Kolo kód z. Dátum Čas Domáci vs Hostia Výsledok Detail
1 6 09.09.2016 20:00 ŠK Victory Stars Nová Dubnica : FBC 11 Trnava 4 : 8 (2:2;0:3;2:3)
1 3 10.09.2016 11:30 DTF team Detva Joxers : Meteníci Likavka 3 : 2 (0:1;1:0;2:1)
1 4 10.09.2016 14:30 FBC Horehronec Brezno : FBK Púchov 11 : 7 (4:2;4:2;3:3)
1 1 10.09.2016 18:00 Floorball club Young Arrows Spišská Nová Ves : FbO Žochár Topoľčany 11 : 7 (2:1;5:4;4:2)
1 5 10.09.2016 18:00 FBC Páv Piešťany : Snipers Bratislava 3 : 7 (0:2;2:3;1:2)
1 2 10.09.2016 18:30 FbC Predator Sabinov : FBK Harvard Partizánske 7 : 4 (4:1;2:1;1:2)
2 7 11.09.2016 10:00 Floorball club Young Arrows Spišská Nová Ves : FBK Harvard Partizánske 8 : 8 (1:0;3:3;4:5)
2 12 11.09.2016 10:00 Snipers Bratislava : ŠK Victory Stars Nová Dubnica 8 : 4 (3:1;2:1;3:2)
2 8 11.09.2016 11:00 FbC Predator Sabinov : FbO Žochár Topoľčany 4 : 6 (0:1;2:4;2:1)
2 10 11.09.2016 15:00 Meteníci Likavka : FBC Horehronec Brezno 8 : 7 (2:2;2:3;4:2)
2 11 11.09.2016 15:00 FBC 11 Trnava : FBC Páv Piešťany 7 : 0 (3:0;3:0;1:0)
2 9 11.09.2016 17:00 FBK Púchov : DTF team Detva Joxers 7 : 3 (1:1;1:2;5:0)
3 16 15.09.2016 10:00 FBC 11 Trnava : Snipers Bratislava 4 : 3 (0:0;4:2;0:1)
3 18 15.09.2016 14:00 FbO Žochár Topoľčany : FBK Harvard Partizánske 9 : 8 (3:2;1:5;5:1)
3 15 15.09.2016 14:00 FBC Páv Piešťany : ŠK Victory Stars Nová Dubnica 7 : 3 (3:1;3:1;1:1)
3 14 15.09.2016 16:30 DTF team Detva Joxers : FBC Horehronec Brezno 5 : 6 (3:2;1:2;1:2)
3 17 16.09.2016 19:00 FBK Púchov : Meteníci Likavka 4 : 8 (1:2;0:1;3:5)
3 13 18.09.2016 13:00 Floorball club Young Arrows Spišská Nová Ves : FbC Predator Sabinov 9 : 8 (4:3;4:2;1:3)
4 22 24.09.2016 14:00 FBK Púchov : ŠK Victory Stars Nová Dubnica 11 : 4 (3:0;5:3;3:1)
4 20 24.09.2016 17:00 FBK Harvard Partizánske : FBC 11 Trnava 8 : 6 (3:2;2:2;3:2)
4 21 24.09.2016 17:00 Meteníci Likavka : FBC Páv Piešťany 5 : 4 (0:1;1:2;4:1)
4 19 24.09.2016 17:45 FbO Žochár Topoľčany : Snipers Bratislava 4 : 7 (1:1;2:4;1:2)
4 24 24.09.2016 18:30 FbC Predator Sabinov : FBC Horehronec Brezno 11 : 5 (6:0;2:4;3:1)
4 23 24.09.2016 19:30 Floorball club Young Arrows Spišská Nová Ves : DTF team Detva Joxers 5 : 3 (2:2;1:1;2:0)
5 29 25.09.2016 12:00 FBC Horehronec Brezno : Floorball club Young Arrows Spišská Nová Ves 8 : 10 (3:1;3:3;2:6)
5 27 25.09.2016 14:00 ŠK Victory Stars Nová Dubnica : Meteníci Likavka 8 : 8 (2:2;2:1;4:5)
5 25 25.09.2016 15:00 FBC 11 Trnava : FbO Žochár Topoľčany 10 : 6 (4:3;4:1;2:2)
5 30 25.09.2016 15:00 DTF team Detva Joxers : FbC Predator Sabinov 6 : 11 (2:1;2:3;2:7)
5 28 25.09.2016 15:00 FBC Páv Piešťany : FBK Púchov 3 : 11 (1:1;1:5;1:5)
5 26 25.09.2016 18:30 Snipers Bratislava : FBK Harvard Partizánske 5 : 3 (2:2;1:1;2:0)
6 36 08.10.2016 12:00 FBC 11 Trnava : FBK Púchov 9 : 4 (3:1;1:2;5:1)
6 35 08.10.2016 13:00 Snipers Bratislava : Meteníci Likavka 11 : 3 (1:0;3:2;7:1)
