Extraliga ženy - ŠF2. kolo - ŠK 98 Pruské : Fbk Kométa Spišská Nová Ves

ŠK 98 Pruské

Domáci
ŠK 98 Pruské

4 : 3
Fbk Kométa Spišská Nová Ves

Hostia
Fbk Kométa Spišská Nová Ves

I. tretina

1 : 2

II. tretina

1 : 1

III. tretina

2 : 0

predĺženie

- : -

samostatné nájazdy

- : -

konečný výsledok

4 : 3

Timeout: - : -
Začiatok zápasu: 12:00
zápas skončil
Koniec zápasu: 13:53
Timeout: 3 15:53
 
Dátum:
10.03.2019
Počet divákov (po I. tretine):
42
Hala:
MŠH Dubnica nad Váhom
Delegát:
Prvý rozhodca:
Bulko
Časomiera:
Daniel Gašpar
Druhý rozhodca:
Ďurík
Zapisovateľ:
Monika Hlaváčová

Góly

Domáci

tretina čas strelec asistoval skóre kód
I. 09:05 6 Lenka Dobrodejová (1998) 0 : 1 V
I. 09:23 5 Dominika Hlaváčová (1994) 7 Veronika Dobrodejová (1996) "C" 1 : 1 -
II. 16:07 16 Katarína Jurčeková (2001) 2 : 3 P
III. 11:53 14 Barbora Gaborová (2001) 15 Lenka Lenčešová (2001) 4 : 3 P

Hostia

tretina čas strelec asistoval skóre kód
I. 15:10 21 Júlia Janiglošová (1989) "C" 1 : 2 -
II. 13:27 27 Sára Hanuščinová (2002) 21 Júlia Janiglošová (1989) "C" 1 : 3 -
III. 08:13 22 Anna Bajtošová (2002) 3 : 3 V

Tresty

Domáci

tretina čas hráč trest kód
I. 19:01 7 Veronika Dobrodejová (1996) "C" 2 min 903 - zdvíhanie florbalky

Hostia

tretina čas hráč trest kód
I. 12:29 21 Júlia Janiglošová (1989) "C" 2 min 901 - sekanie
II. 15:20 27 Sára Hanuščinová (2002) 2 min 901 - sekanie
II. 19:09 99 Tamara Jančárová (2004) 2 min 911 - bránenie v hre
III. 02:44 27 Sára Hanuščinová (2002) 2 min 901 - sekanie
III. 10:55 99 Tamara Jančárová (2004) 2 min 901 - sekanie

Brankári

Domáci

tretina čas hráč strely
I. 00:00 31 Pavlína Farulová (2001) "G" 13

Hostia

tretina čas hráč strely
I. 00:00 31 Nina Vartovníková (2002) "G" 36

Zoznam hráčov

Domáci

# hráč post rok narodenia
1 31 Pavlína Farulová (2001) G 2001 A/Jy
2 4 Miroslava Jurenková (2004) 2004 A/SZy
3 5 Dominika Hlaváčová (1994) 1994 A/Z
4 6 Lenka Dobrodejová (1998) 1998 A/Z
5 9 Michaela Žikavská (1999) 1999 A/Z
6 10 Alexandra Kocúrová (1999) 1999 A/Z
7 7 Veronika Dobrodejová (1996) C 1996 A/Z
8 11 Martina Mikulčíková (2001) 2001 A/Jy
9 12 Alžbeta Bachorcová (1998) 1998 A/Z
10 15 Lenka Lenčešová (2001) 2001 A/H/Jy
11 16 Katarína Jurčeková (2001) 2001 A/Jy
12 26 Angelika Bližňáková (1997) 1997 A/Z
13 33 Ema Fančovičová (2001) 2001 A/H/Jy
14 78 Renáta Reseková (1988) 1988 A/Z
15 18 Barbora Pagáčová (2001) G 2001 A/Jy
16 14 Barbora Gaborová (2001) 2001 A/Jy

Hostia

# hráč post rok narodenia
1 31 Nina Vartovníková (2002) G 2002 A/Jy
2 2 Kristína Cmorejová (2003) 2003 A/Dy
3 8 Sára Adamcová (2002) 2002 A/Jy
4 9 Simona Olekšáková (2000) 2000 A/Z
5 16 Mária Becková (2003) 2003 A/Dy
6 21 Júlia Janiglošová (1989) C 1989 A/Z
7 22 Anna Bajtošová (2002) 2002 A/Jy
8 27 Sára Hanuščinová (2002) 2002 A/Jy
9 44 Katarína Talpašová (2004) 2004 A/H/Jy
10 55 Tatiana Hlebová (2001) 2001 A/Z
11 99 Tamara Jančárová (2004) 2004 A/Dy

Realizačný tím

Domáci

funkcia meno
Tréner Vladimír Gábor
Vedúci Ivan Bachorec
Petra Kňažková

Hostia

funkcia meno
Tréner Vladimír Koňak
Vedúci Sára Adamcová

Zápis rozhodcov

Zápis rozhodcov

Prítomná zdravotná starostlivosť áno
Mantinely áno IFF
Bránky áno IFF
Počet hráčov domácich 16
Počet hráčov hostí 11
Veľkosť ihriska 40 x 20
Poznámky rozhodcov Zdravotník: Simona Slivová