Kolo kód z. Dátum Čas Domáci vs Hostia Výsledok Detail
1 7 02.11.2019 09:00 FaBK ATU Košice : Eastern Wings Michalovce 3 : 16 (2:5;0:5;1:6)
1 1 02.11.2019 09:00 FK Florko Košice : FBC Mladosť Trebišov 7 : 6 (2:1;3:2;2:3)
1 8 02.11.2019 09:50 FbC Predator Sabinov : Žltý Sneh Košice 13 : 12 (3:3;4:3;6:6)
1 2 02.11.2019 09:50 FBC A4ka Mikuláš Prešov : ŠŠK Stars Lipany 1 : 13 (1:4;0:5;0:4)
1 3 02.11.2019 10:40 FK Florko Košice : FBC A4ka Mikuláš Prešov 14 : 2 (5:0;5:1;4:1)
1 9 02.11.2019 10:40 FaBK ATU Košice : FbC Predator Sabinov 14 : 1 (3:0;2:0;9:1)
1 4 02.11.2019 11:30 FBC Mladosť Trebišov : ŠŠK Stars Lipany 5 : 8 (2:5;1:1;2:2)
1 10 02.11.2019 11:30 Eastern Wings Michalovce : Žltý Sneh Košice 17 : 6 (8:2;3:1;6:3)
1 11 02.11.2019 12:20 FbC Predator Sabinov : Eastern Wings Michalovce 8 : 17 (1:5;3:9;4:3)
1 5 02.11.2019 12:20 FBC A4ka Mikuláš Prešov : FBC Mladosť Trebišov 3 : 12 (1:5;0:4;2:3)
1 6 02.11.2019 13:10 FK Florko Košice : ŠŠK Stars Lipany 2 : 16 (0:6;1:4;1:6)
1 12 02.11.2019 13:10 FaBK ATU Košice : Žltý Sneh Košice 18 : 8 (6:2;7:4;5:2)
2 13 16.11.2019 09:00 FbC Predator Sabinov : Športový klub Floorball ACADEMY Prešov modrí 10 : 8 (3:4;3:2;4:2)
2 14 16.11.2019 09:50 Žltý Sneh Košice : FBC Mladosť Trebišov 14 : 9 (7:2;2:4;5:3)
2 15 16.11.2019 10:40 FbC Predator Sabinov : Žltý Sneh Košice 9 : 14 (3:6;1:2;5:6)
2 16 16.11.2019 11:30 Športový klub Floorball ACADEMY Prešov modrí : FBC Mladosť Trebišov 5 : 15 (1:3;3:4;1:8)
2 17 16.11.2019 12:20 Žltý Sneh Košice : Športový klub Floorball ACADEMY Prešov modrí 22 : 7 (12:4;9:3;1:0)
2 18 16.11.2019 13:10 FbC Predator Sabinov : FBC Mladosť Trebišov 6 : 10 (4:3;1:5;1:2)
2 19 23.11.2019 09:00 FBC Young Arrows Spišská Nová Ves : FBC A4ka Mikuláš Prešov 15 : 0 (6:0;9:0)
2 20 23.11.2019 09:50 ŠŠK Stars Lipany : Eastern Wings Michalovce 11 : 8 (2:0;5:5;4:3)
2 21 23.11.2019 10:40 FBC Young Arrows Spišská Nová Ves : ŠŠK Stars Lipany 4 : 7 (0:0;2:6;2:1)
2 22 23.11.2019 11:30 FBC A4ka Mikuláš Prešov : Eastern Wings Michalovce 0 : 15 (0:10;0:5)
2 23 23.11.2019 12:20 ŠŠK Stars Lipany : FBC A4ka Mikuláš Prešov 13 : 10 (7:1;4:4;2:5)
2 24 23.11.2019 13:10 FBC Young Arrows Spišská Nová Ves : Eastern Wings Michalovce 8 : 3 (4:0;3:1;1:2)