6 33 08.10.2016 13:00 FBC Páv Piešťany : Floorball club Young Arrows Spišská Nová Ves 0 : 10 (0:3;0:3;0:4)
6 31 08.10.2016 16:00 DTF team Detva Joxers : FbO Žochár Topoľčany 4 : 9 (2:2;0:4;2:3)
6 34 08.10.2016 17:00 ŠK Victory Stars Nová Dubnica : FbC Predator Sabinov 9 : 14 (4:2;4:6;1:6)
6 32 08.10.2016 19:00 FBC Horehronec Brezno : FBK Harvard Partizánske 11 : 12 (7:4;1:3;3:5)
7 38 09.10.2016 12:00 FbO Žochár Topoľčany : FBC Horehronec Brezno 16 : 10 (4:4;6:4;6:2)
7 40 09.10.2016 14:00 ŠK Victory Stars Nová Dubnica : Floorball club Young Arrows Spišská Nová Ves 4 : 12 (1:5;2:4;1:3)
7 39 09.10.2016 15:00 FBC Páv Piešťany : FbC Predator Sabinov 6 : 7 (1:1;1:2;4:4)
7 42 09.10.2016 15:00 FBC 11 Trnava : Meteníci Likavka 7 : 5 (0:2;4:3;3:0)
7 41 09.10.2016 15:30 Snipers Bratislava : FBK Púchov 12 : 8 (3:2;4:1;5:5)
8 47 22.10.2016 16:00 DTF team Detva Joxers : FBC Páv Piešťany 9 : 3 (1:0;5:0;3:3)
8 44 22.10.2016 17:00 FBK Harvard Partizánske : FBK Púchov 4 : 5 (0:3;2:1;2:1)
8 43 22.10.2016 17:45 FbO Žochár Topoľčany : Meteníci Likavka 4 : 7 (3:3;0:3;1:1)
8 48 22.10.2016 19:00 FBC Horehronec Brezno : ŠK Victory Stars Nová Dubnica 16 : 2 (7:1;6:0;3:1)
8 45 22.10.2016 19:00 Floorball club Young Arrows Spišská Nová Ves : Snipers Bratislava 11 : 5 (3:0;3:2;5:3)
8 46 22.10.2016 20:00 FbC Predator Sabinov : FBC 11 Trnava 8 : 7 (3:3;1:2;4:2)
9 53 23.10.2016 14:00 ŠK Victory Stars Nová Dubnica : DTF team Detva Joxers 2 : 8 (2:2;0:3;0:3)
9 51 23.10.2016 14:30 Floorball club Young Arrows Spišská Nová Ves : FBC 11 Trnava 10 : 7 (5:4;3:1;2:2)
9 52 23.10.2016 14:30 FbC Predator Sabinov : Snipers Bratislava 13 : 8 (3:2;2:3;8:3)
9 49 23.10.2016 15:00 FBK Púchov : FbO Žochár Topoľčany 13 : 6 (2:2;4:0;7:4)
9 50 23.10.2016 15:00 Meteníci Likavka : FBK Harvard Partizánske 6 : 0 (0:0;0:0;6:0)
9 54 23.10.2016 15:00 FBC Páv Piešťany : FBC Horehronec Brezno 5 : 8 (1:2;2:1;2:5)
10 58 12.11.2016 10:30 FBC 11 Trnava : FBC Horehronec Brezno 8 : 5 (0:2;4:0;4:3)
10 59 12.11.2016 11:30 Meteníci Likavka : Floorball club Young Arrows Spišská Nová Ves 4 : 10 (2:3;2:3;0:4)
10 57 12.11.2016 15:00 Snipers Bratislava : DTF team Detva Joxers 8 : 3 (1:1;4:1;3:1)
10 56 12.11.2016 17:00 ŠK Victory Stars Nová Dubnica : FBK Harvard Partizánske 5 : 6 (2:0;1:2;2:4)
10 55 12.11.2016 18:00 FBC Páv Piešťany : FbO Žochár Topoľčany 3 : 18 (0:4;1:5;2:9)
10 60 12.11.2016 19:00 FBK Púchov : FbC Predator Sabinov 9 : 10 (4:2;2:4;3:4)
11 62 13.11.2016 12:00 FbO Žochár Topoľčany : ŠK Victory Stars Nová Dubnica 3 : 5 (1:1;0:4;2:0)
11 63 13.11.2016 13:30 Snipers Bratislava : FBC Horehronec Brezno 10 : 6 (4:3;2:1;4:2)
11 64 13.11.2016 15:00 FBC 11 Trnava : DTF team Detva Joxers 7 : 4 (1:2;3:2;3:0)
11 61 13.11.2016 15:00 FBK Harvard Partizánske : FBC Páv Piešťany 14 : 2 (6:0;2:0;6:2)
11 66 13.11.2016 15:00 FBK Púchov : Floorball club Young Arrows Spišská Nová Ves 8 : 8 (3:5;4:3;1:0)
