Bodovanie

# Hráč Klub Z G A B
1. Stašová Martina ('81) Sabinovský florbalový klub 29 64 26 90
2. Cupraková Lenka ('98) Sabinovský florbalový klub 29 52 36 88
3. Grossová Klára ('99) Sabinovský florbalový klub 21 47 23 70
4. Šidlová Andrea ('96) Športový klub 98 Pruské 21 23 28 51
5. Boháčová Barbora ('90) Sabinovský florbalový klub 27 12 37 49
6. Vyletelková Kristína ('02) Nemšovský Telovýchovný Spolok Florbalový Klub - Základné Školy Nemšová 27 32 16 48
7. Adamcová Sára ('02) Športový klub Fbk Kométa Spišská Nová Ves 21 28 18 46
8. Spišiaková Barbora ('93) Florbalový klub Tvrdošín 18 27 19 46
9. Izraelová Veronika ('94) Nemšovský Telovýchovný Spolok Florbalový Klub - Základné Školy Nemšová 23 26 20 46
10. Čintalanová Kristína ('00) Nemšovský Telovýchovný Spolok Florbalový Klub - Základné Školy Nemšová 26 20 26 46
11. Kvasková Daniela ('95) FBC Mikuláš Prešov 21 21 24 45
12. Pintérová Monika ('98) ŠK Slávia SPU DFA Nitra 24 21 24 45
13. Hrehušová Ivana ('93) Vysokoškolský klub Pedagogickej Fakulty Univerzity Komenského Hurikán Bratislava 23 33 10 43
14. Žikavská Michaela ('99) Športový klub 98 Pruské 29 32 11 43
15. Kňažková Petra ('87) Športový klub 98 Pruské 23 29 11 40
16. Janegová Romana ('93) ŠK Slávia SPU DFA Nitra 18 19 19 38
17. Buková Miriam ('98) Florbalový klub Tvrdošín 21 25 11 36
18. Haljaková Kristína ('96) Nemšovský Telovýchovný Spolok Florbalový Klub - Základné Školy Nemšová 27 15 21 36
19. Brodňanová Alica ('04) Mestské kultúrno-športové stredisko, florbalový klub, Kysucké Nové Mesto 24 20 15 35
20. Zajacová Terézia ('95) Nemšovský Telovýchovný Spolok Florbalový Klub - Základné Školy Nemšová 19 25 9 34
21. Dobrodejová Veronika ('96) Športový klub 98 Pruské 29 19 15 34
22. Krivulčíková Michaela ('90) Florbalový klub Tvrdošín 22 15 19 34
23. Ješšová Michaela ('95) Florbalový klub Tvrdošín 18 11 23 34
24. Vršková Michaela ('91) Florbalový klub Michalovce 18 26 7 33
25. Faktorová Alexandra ('01) Mestské kultúrno-športové stredisko, florbalový klub, Kysucké Nové Mesto 26 20 13 33
26. Marcinková Katarína ('97) Sabinovský florbalový klub 21 13 20 33
27. Majcherová Soňa ('01) FBC Mikuláš Prešov 22 17 14 31
28. Dzurinová Patrícia Mária ('98) Florbalový klub Michalovce 13 22 8 30
29. Bahnová Adriána ('99) Nemšovský Telovýchovný Spolok Florbalový Klub - Základné Školy Nemšová 26 19 11 30
30. Semančíková Ivica ('96) FBC Mikuláš Prešov 11 15 15 30
31. Pienčaková Adriána ('84) Vysokoškolský klub Pedagogickej Fakulty Univerzity Komenského Hurikán Bratislava 19 14 16 30
32. Bachorcová Alžbeta ('98) Športový klub 98 Pruské 29 13 17 30
33. Pudišová Linda ('03) Mestské kultúrno-športové stredisko, florbalový klub, Kysucké Nové Mesto 24 17 12 29
