Kolo kód z. Dátum Čas Domáci vs Hostia Výsledok Detail
1 5 12.09.2015 13:00 FbO Florpédo Bratislava : Športový klub Lido 5 : 2 (2:1;0:0;3:1)
1 2 12.09.2015 15:30 VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava : FbC Young Arrows Sp. Nová Ves 6 : 13 (1:7;3:3;2:3)
1 1 12.09.2015 16:30 Snipers Bratislava : FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina 4 : 7 (0:1;3:3;1:3)
1 3 12.09.2015 17:00 FK ATU Košice : FBC Mikuláš Prešov 7 : 6 (2:3;1:1;4:2)
1 4 12.09.2015 17:30 FbO Florko Košice : FbC Predator Sabinov 9 : 2 (4:0;3:2;2:0)
2 12 13.09.2015 10:00 ŠK Slávia SPU DFA Nitra : FbO Florpédo Bratislava 6 : 4 (2:0;3:2;1:2)
2 8 13.09.2015 11:30 VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava : FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina 1 : 17 (0:5;0:6;1:6)
2 7 13.09.2015 13:30 Snipers Bratislava : FbC Young Arrows Sp. Nová Ves 6 : 12 (0:3;0:2;6:7)
2 10 13.09.2015 14:00 FbC Predator Sabinov : FK ATU Košice 3 : 10 (2:3;0:2;1:5)
2 9 13.09.2015 17:00 FBC Mikuláš Prešov : FbO Florko Košice 10 : 7 (1:4;6:2;3:1)
15 85 26.09.2015 16:15 Športový klub Lido : FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina 2 : 9 (0:4;0:3;2:2)
3 15 26.09.2015 16:45 FBC Mikuláš Prešov : FbO Florpédo Bratislava 10 : 2 (4:0;4:2;2:0)
3 14 26.09.2015 18:00 FbC Young Arrows Sp. Nová Ves : ŠK Slávia SPU DFA Nitra 12 : 2 (3:2;3:0;6:0)
3 18 26.09.2015 18:00 VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava : FbO Florko Košice 4 : 10 (1:2;1:3;2:5)
3 17 26.09.2015 19:30 Snipers Bratislava : FK ATU Košice 2 : 10 (0:3;1:4;1:3)
4 22 27.09.2015 10:00 FbC Predator Sabinov : FbO Florpédo Bratislava 12 : 5 (3:2;3:0;6:3)
4 24 27.09.2015 11:00 VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava : FK ATU Košice 2 : 28 (1:10;0:10;1:8)
4 20 27.09.2015 13:00 FbC Young Arrows Sp. Nová Ves : Športový klub Lido 13 : 1 (4:0;5:1;4:0)
4 23 27.09.2015 13:30 Snipers Bratislava : FbO Florko Košice 6 : 4 (1:1;2:2;3:1)
4 19 27.09.2015 14:00 FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina : ŠK Slávia SPU DFA Nitra 18 : 1 (5:0;4:0;9:1)
5 26 10.10.2015 13:00 FbO Florko Košice : FbC Young Arrows Sp. Nová Ves 11 : 3 (2:1;2:0;7:2)
5 27 10.10.2015 13:00 FbO Florpédo Bratislava : Snipers Bratislava 4 : 6 (3:5;1:0;0:1)
5 25 10.10.2015 17:00 FK ATU Košice : FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina 9 : 6 (3:3;3:1;3:2)
5 30 10.10.2015 18:00 ŠK Slávia SPU DFA Nitra : FbC Predator Sabinov 6 : 8 (1:1;4:3;1:4)
5 29 10.10.2015 19:15 Športový klub Lido : FBC Mikuláš Prešov 2 : 10 (0:6;1:1;1:3)
6 35 11.10.2015 10:00 Športový klub Lido : FbC Predator Sabinov 6 : 4 (2:1;1:2;3:1)
6 36 11.10.2015 10:00 ŠK Slávia SPU DFA Nitra : FBC Mikuláš Prešov 6 : 5 (4:2;1:1;1:2)
6 31 11.10.2015 11:00 FK ATU Košice : FbC Young Arrows Sp. Nová Ves 14 : 7 (8:1;2:3;4:3)
6 34 11.10.2015 11:30 VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava : FbO Florpédo Bratislava 13 : 7 (3:2;5:5;5:0)
6 32 11.10.2015 15:00 FbO Florko Košice : FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina 4 : 5 (0:1;2:1;2:3)
7 38 24.10.2015 15:00 FbC Young Arrows Sp. Nová Ves : FbC Predator Sabinov 10 : 6 (2:2;5:2;3:2)
7 41 24.10.2015 17:00 FK ATU Košice : FbO Florpédo Bratislava 19 : 1 (11:0;3:1;5:0)