11 65 13.11.2016 15:00 Meteníci Likavka : FbC Predator Sabinov 5 : 9 (1:4;2:2;2:3)
7 37 17.11.2016 15:00 FBK Harvard Partizánske : DTF team Detva Joxers 7 : 10 (0:4;4:3;3:3)
12 72 19.11.2016 18:00 FBC 11 Trnava : ŠK Victory Stars Nová Dubnica 6 : 1 (2:1;1:0;3:0)
12 68 26.11.2016 09:30 FBK Harvard Partizánske : FbC Predator Sabinov 5 : 6 (0:2;3:2;2:2)
12 67 26.11.2016 17:45 FbO Žochár Topoľčany : Floorball club Young Arrows Spišská Nová Ves 7 : 16 (5:5;1:5;1:6)
12 70 26.11.2016 18:00 Meteníci Likavka : DTF team Detva Joxers 8 : 5 (2:0;4:2;2:3)
12 71 26.11.2016 18:00 Snipers Bratislava : FBC Páv Piešťany 9 : 2 (2:2;3:0;4:0)
12 69 26.11.2016 19:00 FBK Púchov : FBC Horehronec Brezno 11 : 7 (5:1;3:3;3:3)
13 76 27.11.2016 10:30 FBC Horehronec Brezno : Meteníci Likavka 2 : 4 (1:2;1:1;0:1)
13 74 27.11.2016 12:00 FbO Žochár Topoľčany : FbC Predator Sabinov 9 : 9 (2:3;4:3;3:3)
13 78 27.11.2016 14:00 ŠK Victory Stars Nová Dubnica : Snipers Bratislava 3 : 8 (1:2;1:5;1:1)
13 75 27.11.2016 14:00 DTF team Detva Joxers : FBK Púchov 8 : 4 (2:0;1:2;5:2)
13 77 27.11.2016 15:00 FBC Páv Piešťany : FBC 11 Trnava 3 : 8 (1:3;1:1;1:4)
13 73 27.11.2016 15:00 FBK Harvard Partizánske : Floorball club Young Arrows Spišská Nová Ves 11 : 15 (3:3;3:7;5:5)
14 84 10.12.2016 14:30 FBC Horehronec Brezno : FbC Predator Sabinov 6 : 8 (0:2;2:3;4:3)
14 80 10.12.2016 16:00 FBC 11 Trnava : FBK Harvard Partizánske 10 : 2 (2:2;3:0;5:0)
14 83 10.12.2016 16:00 DTF team Detva Joxers : Floorball club Young Arrows Spišská Nová Ves 7 : 15 (1:1;4:6;2:8)
14 82 10.12.2016 17:00 ŠK Victory Stars Nová Dubnica : FBK Púchov 6 : 2 (3:0;3:0;0:2)
14 79 10.12.2016 18:00 Snipers Bratislava : FbO Žochár Topoľčany 7 : 5 (2:2;2:2;3:1)
14 81 10.12.2016 18:00 FBC Páv Piešťany : Meteníci Likavka 0 : 6 (0:0;0:2;0:4)
15 86 11.12.2016 11:30 FbO Žochár Topoľčany : FBC 11 Trnava 4 : 10 (1:4;2:2;1:4)
15 89 11.12.2016 14:30 FbC Predator Sabinov : DTF team Detva Joxers 11 : 7 (5:3;5:1;1:3)
15 87 11.12.2016 15:00 Meteníci Likavka : ŠK Victory Stars Nová Dubnica 13 : 6 (3:1;5:1;5:4)
15 85 11.12.2016 16:00 FBK Harvard Partizánske : Snipers Bratislava 2 : 5 (1:3;0:0;1:2)
15 88 11.12.2016 16:00 FBK Púchov : FBC Páv Piešťany 9 : 4 (4:1;4:2;1:1)
15 90 11.12.2016 16:45 Floorball club Young Arrows Spišská Nová Ves : FBC Horehronec Brezno 21 : 11 (8:3;6:4;7:4)
16 93 18.12.2016 14:00 ŠK Victory Stars Nová Dubnica : FBC Páv Piešťany 7 : 1 (1:0;1:0;5:1)
16 92 18.12.2016 14:30 FBC Horehronec Brezno : DTF team Detva Joxers 1 : 6 (0:0;1:2;0:4)
16 96 18.12.2016 15:00 FBK Harvard Partizánske : FbO Žochár Topoľčany 7 : 6 (4:2;2:0;1:4)
16 94 18.12.2016 15:30 Snipers Bratislava : FBC 11 Trnava 4 : 4 (2:2;2:1;0:1)
16 95 18.12.2016 17:00 Meteníci Likavka : FBK Púchov 8 : 8 (2:3;1:3;5:2)
16 91 18.12.2016 17:00 FbC Predator Sabinov : Floorball club Young Arrows Spišská Nová Ves 12 : 12 (7:7;2:2;3:3)