34. Dobrodejová Lenka ('98) Športový klub 98 Pruské 28 19 9 28
35. Bližňáková Angelika ('97) Športový klub 98 Pruské 27 19 8 27
36. Paňková Veronika ('94) Florbalový klub Tvrdošín 20 15 11 26
37. Lenčešová Lenka ('01) Športový klub 98 Pruské 27 13 13 26
38. Kocúrová Barbora ('98) Športový klub Fbk Kométa Spišská Nová Ves 21 8 18 26
39. Malichová Valéria ('97) Nemšovský Telovýchovný Spolok Florbalový Klub - Základné Školy Nemšová 24 13 12 25
40. Chupéková Laura ('03) Mestské kultúrno-športové stredisko, florbalový klub, Kysucké Nové Mesto 24 12 13 25
41. Majtánova Zuzana ('94) Sabinovský florbalový klub 29 6 19 25
42. Besedičová Ivana ('85) Vysokoškolský klub Pedagogickej Fakulty Univerzity Komenského Hurikán Bratislava 14 18 6 24
43. Kolinčáková Dominika ('92) FBC Mikuláš Prešov 22 18 6 24
44. Papierniková Denisa ('03) Nemšovský Telovýchovný Spolok Florbalový Klub - Základné Školy Nemšová 26 18 6 24
45. Fernézová Natália ('00) ŠK Slávia SPU DFA Nitra 15 13 10 23
46. Gaborová Barbora ('01) Športový klub 98 Pruské 28 13 10 23
47. Gašincová Nikoleta ('99) Mestské kultúrno-športové stredisko, florbalový klub, Kysucké Nové Mesto 24 11 12 23
48. Dulková Michaela ('01) Florbalový klub Tvrdošín 23 11 11 22
49. Gešová Petra ('88) Vysokoškolský klub Pedagogickej Fakulty Univerzity Komenského Hurikán Bratislava 20 5 17 22
50. Hrabčáková Ivana ('02) Sabinovský florbalový klub 29 16 5 21
51. Daňová Katarína ('96) Nemšovský Telovýchovný Spolok Florbalový Klub - Základné Školy Nemšová 25 12 9 21
52. Vaseková Andrea ('96) Vysokoškolský klub Pedagogickej Fakulty Univerzity Komenského Hurikán Bratislava 22 11 8 19
53. Trošková Jana ('95) Športový klub 98 Pruské 12 8 11 19
54. Zajacová Ľudmila ('93) FBC Mikuláš Prešov 24 8 11 19
55. Robová Klaudia ('98) Sabinovský florbalový klub 29 8 11 19
56. Škvrndová Ema ('98) Mestské kultúrno-športové stredisko, florbalový klub, Kysucké Nové Mesto 26 6 13 19
57. Kľúčiková Adela ('95) Vysokoškolský klub Pedagogickej Fakulty Univerzity Komenského Hurikán Bratislava 21 12 6 18
58. Mišíková Natália ('99) Vysokoškolský klub Pedagogickej Fakulty Univerzity Komenského Hurikán Bratislava 19 10 8 18
59. Blehová Kristína ('97) ŠK Slávia SPU DFA Nitra 24 7 11 18
60. Melišová Kristína ('94) Nemšovský Telovýchovný Spolok Florbalový Klub - Základné Školy Nemšová 16 9 8 17
61. Lupačová Michaela ('99) Sabinovský florbalový klub 16 11 5 16
62. Kašlík Lýdia ('75) Vysokoškolský klub Pedagogickej Fakulty Univerzity Komenského Hurikán Bratislava 21 11 5 16
63. Stašová Miroslava ('92) Sabinovský florbalový klub 13 8 8 16
64. Letková Veronika ('94) Športový klub 98 Pruské 21 7 9 16
65. Reseková Renáta ('88) Športový klub 98 Pruské 22 5 11 16
