Kolo kód z. Dátum Čas Domáci vs Hostia Výsledok Detail
1 10 27.10.2018 09:00 Florbalová akadémia Martin : ZŠJM Žatva 90 Dolný Kubín 5 : 7 (2:4;1:0;2:3)
1 9 27.10.2018 09:00 Meteníci Likavka : FPS Monacor Banská Bystrica 1 : 14 (1:2;0:7;0:5)
1 1 27.10.2018 09:00 FBC Grasshoppers AC Uniza pri CVČ Žilina - bieli : ŠK Juventa pri CVČ v Žiline 2 : 14 (0:7;0:1;2:6)
1 8 27.10.2018 10:00 Meteníci Likavka : ŠK 1. FBC Zvolen 4 : 16 (0:4;1:4;3:8)
1 2 27.10.2018 10:00 FbK STATON Turany : FBC Grasshoppers AC Uniza pri CVČ Žilina - oranžoví 4 : 7 (2:4;2:3;0:0)
1 11 27.10.2018 10:00 FBK RAptORs : TJ A - FbO Nižná 5 : 3 (2:3;1:0;2:0)
1 3 27.10.2018 11:00 FBC Grasshoppers AC Uniza pri CVČ Žilina - bieli : FbK STATON Turany 3 : 9 (1:4;0:2;2:3)
1 12 27.10.2018 11:00 Florbalová akadémia Martin : FBK RAptORs 0 : 7 (0:3;0:2;0:2)
1 7 27.10.2018 11:00 ŠK 1. FBC Zvolen : FPS Monacor Banská Bystrica 6 : 8 (2:2;2:5;2:1)
1 4 27.10.2018 12:00 ŠK Juventa pri CVČ v Žiline : FBC Grasshoppers AC Uniza pri CVČ Žilina - oranžoví 4 : 5 (2:2;0:2;2:1)
1 13 27.10.2018 12:00 ZŠJM Žatva 90 Dolný Kubín : TJ A - FbO Nižná 8 : 1 (4:0;3:1;1:0)
1 5 27.10.2018 13:00 FBC Grasshoppers AC Uniza pri CVČ Žilina - oranžoví : FBC Grasshoppers AC Uniza pri CVČ Žilina - bieli 15 : 0 (7:0;3:0;5:0)
1 14 27.10.2018 13:00 Florbalová akadémia Martin : TJ A - FbO Nižná 4 : 4 (1:1;1:1;2:2)
1 15 27.10.2018 14:00 ZŠJM Žatva 90 Dolný Kubín : FBK RAptORs 6 : 1 (2:0;1:0;3:1)
1 6 27.10.2018 14:00 ŠK Juventa pri CVČ v Žiline : FbK STATON Turany 12 : 7 (4:0;3:2;5:5)
2 16 10.11.2018 09:00 FBC Grasshoppers AC Uniza pri CVČ Žilina - oranžoví : Florbalová akadémia Martin 2 : 7 (1:5;0:2;1:0)
2 21 10.11.2018 09:00 FbK STATON Turany : Meteníci Likavka 12 : 1 (3:0;3:0;6:1)
2 17 10.11.2018 10:00 FBC Grasshoppers AC Uniza pri CVČ Žilina - bieli : ZŠJM Žatva 90 Dolný Kubín 1 : 5 (1:2;0:1;0:2)
2 22 10.11.2018 10:00 FPS Monacor Banská Bystrica : FBK RAptORs 5 : 10 (0:2;1:5;4:3)
2 18 10.11.2018 11:00 ŠK Juventa pri CVČ v Žiline : Florbalová akadémia Martin 5 : 5 (2:0;1:4;2:1)
2 23 10.11.2018 11:00 TJ A - FbO Nižná : Meteníci Likavka 15 : 0 (4:0;5:0;6:0)
2 24 10.11.2018 12:00 FBK RAptORs : FbK STATON Turany 6 : 2 (3:1;2:0;1:1)
2 19 10.11.2018 12:00 FBC Grasshoppers AC Uniza pri CVČ Žilina - oranžoví : FBC Grasshoppers AC Uniza pri CVČ Žilina - bieli 1 : 7 (1:2;0:4;0:1)
2 25 10.11.2018 13:00 FPS Monacor Banská Bystrica : TJ A - FbO Nižná 3 : 2 (2:0;1:1;0:1)