7 37 24.10.2015 17:00 FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina : FBC Mikuláš Prešov 10 : 11 (5:6;2:2;3:3)
7 40 24.10.2015 18:00 VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava : ŠK Slávia SPU DFA Nitra 8 : 6 (3:1;5:1;0:4)
7 39 24.10.2015 19:30 Snipers Bratislava : Športový klub Lido 7 : 2 (1:1;6:1;0:0)
8 48 25.10.2015 08:00 FbO Florko Košice : FbO Florpédo Bratislava 6 : 5 (1:2;2:1;3:2)
8 46 25.10.2015 12:00 ŠK Slávia SPU DFA Nitra : Snipers Bratislava 2 : 5 (1:3;1:0;0:2)
8 43 25.10.2015 14:00 FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina : FbC Predator Sabinov 16 : 9 (4:2;8:1;4:6)
8 44 25.10.2015 15:30 FbC Young Arrows Sp. Nová Ves : FBC Mikuláš Prešov 12 : 11 (3:4;4:2;5:5)
8 45 25.10.2015 18:00 Športový klub Lido : VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava 8 : 5 (2:1;5:2;1:2)
9 52 30.10.2015 16:40 Športový klub Lido : ŠK Slávia SPU DFA Nitra 3 : 7 (2:1;1:5;0:1)
9 50 30.10.2015 17:00 FK ATU Košice : FbO Florko Košice 9 : 4 (2:0;2:1;5:3)
9 53 30.10.2015 17:00 FBC Mikuláš Prešov : FbC Predator Sabinov 12 : 4 (4:1;3:1;5:2)
9 54 30.10.2015 18:00 FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina : FbC Young Arrows Sp. Nová Ves 9 : 2 (3:0;1:2;5:0)
10 55 14.11.2015 13:00 FbO Florpédo Bratislava : FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina 7 : 7 (3:0;3:2;1:5)
10 58 14.11.2015 15:00 ŠK Slávia SPU DFA Nitra : FbO Florko Košice 7 : 12 (1:1;2:6;4:5)
10 59 14.11.2015 15:30 FBC Mikuláš Prešov : Snipers Bratislava 11 : 7 (4:2;3:1;4:4)
10 57 14.11.2015 19:15 Športový klub Lido : FK ATU Košice 0 : 9 (0:4;0:1;0:4)
11 66 15.11.2015 10:00 FbC Predator Sabinov : Snipers Bratislava 7 : 5 (2:2;2:1;3:2)
11 63 15.11.2015 10:00 Športový klub Lido : FbO Florko Košice 5 : 7 (1:3;2:2;2:2)
11 64 15.11.2015 11:00 ŠK Slávia SPU DFA Nitra : FK ATU Košice 4 : 23 (1:9;2:5;1:9)
11 61 15.11.2015 13:00 FbO Florpédo Bratislava : FbC Young Arrows Sp. Nová Ves 3 : 13 (1:4;1:4;1:5)
11 65 15.11.2015 13:30 FBC Mikuláš Prešov : VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava 12 : 3 (3:0;2:2;7:1)
12 68 28.11.2015 12:00 FbC Young Arrows Sp. Nová Ves : Snipers Bratislava 5 : 7 (1:2;2:2;2:3)
12 69 28.11.2015 15:00 FBC Mikuláš Prešov : FK ATU Košice 7 : 5 (2:1;3:0;2:4)
12 70 28.11.2015 16:00 FbC Predator Sabinov : FbO Florko Košice 4 : 5 (2:4;1:0;1:1)
12 67 28.11.2015 17:00 FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina : VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava 14 : 10 (7:4;3:1;4:5)
13 75 29.11.2015 11:00 FK ATU Košice : FbC Predator Sabinov 18 : 5 (7:0;6:3;5:2)
13 74 29.11.2015 13:00 FbC Young Arrows Sp. Nová Ves : VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava 14 : 6 (7:2;3:1;4:3)
13 73 29.11.2015 14:00 FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina : Snipers Bratislava 8 : 9 (3:4;2:3;3:2)
13 78 29.11.2015 16:00 FbO Florpédo Bratislava : ŠK Slávia SPU DFA Nitra 4 : 3 (0:3;0:0;4:0)
13 76 29.11.2015 17:45 FbO Florko Košice : FBC Mikuláš Prešov 6 : 8 (1:0;4:2;1:6)
14 79 12.12.2015 09:30 Športový klub Lido : FbC Young Arrows Sp. Nová Ves 1 : 10 (0:2;1:2;0:6)
14 81 12.12.2015 14:00 FbO Florpédo Bratislava : FbC Predator Sabinov 5 : 4 (0:1;4:2;1:1)