66. Floreková Andrea ('94) FBC Mikuláš Prešov 19 12 3 15
67. Ďuríková Viktória ('97) Florbalový klub Tvrdošín 19 9 6 15
68. Obertová Alexandra ('01) Florbalový klub Tvrdošín 18 7 8 15
69. Hoštáková Zuzana ('87) Nemšovský Telovýchovný Spolok Florbalový Klub - Základné Školy Nemšová 15 5 10 15
70. Miklášová Karin ('00) Športový klub 1. FBC Zvolen 16 8 6 14
71. Marková Veronika ('02) Mestské kultúrno-športové stredisko, florbalový klub, Kysucké Nové Mesto 20 10 3 13
72. Tomová Silvia ('98) Mestské kultúrno-športové stredisko, florbalový klub, Kysucké Nové Mesto 18 6 7 13
73. Pindrochová Veronika ('00) Florbalový klub Michalovce 19 5 8 13
74. Gáliková Rebeka ('95) Nemšovský Telovýchovný Spolok Florbalový Klub - Základné Školy Nemšová 21 3 10 13
75. Birová Jana ('00) ŠK Harvard Partizánske 14 10 2 12
76. Záteková Sára ('01) Mestské kultúrno-športové stredisko, florbalový klub, Kysucké Nové Mesto 15 9 3 12
77. Galova Gabriela ('96) Florbalový klub Michalovce 21 9 3 12
78. Fančovičová Ema ('01) Športový klub 98 Pruské 28 8 4 12
79. Ďurďáková Martina ('96) Vysokoškolský klub Pedagogickej Fakulty Univerzity Komenského Hurikán Bratislava 6 7 5 12
80. Potančoková Anna ('93) FBC Mikuláš Prešov 7 6 5 11
81. Kocúrová Alexandra ('99) Športový klub 98 Pruské 28 3 8 11
82. Švančarová Alexandra ('01) Nemšovský Telovýchovný Spolok Florbalový Klub - Základné Školy Nemšová 27 1 10 11
83. Prnová Michaela ('97) Športový klub 1.FBC Trenčín 4 8 2 10
84. Hlaváčová Dominika ('94) Športový klub 98 Pruské 18 4 6 10
85. Kuchariková Nikola ('91) Florbalový klub Michalovce 21 4 6 10
86. Kvaková Monika ('88) Sabinovský florbalový klub 22 4 6 10
87. Mlíchová Kristína ('02) Mestské kultúrno-športové stredisko, florbalový klub, Kysucké Nové Mesto 25 3 7 10
88. Martinčeková Zuzana ('02) Mestské kultúrno-športové stredisko, florbalový klub, Kysucké Nové Mesto 19 8 1 9
89. Duľová Ulrika ('97) Sabinovský florbalový klub 25 7 2 9
90. Hanuščinová Sára ('02) Športový klub Fbk Kométa Spišská Nová Ves 20 6 3 9
91. Skovajsová Pamela ('00) Športový klub 1.FBC Trenčín 6 5 4 9
92. Valenčinová Daniela ('01) FBC Mikuláš Prešov 24 5 4 9
93. Daubnerová Ingrid ('97) ŠK Slávia SPU DFA Nitra 21 3 6 9
94. Dúbravská Veronika ('03) Florbalový klub Tvrdošín 22 8 0 8
95. Tašárová Denisa ('99) Športový klub 1.FBC Trenčín 6 6 2 8
96. Valancová Anna ('00) FBC Mikuláš Prešov 16 6 2 8
97. Petrová Jana ('99) Florbalový klub Michalovce 19 4 4 8
98. Belanová Izabela ('01) Športový klub 1.FBC Trenčín 6 3 5 8
99. Vankúšová Patrícia ('92) ŠK Slávia SPU DFA Nitra 16 3 5 8
100. Pazderáková Mária ('90) FBC Mikuláš Prešov 22 3 5 8
101. Žideková Sarah Charlotte ('98) Mestské kultúrno-športové stredisko, florbalový klub, Kysucké Nové Mesto 4 5 2 7