2 20 10.11.2018 13:00 ŠK Juventa pri CVČ v Žiline : ZŠJM Žatva 90 Dolný Kubín 1 : 3 (1:0;0:1;0:2)
3 26 24.11.2018 09:00 FBC Grasshoppers AC Uniza pri CVČ Žilina - oranžoví : FPS Monacor Banská Bystrica 7 : 6 (0:1;3:1;4:4)
3 31 24.11.2018 09:00 Meteníci Likavka : FBK RAptORs 0 : 5 kontumačne
3 27 24.11.2018 10:00 FbK STATON Turany : ŠK 1. FBC Zvolen 10 : 6 (3:2;3:4;4:0)
3 35 24.11.2018 10:00 FBC Grasshoppers AC Uniza pri CVČ Žilina - bieli : Florbalová akadémia Martin 1 : 3 (0:0;0:0;1:3)
3 28 24.11.2018 11:00 FBC Grasshoppers AC Uniza pri CVČ Žilina - oranžoví : TJ A - FbO Nižná 4 : 8 (1:2;2:4;1:2)
3 34 24.11.2018 11:00 Meteníci Likavka : ZŠJM Žatva 90 Dolný Kubín 0 : 5 kontumačne
3 33 24.11.2018 12:00 FBC Grasshoppers AC Uniza pri CVČ Žilina - bieli : FBK RAptORs 5 : 2 (1:0;1:2;3:0)
3 29 24.11.2018 12:00 FbK STATON Turany : FPS Monacor Banská Bystrica 11 : 2 (7:0;1:1;3:1)
3 30 24.11.2018 13:00 TJ A - FbO Nižná : ŠK 1. FBC Zvolen 8 : 2 (1:1;1:0;6:1)
3 32 24.11.2018 13:00 Florbalová akadémia Martin : ZŠJM Žatva 90 Dolný Kubín 2 : 12 (1:5;1:5;0:2)
4 36 09.12.2018 09:00 FBC Grasshoppers AC Uniza pri CVČ Žilina - oranžoví : ZŠJM Žatva 90 Dolný Kubín 0 : 8 (0:3;0:1;0:4)
4 41 09.12.2018 09:00 FBC Grasshoppers AC Uniza pri CVČ Žilina - bieli : ŠK 1. FBC Zvolen 7 : 2 (1:1;5:0;1:1)
4 42 09.12.2018 10:00 ŠK Juventa pri CVČ v Žiline : FPS Monacor Banská Bystrica 4 : 4 (2:2;2:1;0:1)
4 37 09.12.2018 10:00 Meteníci Likavka : Florbalová akadémia Martin 0 : 13 (0:7;0:6;0:0)
4 38 09.12.2018 11:00 FbK STATON Turany : ZŠJM Žatva 90 Dolný Kubín 3 : 9 (0:3;2:3;1:3)
4 43 09.12.2018 11:00 FBC Grasshoppers AC Uniza pri CVČ Žilina - bieli : TJ A - FbO Nižná 4 : 3 (1:0;1:0;2:3)
4 44 09.12.2018 12:00 ŠK 1. FBC Zvolen : FPS Monacor Banská Bystrica 4 : 2 (1:0;2:1;1:1)
4 39 09.12.2018 12:00 FBC Grasshoppers AC Uniza pri CVČ Žilina - oranžoví : Meteníci Likavka 15 : 0 (5:0;7:0;3:0)
4 40 09.12.2018 13:00 FbK STATON Turany : Florbalová akadémia Martin 3 : 8 (0:1;2:2;1:5)
4 45 09.12.2018 13:00 ŠK Juventa pri CVČ v Žiline : TJ A - FbO Nižná 3 : 3 (0:1;2:0;1:2)
6 57 09.02.2019 09:00 FBC Grasshoppers AC Uniza pri CVČ Žilina - oranžoví : FBK RAptORs 3 : 2 (0:0;1:0;2:2)
6 60 09.02.2019 11:00 ZŠJM Žatva 90 Dolný Kubín : FBK RAptORs 5 : 7 (2:3;2:1;1:3)
6 58 09.02.2019 13:00 ŠK 1. FBC Zvolen : ZŠJM Žatva 90 Dolný Kubín 6 : 8 (1:5;3:2;2:1)