14 80 12.12.2015 17:00 ŠK Slávia SPU DFA Nitra : FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina 4 : 14 (1:5;0:2;3:7)
14 83 12.12.2015 17:00 FK ATU Košice : VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava 34 : 2 (10:0;11:1;13:1)
14 84 12.12.2015 18:30 FbO Florko Košice : Snipers Bratislava 7 : 7 (2:2;4:2;1:3)
15 86 13.12.2015 09:00 ŠK Slávia SPU DFA Nitra : FbC Young Arrows Sp. Nová Ves 6 : 9 (1:2;3:4;2:3)
15 87 13.12.2015 09:30 FbO Florpédo Bratislava : FBC Mikuláš Prešov 5 : 11 (0:2;2:2;3:7)
3 13 13.12.2015 11:00 FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina : Športový klub Lido 13 : 0 (5:0;4:0;4:0)
15 89 13.12.2015 11:00 FK ATU Košice : Snipers Bratislava 8 : 7 (1:1;3:4;4:2)
15 90 13.12.2015 14:00 FbO Florko Košice : VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava 8 : 2 (1:1;2:1;5:0)
12 71 18.12.2015 17:30 Športový klub Lido : FbO Florpédo Bratislava 5 : 4 (1:1;2:2;2:1)
10 60 20.12.2015 16:00 FbC Predator Sabinov : VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava 17 : 3 (6:1;3:2;8:0)
16 93 06.01.2016 10:30 Snipers Bratislava : FbO Florpédo Bratislava 12 : 7 (6:4;3:2;3:1)
16 96 06.01.2016 15:00 FbC Predator Sabinov : Športový klub Lido 12 : 3 (2:0;5:1;5:2)
16 91 06.01.2016 17:00 FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina : FbO Florko Košice 10 : 1 (3:1;3:0;4:0)
16 95 06.01.2016 18:00 FBC Mikuláš Prešov : ŠK Slávia SPU DFA Nitra 6 : 6 (2:2;2:2;2:2)
17 101 07.01.2016 12:00 FBC Mikuláš Prešov : Športový klub Lido 14 : 4 (2:1;7:2;5:1)
17 102 07.01.2016 13:00 FbC Predator Sabinov : ŠK Slávia SPU DFA Nitra 14 : 5 (7:1;2:0;5:4)
17 97 07.01.2016 14:00 FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina : FK ATU Košice 10 : 2 (2:0;3:2;5:0)
17 99 07.01.2016 16:30 FbO Florpédo Bratislava : VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava 3 : 7 (2:1;0:4;1:2)
18 105 15.01.2016 16:45 Športový klub Lido : Snipers Bratislava 3 : 7 (1:1;2:1;0:5)
18 107 16.01.2016 13:30 FbO Florpédo Bratislava : FbO Florko Košice 4 : 7 (2:3;1:0;1:4)
18 103 16.01.2016 17:00 FBC Mikuláš Prešov : FbC Young Arrows Sp. Nová Ves 13 : 5 (5:3;2:0;6:2)
18 106 16.01.2016 19:00 ŠK Slávia SPU DFA Nitra : VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava 10 : 6 (2:2;3:2;5:2)
18 104 16.01.2016 19:00 FbC Predator Sabinov : FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina 6 : 7 (1:2;1:3;4:2)
19 111 17.01.2016 09:00 Snipers Bratislava : ŠK Slávia SPU DFA Nitra 14 : 8 (5:2;5:1;4:5)
19 113 17.01.2016 09:30 FbO Florpédo Bratislava : FK ATU Košice 2 : 12 (0:3;1:3;1:6)
19 112 17.01.2016 11:30 VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava : Športový klub Lido 4 : 5 (0:0;4:2;0:3)
19 110 17.01.2016 14:00 FbC Predator Sabinov : FbC Young Arrows Sp. Nová Ves 21 : 10 (5:4;5:3;11:3)
19 109 17.01.2016 14:00 FBC Mikuláš Prešov : FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina 3 : 7 (0:3;2:3;1:1)
16 92 24.01.2016 16:30 FbC Young Arrows Sp. Nová Ves : FK ATU Košice 8 : 9 (4:2;1:3;3:4)
20 119 30.01.2016 13:00 Snipers Bratislava : FbC Predator Sabinov 4 : 9 (1:3;2:0;1:6)
20 117 30.01.2016 17:00 FK ATU Košice : ŠK Slávia SPU DFA Nitra 19 : 1 (3:1;5:0;11:0)
20 116 30.01.2016 18:00 FbC Young Arrows Sp. Nová Ves : FbO Florpédo Bratislava 17 : 9 (8:4;6:3;3:2)