102. Kováčová Aneta ('02) Florbalový klub Tvrdošín 21 5 2 7
103. Mišková Bianka ('03) Sabinovský florbalový klub 27 5 2 7
104. Turčáková Veronika ('91) Florbalový klub Tvrdošín 7 4 3 7
105. Paldanová Viktória ('00) ŠK Slávia SPU DFA Nitra 18 4 3 7
106. Marušincová Tamara ('99) Športový klub 1.FBC Trenčín 6 3 4 7
107. Šlopková Emma ('98) Mestské kultúrno-športové stredisko, florbalový klub, Kysucké Nové Mesto 9 2 5 7
108. Bajtošová Anna ('02) Športový klub Fbk Kométa Spišská Nová Ves 18 1 6 7
109. Gibaštíková Stanislava ('89) Športový klub LIDO 4 4 2 6
110. Točeková Tamara ('02) Sabinovský florbalový klub 17 4 2 6
111. Krajčová Michaela ('02) ŠK Slávia SPU DFA Nitra 2 3 3 6
112. Hájková Nadežda ('84) Športový klub 1.FBC Trenčín 6 3 3 6
113. Šalgovičová Ema ('99) Vysokoškolský klub Pedagogickej Fakulty Univerzity Komenského Hurikán Bratislava 13 3 3 6
114. Hlebová Tatiana ('01) Športový klub Fbk Kométa Spišská Nová Ves 16 3 3 6
115. Papierniková Diana ('00) Nemšovský Telovýchovný Spolok Florbalový Klub - Základné Školy Nemšová 20 3 3 6
116. Vrábeľová Romana ('92) Florbalový klub Michalovce 15 2 4 6
117. Rennerová Radka ('99) Florbalový klub Tvrdošín 17 2 4 6
118. Dundová Zuzana ('97) Vysokoškolský klub Pedagogickej Fakulty Univerzity Komenského Hurikán Bratislava 22 1 5 6
119. Bodorová Veronika ('93) ŠK Slávia SPU DFA Nitra 14 5 0 5
120. Janiglošová Júlia ('89) Športový klub Fbk Kométa Spišská Nová Ves 19 4 1 5
121. Boďová Katarína ('92) Športový klub LIDO 5 3 2 5
122. Ďuračková Simona ('99) Športový klub 1.FBC Trenčín 6 3 2 5
123. Kožíková Petra ('87) Športový klub 1.FBC Trenčín 6 3 2 5
124. Zúberová Mária ('00) Nemšovský Telovýchovný Spolok Florbalový Klub - Základné Školy Nemšová 18 3 2 5
125. Belková Katarína ('00) Vysokoškolský klub Pedagogickej Fakulty Univerzity Komenského Hurikán Bratislava 12 2 3 5
126. Sedláková Karolína ('99) Vysokoškolský klub Pedagogickej Fakulty Univerzity Komenského Hurikán Bratislava 13 2 3 5
127. Svrčková Klára ('01) Mestské kultúrno-športové stredisko, florbalový klub, Kysucké Nové Mesto 26 1 4 5
128. Škodiová Štefánia ('94) Florbalový klub Michalovce 18 0 5 5
129. Dugovičová Katarína ('77) ŠK Slávia SPU DFA Nitra 3 4 0 4
130. Stoklasová Gabriela ('92) Športový klub LIDO 5 4 0 4
131. Vítková Barbora ('93) Vysokoškolský klub Pedagogickej Fakulty Univerzity Komenského Hurikán Bratislava 6 3 1 4
132. Kovalská Jarmila ('00) FBC Mikuláš Prešov 19 3 1 4
133. Štefánková Patrícia ('04) ŠK Harvard Partizánske 18 2 2 4
134. Nagyová Erika ('96) ŠK Slávia SPU DFA Nitra 11 1 3 4
135. Huláková Veronika ('99) ICE Players Sereď 11 1 3 4
136. Karásková Katarína ('94) Športový klub LIDO 2 0 4 4
137. Rástočná Mária ('93) Športový klub 1.FBC Trenčín 3 1 2 3