6 64 10.02.2019 09:00 Meteníci Likavka : TJ A - FbO Nižná 0 : 12 (0:2;0:3;0:7)
6 63 10.02.2019 10:00 ŠK Juventa pri CVČ v Žiline : FbK STATON Turany 9 : 6 (3:2;3:2;3:2)
6 62 10.02.2019 11:00 TJ A - FbO Nižná : FPS Monacor Banská Bystrica 3 : 7 (1:1;0:1;2:5)
6 61 10.02.2019 12:00 ŠK Juventa pri CVČ v Žiline : Meteníci Likavka 16 : 1 (6:0;7:1;3:0)
6 65 10.02.2019 13:00 FbK STATON Turany : FPS Monacor Banská Bystrica 8 : 4 (6:0;1:2;1:2)
7 68 02.03.2019 09:00 FBC Grasshoppers AC Uniza pri CVČ Žilina - oranžoví : ŠK 1. FBC Zvolen 8 : 1 (2:1;2:0;4:0)
7 67 02.03.2019 10:00 TJ A - FbO Nižná : ŠK 1. FBC Zvolen 8 : 3 (3:0;1:1;4:2)
7 66 02.03.2019 11:00 FBC Grasshoppers AC Uniza pri CVČ Žilina - oranžoví : TJ A - FbO Nižná 8 : 2 (4:1;3:0;1:1)
7 70 02.03.2019 12:00 FBK RAptORs : FBC Grasshoppers AC Uniza pri CVČ Žilina - oranžoví 5 : 7 (2:2;1:1;2:4)
7 69 02.03.2019 13:00 TJ A - FbO Nižná : FBK RAptORs 1 : 11 (1:2;0:3;0:6)
8 77 16.03.2019 09:00 ZŠJM Žatva 90 Dolný Kubín : TJ A - FbO Nižná 3 : 1 (1:0;2:1;0:0)
8 71 16.03.2019 09:00 FbK STATON Turany : FBK RAptORs 3 : 7 (2:3;1:2;0:2)
8 76 16.03.2019 10:00 FPS Monacor Banská Bystrica : Meteníci Likavka 8 : 2 (6:0;1:2;1:0)
8 75 16.03.2019 10:00 Florbalová akadémia Martin : ŠK Juventa pri CVČ v Žiline 4 : 2 (1:2;2:0;1:0)
8 74 16.03.2019 11:00 FbK STATON Turany : ŠK 1. FBC Zvolen 9 : 0 (3:0;3:0;3:0)
8 80 16.03.2019 11:00 FBC Grasshoppers AC Uniza pri CVČ Žilina - bieli : TJ A - FbO Nižná 12 : 3 (4:0;4:0;4:3)
8 79 16.03.2019 12:00 ZŠJM Žatva 90 Dolný Kubín : FPS Monacor Banská Bystrica 9 : 1 (2:1;3:0;4:0)
8 73 16.03.2019 12:00 FBK RAptORs : Florbalová akadémia Martin 5 : 5 (2:2;0:2;3:1)
8 72 16.03.2019 13:00 ŠK Juventa pri CVČ v Žiline : ŠK 1. FBC Zvolen 8 : 2 (4:0;0:2)
8 78 16.03.2019 13:00 FBC Grasshoppers AC Uniza pri CVČ Žilina - bieli : Meteníci Likavka 15 : 0 (7:0;6:0;2:0)
6 59 20.03.2019 16:40 FBC Grasshoppers AC Uniza pri CVČ Žilina - oranžoví : Florbalová akadémia Martin 5 : 1 (2:1;1:0;2:0)
9 86 31.03.2019 09:00 Meteníci Likavka : ZŠJM Žatva 90 Dolný Kubín 0 : 5 kontumačne
9 81 31.03.2019 09:00 FBC Grasshoppers AC Uniza pri CVČ Žilina - oranžoví : FbK STATON Turany 4 : 11 (0:4;2:0;2:7)
9 82 31.03.2019 10:00 ŠK Juventa pri CVČ v Žiline : TJ A - FbO Nižná 4 : 1 (1:0;2:1;1:0)
9 87 31.03.2019 10:00 ŠK 1. FBC Zvolen : FBC Grasshoppers AC Uniza pri CVČ Žilina - bieli 0 : 9 (0:2;0:2;0:5)
