 26.10.2019 18:00 FK Florko Košice : Snipers Bratislava 7 : 6 (5:1;1:5;1:0)
8 34 27.10.2019 10:00 FK Florko Košice : Tsunami Záhorská Bystrica 8 : 5 (6:4;0:0;2:1)
8 33 27.10.2019 10:00 FaBK ATU Košice : Snipers Bratislava 12 : 4 (5:2;4:2;3:0)
8 36 27.10.2019 10:00 FBK Hornets Mútne : 1.FBC Florbal Trenčín 6 : 7 (4:1;2:3;0:3)
8 35 27.10.2019 15:00 FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina : FBC Páv Piešťany 15 : 2 (4:0;7:0;4:2)
7 31 30.10.2019 16:30 FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina : 1.FBC Florbal Trenčín 4 : 5 (0:2;2:1;2:1;0:1pp)
9 38 16.11.2019 13:45 Tsunami Záhorská Bystrica : FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina 10 : 2 (1:1;5:0;4:1)
9 39 16.11.2019 14:00 Snipers Bratislava : FBK Hornets Mútne 3 : 2 (1:1;1:1;1:0)
9 41 16.11.2019 14:00 FBK BCF Dukla Banská Bystrica : FK Florko Košice 0 : 5 kontumačne
9 40 16.11.2019 16:30 FBC BlueBerries Modra : FaBK ATU Košice 3 : 8 (1:3;1:2;1:3)
9 37 16.11.2019 17:00 1.FBC Florbal Trenčín : FBC Páv Piešťany 8 : 3 (2:1;2:1;4:1)
10 44 17.11.2019 09:30 FBC BlueBerries Modra : FK Florko Košice 4 : 6 (2:2;2:1;0:3)
10 42 17.11.2019 10:45 Tsunami Záhorská Bystrica : FBK Hornets Mútne 9 : 6 (3:2;4:2;2:2)
10 45 17.11.2019 16:00 FBK BCF Dukla Banská Bystrica : FaBK ATU Košice 0 : 5 kontumačne
10 43 17.11.2019 16:45 Snipers Bratislava : FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina 4 : 8 (1:4;1:2;2:2)
11 49 30.11.2019 13:45 Tsunami Záhorská Bystrica : FBC Páv Piešťany 8 : 5 (2:2;1:2;5:1)
11 50 30.11.2019 15:30 Snipers Bratislava : 1.FBC Florbal Trenčín 8 : 11 (3:4;4:5;1:2)
11 48 30.11.2019 15:30 FBK BCF Dukla Banská Bystrica : FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina 1 : 7 (0:2;0:2;1:3)
11 47 30.11.2019 16:15 FBC BlueBerries Modra : FBK Hornets Mútne 3 : 7 (0:3;1:2;2:2)
11 46 30.11.2019 18:00 FK Florko Košice : FaBK ATU Košice 3 : 14 (0:3;2:5;1:6)
12 54 01.12.2019 10:00 Snipers Bratislava : FBC Páv Piešťany 18 : 10 (7:2;4:3;7:5)
12 53 01.12.2019 10:45 Tsunami Záhorská Bystrica : 1.FBC Florbal Trenčín 3 : 8 (0:0;2:5;1:3)
12 51 01.12.2019 16:00 FBC BlueBerries Modra : FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina 4 : 10 (3:1;1:5;0:4)
12 52 08.12.2019 16:00 FBK BCF Dukla Banská Bystrica : FBK Hornets Mútne 11 : 6 (4:1;4:3;3:2)
13 59 15.12.2019 13:45 FBK Hornets Mútne : FaBK ATU Košice 7 : 8 (3:2;3:1;1:4;0:0;0:1sn)
13 57 21.12.2019 10:30 FBC Páv Piešťany : FBC BlueBerries Modra 1 : 2 (1:0;0:2;0:0)
13 55 21.12.2019 11:00 Snipers Bratislava : Tsunami Záhorská Bystrica 6 : 4 (4:0;0:2;2:2)
13 58 21.12.2019 12:00 FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina : FK Florko Košice 7 : 3 (3:1;2:1;2:1)