3 31 07.12.2019 09:00 Žltý Sneh Košice : FBC Young Arrows Spišská Nová Ves 1 : 13 (0:5;0:3;1:5)
3 25 07.12.2019 09:00 Eastern Wings Michalovce : FK Florko Košice 15 : 5 (5:1;4:1;6:3)
3 26 07.12.2019 09:50 FaBK ATU Košice : FBC Mladosť Trebišov 12 : 5 (4:2;5:2;3:1)
3 32 07.12.2019 09:50 Športový klub Floorball ACADEMY Prešov modrí : FBC A4ka Mikuláš Prešov 9 : 10 (0:2;5:2;4:6)
3 27 07.12.2019 10:40 Eastern Wings Michalovce : FaBK ATU Košice 9 : 12 (4:3;3:4;2:5)
3 33 07.12.2019 10:40 Žltý Sneh Košice : Športový klub Floorball ACADEMY Prešov modrí 17 : 2 (7:2;9:0;1:0)
3 28 07.12.2019 11:30 FK Florko Košice : FBC Mladosť Trebišov 7 : 8 (4:2;1:5;2:1)
3 34 07.12.2019 11:30 FBC Young Arrows Spišská Nová Ves : FBC A4ka Mikuláš Prešov 15 : 0 (8:0;7:0)
3 29 07.12.2019 12:20 FaBK ATU Košice : FK Florko Košice 14 : 11 (6:1;2:2;6:8)
3 35 07.12.2019 12:20 Športový klub Floorball ACADEMY Prešov modrí : FBC Young Arrows Spišská Nová Ves 1 : 16 (1:6;0:7;0:3)
3 36 07.12.2019 13:10 Žltý Sneh Košice : FBC A4ka Mikuláš Prešov 17 : 2 (6:1;7:1;4:0)
3 30 07.12.2019 13:10 Eastern Wings Michalovce : FBC Mladosť Trebišov 15 : 8 (4:3;5:2;6:3)
4 48 14.12.2019 08:30 FBC Mladosť Trebišov : FaBK ATU Košice 5 : 9 (2:3;2:2;1:4)
4 37 14.12.2019 09:00 FbC Predator Sabinov : Športový klub Floorball ACADEMY Prešov modrí 8 : 4 (4:2;1:1;3:1)
4 47 14.12.2019 09:20 FBC A4ka Mikuláš Prešov : ŠŠK Stars Lipany 0 : 15 (0:7;0:8)
4 38 14.12.2019 09:50 FBC Young Arrows Spišská Nová Ves : FK Florko Košice 9 : 6 (6:3;2:2;1:1)
4 44 14.12.2019 10:10 FBC A4ka Mikuláš Prešov : FaBK ATU Košice 5 : 14 (1:4;4:4;0:6)
4 39 14.12.2019 10:40 FbC Predator Sabinov : FBC Young Arrows Spišská Nová Ves 6 : 9 (2:3;3:5;1:1)
4 43 14.12.2019 11:00 FBC Mladosť Trebišov : ŠŠK Stars Lipany 8 : 16 (4:6;2:6;2:4)
4 40 14.12.2019 11:30 Športový klub Floorball ACADEMY Prešov modrí : FK Florko Košice 4 : 16 (1:5;1:8;2:3)
4 46 14.12.2019 11:50 ŠŠK Stars Lipany : FaBK ATU Košice 9 : 10 (2:3;3:5;4:2)
4 41 14.12.2019 12:20 FBC Young Arrows Spišská Nová Ves : Športový klub Floorball ACADEMY Prešov modrí 11 : 4 (8:1;2:1;1:2)
4 45 14.12.2019 12:40 FBC Mladosť Trebišov : FBC A4ka Mikuláš Prešov 11 : 5 (6:1;1:2;4:2)
4 42 14.12.2019 13:10 FbC Predator Sabinov : FK Florko Košice 8 : 13 (2:2;5:5;1:6)