138. Štefkovičová Nikola ('98) ŠK Slávia SPU DFA Nitra 19 1 2 3
139. Jányová Dominika ('00) Športový klub 1.FBC Trenčín 6 0 3 3
140. Jurčeková Katarína ('01) Športový klub 98 Pruské 10 0 3 3
141. Cifrová Soňa ('01) Sabinovský florbalový klub 24 0 3 3
142. Rakytová Nadežda ('96) Florbalový klub Tvrdošín 7 2 0 2
143. Papierniková Slávka ('02) Nemšovský Telovýchovný Spolok Florbalový Klub - Základné Školy Nemšová 21 2 0 2
144. Matisová Zuzana ('96) FBC Mikuláš Prešov 24 2 0 2
145. Mihoková Lenka ('94) ŠK Slávia SPU DFA Nitra 1 1 1 2
146. Négliová Gabriela ('92) Športový klub LIDO 2 1 1 2
147. Papánková Zora ('79) Športový klub LIDO 3 1 1 2
148. Filová Renata ('81) ŠK Slávia SPU DFA Nitra 3 0 2 2
149. Mészárosová Martina ('97) Športový klub 1.FBC Trenčín 4 0 2 2
150. Vytykáčová Simona ('95) Športový klub LIDO 6 0 2 2
151. Papcunová Tatiana ('98) FBC Mikuláš Prešov 22 0 2 2
152. Hanušinová Ivana ('01) FBC Mikuláš Prešov 24 0 2 2
153. Huňadyová Petra ('04) Florbalový klub Michalovce 1 1 0 1
154. Kadlecová Michaela ('99) Vysokoškolský klub Pedagogickej Fakulty Univerzity Komenského Hurikán Bratislava 1 1 0 1
155. Červenková Andrea ('97) Športový klub Fbk Kométa Spišská Nová Ves 2 1 0 1
156. Gallová Manuela ('95) Vysokoškolský klub Pedagogickej Fakulty Univerzity Komenského Hurikán Bratislava 4 1 0 1
157. Privarová Stella ('99) Mestské kultúrno-športové stredisko, florbalový klub, Kysucké Nové Mesto 5 1 0 1
158. Šišmišová Zuzana ('89) Športový klub LIDO 6 1 0 1
159. Pastvová Adriana ('04) Mestské kultúrno-športové stredisko, florbalový klub, Kysucké Nové Mesto 8 1 0 1
160. Šipošová Patricia ('99) Florbalový klub Tvrdošín 9 1 0 1
161. Komzalová Viktória ('02) Mestské kultúrno-športové stredisko, florbalový klub, Kysucké Nové Mesto 13 1 0 1
162. Dulková Gabriela ('02) Florbalový klub Tvrdošín 21 1 0 1
163. Hlavatá Kristína ('00) Mestské kultúrno-športové stredisko, florbalový klub, Kysucké Nové Mesto 26 1 0 1
164. Trnková Monika ('76) ŠK Slávia SPU DFA Nitra 1 0 1 1
165. Javorová Adriána ('99) ŠK Slávia SPU DFA Nitra 3 0 1 1
166. Lašáková Zuzana ('01) Športový klub LIDO 4 0 1 1
167. Zahradníková Barbora ('96) Športový klub LIDO 5 0 1 1
168. Kohútová Dáša ('01) Športový klub 98 Pruské 7 0 1 1
169. Mládenková Radka ('93) Sabinovský florbalový klub 10 0 1 1
170. Paulovčáková Zuzana ('97) Florbalový klub Michalovce 12 0 1 1
171. Štefulová Patricia ('95) Nemšovský Telovýchovný Spolok Florbalový Klub - Základné Školy Nemšová 13 0 1 1
172. Vargová Natália ('96) ŠK Slávia SPU DFA Nitra 14 0 1 1
173. Futejová Erika ('00) Sabinovský florbalový klub 22 0 1 1
174. Hôrková Sára ('93) Nemšovský Telovýchovný Spolok Florbalový Klub - Základné Školy Nemšová 25 0 1 1