9 83 31.03.2019 11:00 FBC Grasshoppers AC Uniza pri CVČ Žilina - oranžoví : FPS Monacor Banská Bystrica 2 : 5 (0:1;2:2;0:2)
9 88 31.03.2019 11:00 Meteníci Likavka : FBK RAptORs 0 : 5 kontumačne
9 89 31.03.2019 12:00 ZŠJM Žatva 90 Dolný Kubín : FBC Grasshoppers AC Uniza pri CVČ Žilina - bieli 8 : 2 (5:1;3:0;0:1)
9 84 31.03.2019 12:00 FbK STATON Turany : TJ A - FbO Nižná 4 : 1 (3:0;0:1;1:0)
9 90 31.03.2019 13:00 FBK RAptORs : ŠK 1. FBC Zvolen 5 : 3 (0:0;3:1;2:2)
9 85 31.03.2019 13:00 ŠK Juventa pri CVČ v Žiline : FPS Monacor Banská Bystrica 7 : 4 (5:1;1:2;1:1)
5 50 13.04.2019 09:00 FBK RAptORs : ŠK Juventa pri CVČ v Žiline 2 : 2 (1:1;0:0;1:1)
5 46 13.04.2019 10:00 FBC Grasshoppers AC Uniza pri CVČ Žilina - oranžoví : ŠK 1. FBC Zvolen 7 : 2 (1:0;1:2;5:0)
5 47 13.04.2019 11:00 ZŠJM Žatva 90 Dolný Kubín : ŠK Juventa pri CVČ v Žiline 2 : 6 (0:2;1:2;1:2)
5 48 13.04.2019 12:00 FBK RAptORs : ŠK 1. FBC Zvolen 5 : 1 (2:0;2:0;1:1)
5 49 13.04.2019 13:00 FBC Grasshoppers AC Uniza pri CVČ Žilina - oranžoví : ZŠJM Žatva 90 Dolný Kubín 3 : 2 (3:0;0:0;0:2)
10 94 14.04.2019 09:00 FBC Grasshoppers AC Uniza pri CVČ Žilina - bieli : FBK RAptORs 1 : 1 (0:1;0:0;1:0)
10 92 14.04.2019 09:00 Florbalová akadémia Martin : ŠK 1. FBC Zvolen 10 : 4 (2:1;4:2;4:1)
10 91 14.04.2019 10:00 Meteníci Likavka : ŠK 1. FBC Zvolen 0 : 15 (0:6;0:7;0:2)
10 95 14.04.2019 10:00 FPS Monacor Banská Bystrica : ZŠJM Žatva 90 Dolný Kubín 0 : 12 (0:2;0:5;0:5)
10 96 14.04.2019 11:00 FbK STATON Turany : FBC Grasshoppers AC Uniza pri CVČ Žilina - bieli 5 : 12 (1:3;3:4;1:5)
10 93 14.04.2019 11:00 Meteníci Likavka : Florbalová akadémia Martin 0 : 15 (0:5;0:10)
6 56 14.04.2019 12:00 ŠK 1. FBC Zvolen : Florbalová akadémia Martin 2 : 17 (1:6;1:7;0:4)
10 97 14.04.2019 12:00 FPS Monacor Banská Bystrica : FBK RAptORs 2 : 6 (2:2;0:1;2:3)
10 98 14.04.2019 13:00 FBC Grasshoppers AC Uniza pri CVČ Žilina - bieli : ŠK Juventa pri CVČ v Žiline 3 : 3 (1:1;1:1;1:1)
10 99 14.04.2019 14:00 ZŠJM Žatva 90 Dolný Kubín : FbK STATON Turany 9 : 2 (3:0;3:0;3:2)
10 100 14.04.2019 15:00 FBK RAptORs : ŠK Juventa pri CVČ v Žiline 3 : 4 (2:2;1:0;0:2)
5 55 26.04.2019 15:30 FbK STATON Turany : Florbalová akadémia Martin 3 : 11 (2:6;0:4;1:1)
5 51 26.04.2019 16:30 FBC Grasshoppers AC Uniza pri CVČ Žilina - bieli : FPS Monacor Banská Bystrica 6 : 2 (2:0;3:2;1:0)
5 54 26.04.2019 17:30 FBC Grasshoppers AC Uniza pri CVČ Žilina - bieli : Meteníci Likavka 18 : 3 (5:0;7:1;6:2)