5 49 21.12.2019 09:00 Športový klub Floorball ACADEMY Prešov modrí : FaBK ATU Košice 1 : 17 (0:6;0:6;1:5)
5 50 21.12.2019 09:50 Žltý Sneh Košice : FbC Predator Sabinov 5 : 8 (2:3;1:2;2:3)
5 51 21.12.2019 10:40 Športový klub Floorball ACADEMY Prešov modrí : Žltý Sneh Košice 0 : 21 (0:9;0:8;0:4)
5 52 21.12.2019 11:30 FaBK ATU Košice : FbC Predator Sabinov 8 : 10 (2:2;5:4;1:4)
5 53 21.12.2019 12:20 Žltý Sneh Košice : FaBK ATU Košice 12 : 9 (6:4;3:3;3:2)
5 54 21.12.2019 13:10 Športový klub Floorball ACADEMY Prešov modrí : FbC Predator Sabinov 0 : 14 (0:8;0:2;0:4)
5 55 18.01.2020 09:00 FBC Young Arrows Spišská Nová Ves : ŠŠK Stars Lipany 6 : 8 (3:2;1:3;2:3)
5 56 18.01.2020 09:50 FK Florko Košice : Eastern Wings Michalovce 8 : 9 (2:5;3:2;3:2)
5 57 18.01.2020 10:40 FBC Young Arrows Spišská Nová Ves : FK Florko Košice 10 : 6 (5:2;1:2;4:2)
5 58 18.01.2020 11:30 ŠŠK Stars Lipany : Eastern Wings Michalovce 14 : 10 (6:3;5:5;3:2)
5 59 18.01.2020 12:20 FK Florko Košice : ŠŠK Stars Lipany 7 : 12 (2:7;1:2;4:3)
5 60 18.01.2020 13:10 FBC Young Arrows Spišská Nová Ves : Eastern Wings Michalovce 8 : 6 (3:1;2:2;3:3)
6 61 01.02.2020 09:00 ŠŠK Stars Lipany : Eastern Wings Michalovce 7 : 4 (3:2;2:0;2:2)
6 62 01.02.2020 09:50 FbC Predator Sabinov : FaBK ATU Košice 6 : 4 (4:2;1:1;1:1)
6 63 01.02.2020 10:40 ŠŠK Stars Lipany : FbC Predator Sabinov 14 : 3 (7:1;3:1;4:1)
6 64 01.02.2020 11:30 Eastern Wings Michalovce : FaBK ATU Košice 6 : 5 (2:1;1:2;3:2)
6 65 01.02.2020 12:20 FbC Predator Sabinov : Eastern Wings Michalovce 7 : 13 (2:5;3:4;2:4)
6 66 01.02.2020 13:10 ŠŠK Stars Lipany : FaBK ATU Košice 18 : 11 (7:4;4:3;7:4)
6 68 08.02.2020 09:00 FBC Mladosť Trebišov : FK Florko Košice 11 : 10 (2:1;6:3;3:6)
6 67 08.02.2020 09:00 FBC A4ka Mikuláš Prešov : Žltý Sneh Košice 3 : 18 (3:14;0:4)
6 70 08.02.2020 10:20 Žltý Sneh Košice : FK Florko Košice 20 : 10 (2:2;6:4;12:4)
6 69 08.02.2020 10:20 FBC A4ka Mikuláš Prešov : FBC Mladosť Trebišov 4 : 18 (1:4;2:5;1:9)
6 71 08.02.2020 11:40 FBC Mladosť Trebišov : Žltý Sneh Košice 7 : 9 (3:3;1:1;3:5)
6 72 08.02.2020 11:40 FBC A4ka Mikuláš Prešov : FK Florko Košice 5 : 18 (2:6;1:7;2:3)
7 73 15.02.2020 09:00 Žltý Sneh Košice : FK Florko Košice 10 : 16 (2:5;7:4;1:7)