13 56 21.12.2019 13:30 1.FBC Florbal Trenčín : FBK BCF Dukla Banská Bystrica 10 : 7 (3:4;2:0;5:3)
14 60 22.12.2019 10:00 FBC BlueBerries Modra : 1.FBC Florbal Trenčín 5 : 14 (3:5;2:2;0:7)
14 63 22.12.2019 12:00 FBK Hornets Mútne : FK Florko Košice 10 : 2 (3:0;4:1;3:1)
14 62 22.12.2019 14:00 FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina : FaBK ATU Košice 8 : 5 (2:0;4:2;2:3)
14 61 22.12.2019 15:00 FBC Páv Piešťany : FBK BCF Dukla Banská Bystrica 7 : 19 (1:5;1:5;5:9)
15 66 11.01.2020 14:00 FK Florko Košice : 1.FBC Florbal Trenčín 7 : 8 (3:3;1:2;3:3)
15 65 11.01.2020 14:00 FaBK ATU Košice : FBC Páv Piešťany 18 : 2 (5:0;6:1;7:1)
15 67 11.01.2020 16:00 FBC BlueBerries Modra : Snipers Bratislava 4 : 8 (2:1;1:4;1:3)
15 68 11.01.2020 17:00 FBK BCF Dukla Banská Bystrica : Tsunami Záhorská Bystrica 13 : 8 (3:2;4:4;6:2)
15 64 11.01.2020 18:00 FBK Hornets Mútne : FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina 5 : 3 (2:1;3:2;0:0)
16 69 12.01.2020 11:00 FaBK ATU Košice : 1.FBC Florbal Trenčín 5 : 9 (3:4;1:2;1:3)
16 72 12.01.2020 13:00 FBK BCF Dukla Banská Bystrica : Snipers Bratislava 9 : 12 (3:4;4:4;2:4)
16 71 12.01.2020 16:00 FBC BlueBerries Modra : Tsunami Záhorská Bystrica 3 : 14 (0:2;0:6;3:6)
17 75 25.01.2020 13:00 Snipers Bratislava : FaBK ATU Košice - : -
17 76 25.01.2020 13:30 1.FBC Florbal Trenčín : FBK Hornets Mútne - : -
17 73 25.01.2020 13:45 FBK BCF Dukla Banská Bystrica : FBC BlueBerries Modra - : -
17 77 25.01.2020 16:00 FBC Páv Piešťany : FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina - : -
17 74 25.01.2020 16:45 Tsunami Záhorská Bystrica : FK Florko Košice - : -
18 79 26.01.2020 10:00 Snipers Bratislava : FK Florko Košice - : -
18 78 26.01.2020 10:45 Tsunami Záhorská Bystrica : FaBK ATU Košice - : -
18 81 26.01.2020 12:00 FBC Páv Piešťany : FBK Hornets Mútne - : -
18 80 26.01.2020 14:00 1.FBC Florbal Trenčín : FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina - : -
16 70 01.02.2020 15:00 FK Florko Košice : FBC Páv Piešťany - : -
19 82 15.02.2020 FBC Páv Piešťany : 1.FBC Florbal Trenčín - : -
19 83 15.02.2020 FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina : Snipers Bratislava - : -
19 84 15.02.2020 FBK Hornets Mútne : Tsunami Záhorská Bystrica - : -
19 86 15.02.2020 FK Florko Košice : FBC BlueBerries Modra - : -
19 85 15.02.2020 17:00 FaBK ATU Košice : FBK BCF Dukla Banská Bystrica - : -
20 88 16.02.2020 FBK Hornets Mútne : Snipers Bratislava - : -
20 87 16.02.2020 FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina : Tsunami Záhorská Bystrica - : -
20 90 16.02.2020 FK Florko Košice : FBK BCF Dukla Banská Bystrica - : -
20 89 16.02.2020 11:00 FaBK ATU Košice : FBC BlueBerries Modra - : -