7 74 15.02.2020 09:00 FaBK ATU Košice : FbC Predator Sabinov - : -
7 80 15.02.2020 09:50 Eastern Wings Michalovce : FBC Young Arrows Spišská Nová Ves 10 : 4 (2:0;4:2;4:2)
7 79 15.02.2020 09:50 Športový klub Floorball ACADEMY Prešov modrí : ŠŠK Stars Lipany 1 : 13 (1:2;0:6;0:5)
7 76 15.02.2020 10:40 FK Florko Košice : FbC Predator Sabinov 6 : 12 (1:5;2:1;3:6)
7 75 15.02.2020 10:40 Žltý Sneh Košice : FaBK ATU Košice 5 : 8 (2:5;1:1;2:2)
7 81 15.02.2020 11:30 Športový klub Floorball ACADEMY Prešov modrí : Eastern Wings Michalovce 0 : 15 (0:9;0:6)
7 82 15.02.2020 11:30 ŠŠK Stars Lipany : FBC Young Arrows Spišská Nová Ves 9 : 9 (3:1;3:4;3:4)
7 84 15.02.2020 12:20 Športový klub Floorball ACADEMY Prešov modrí : FBC Young Arrows Spišská Nová Ves 3 : 18 (1:7;1:8;1:3)
7 83 15.02.2020 12:20 Eastern Wings Michalovce : ŠŠK Stars Lipany 8 : 10 (4:4;3:3;1:3)
7 77 15.02.2020 13:10 FaBK ATU Košice : FK Florko Košice 8 : 8 (3:3;1:2;4:3)
7 78 15.02.2020 13:10 Žltý Sneh Košice : FbC Predator Sabinov 7 : 15 (3:7;2:3;2:5)
8 85 22.02.2020 09:00 FBC A4ka Mikuláš Prešov : FBC Mladosť Trebišov 3 : 11 (0:4;1:4;2:3)
8 86 22.02.2020 09:50 FbC Predator Sabinov : Športový klub Floorball ACADEMY Prešov modrí 19 : 4 (9:1;5:2;5:1)
8 87 22.02.2020 10:40 FBC A4ka Mikuláš Prešov : FbC Predator Sabinov 2 : 17 (0:6;0:7;2:4)
8 88 22.02.2020 11:30 FBC Mladosť Trebišov : Športový klub Floorball ACADEMY Prešov modrí 17 : 2 (4:0;5:0;8:2)
8 89 22.02.2020 12:20 FbC Predator Sabinov : FBC Mladosť Trebišov 17 : 8 (6:3;4:4;7:1)
8 90 22.02.2020 13:10 FBC A4ka Mikuláš Prešov : Športový klub Floorball ACADEMY Prešov modrí 11 : 9 (6:5;1:1;4:3)
8 91 29.02.2020 09:00 ŠŠK Stars Lipany : Žltý Sneh Košice 15 : 5 (5:3;7:0;3:2)
8 92 29.02.2020 09:50 FK Florko Košice : FBC Young Arrows Spišská Nová Ves 7 : 12 (1:3;4:4;2:5)
8 93 29.02.2020 10:40 ŠŠK Stars Lipany : FK Florko Košice 17 : 6 (6:3;4:1;7:2)
8 94 29.02.2020 11:30 Žltý Sneh Košice : FBC Young Arrows Spišská Nová Ves 8 : 18 (1:6;3:8;4:4)
8 95 29.02.2020 12:20 FK Florko Košice : Žltý Sneh Košice 12 : 8 (2:4;5:2;5:2)
8 96 29.02.2020 13:10 ŠŠK Stars Lipany : FBC Young Arrows Spišská Nová Ves 13 : 7 (4:2;7:4;2:1)
9 103 07.03.2020 09:00 Žltý Sneh Košice : FbC Predator Sabinov 5 : 5 (0:1;1:4)
9 97