Kolo kód z. Dátum Čas Domáci vs Hostia Výsledok Detail
1B 1 14.09.2013 08:00 ŠK 1. FBC Trenčín "B" : Snipers Bratislava 19 : 5 (7:1;6:1;6:3)
1A 1 14.09.2013 08:00 FBK Púchov : DTF team Detva Joxers 10 : 9 (0:2;3:5;7:2)
1B 2 14.09.2013 10:00 ŠK LIDO Prírodovedec : FBC 11 Trnava 3 : 3 (2:1;1:0;0:2)
1A 2 14.09.2013 10:00 Žltý sneh Košice : FBK Harvard Partizánske 6 : 9 (1:5;4:3;1:1)
1A 3 14.09.2013 12:00 FPS N-Sport Banská Bystrica : VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava "B" 5 : 10 (1:3;2:5;2:2)
1B 3 14.09.2013 12:00 Snipers Bratislava : TJ A-FbO Nižná 5 : 10 (1:3;4:3;0:4)
1A 4 14.09.2013 14:00 FBK Púchov : Žltý sneh Košice 12 : 7 (3:1;6:2;3:4)
1B 4 14.09.2013 14:00 FBC 11 Trnava : FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina "B" 3 : 3 (2:1;1:0;0:2)
1A 5 14.09.2013 16:00 FBK Harvard Partizánske : FPS N-Sport Banská Bystrica 7 : 6 (1:2;3:1;3:3)
1B 5 14.09.2013 16:00 TJ A-FbO Nižná : ŠK 1. FBC Trenčín "B" 10 : 5 (1:2;4:0;5:3)
1A 6 14.09.2013 18:00 VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava "B" : DTF team Detva Joxers 5 : 6 (2:2;2:2;1:2)
1B 6 14.09.2013 18:00 ŠK LIDO Prírodovedec : FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina "B" 9 : 7 (5:1;3:3;1:3)
2A 1 28.09.2013 08:00 FBC 11 Trnava : DTF team Detva Joxers 3 : 2 (1:1;2:1;0:0)
2B 1 28.09.2013 08:00 TJ A-FbO Nižná : FBK Púchov 8 : 3 (2:1;4:0;2:2)
2B 2 28.09.2013 10:00 FBK Harvard Partizánske : ŠK LIDO Prírodovedec 4 : 6 (1:2;1:1;2:3)
2A 2 28.09.2013 10:00 FBC BlueBerries Modra : ŠK 1. FBC Trenčín "B" 4 : 10 (1:2;3:4;0:4)
2B 3 28.09.2013 12:00 VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava "B" : Snipers Bratislava 3 : 5 (0:0;0:1;3:4)
2A 3 28.09.2013 12:00 FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina "B" : Žltý sneh Košice 7 : 2 (0:0;3:1;4:1)
2B 4 28.09.2013 14:00 FBK Harvard Partizánske : FBK Púchov 9 : 4 (4:0;0:2;5:2)
2A 4 28.09.2013 14:00 ŠK 1. FBC Trenčín "B" : DTF team Detva Joxers 7 : 8 (4:4;0:4;3:0)
2B 5 28.09.2013 16:00 ŠK LIDO Prírodovedec : Snipers Bratislava 11 : 9 (1:4;4:4;6:1)
2A 5 28.09.2013 16:00 FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina "B" : FBC 11 Trnava 7 : 3 (2:0;1:1;4:2)
2A 6 28.09.2013 18:00 FBC BlueBerries Modra : Žltý sneh Košice 12 : 8 (4:5;2:1;6:2)
2B 6 28.09.2013 18:00 VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava "B" : TJ A-FbO Nižná 5 : 9 (1:3;1:5;3:1)
3A 1 12.10.2013 08:00 Snipers Bratislava : VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava "B" 5 : 6 (2:0;3:2;0:4)
3B 1 12.10.2013 08:00 Žltý sneh Košice : FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina "B" 5 : 15 (2:4;2:6;1:5)
3A 2 12.10.2013 10:00 FBK Púchov : FPS N-Sport Banská Bystrica 12 : 3 (0:0;8:0;4:3)
3B 2 12.10.2013 10:00 FBC BlueBerries Modra : TJ A-FbO Nižná 7 : 10 (2:5;3:3;2:2)
3B 3 12.10.2013 12:00 ŠK LIDO Prírodovedec : FBK Harvard Partizánske 8 : 6 (3:1;4:1;1:4)
3A 3 12.10.2013 12:00 DTF team Detva Joxers : FBC 11 Trnava 11 : 8 (4:0;2:2;5:6)
3B 4 12.10.2013 14:00 Žltý sneh Košice : FBC BlueBerries Modra 7 : 5 (5:2;0:2;2:1)
3A 4 12.10.2013 14:00 FBK Púchov : Snipers Bratislava 8 : 7 (2:3;4:2;2:2)
3B 5 12.10.2013 16:00 TJ A-FbO Nižná : ŠK LIDO Prírodovedec 13 : 4 (2:3;6:1;5:0)
3A 5 12.10.2013 16:00 DTF team Detva Joxers : FPS N-Sport Banská Bystrica 4 : 6 (2:1;1:1;1:4)
3A 6 12.10.2013 18:00 FBC 11 Trnava : VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava "B" 8 : 8 (3:2;2:5;3:1)
3B 6 12.10.2013 18:00 FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina "B" : FBK Harvard Partizánske 9 : 1 (5:1;2:0;2:0)
4A 1 26.10.2013 08:00 VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava "B" : FBK Harvard Partizánske 10 : 8 (1:4;3:1;6:3)
4A 2 26.10.2013 10:00 FPS N-Sport Banská Bystrica : FBC 11 Trnava 4 : 7 (2:1;1:3;1:3)
4A 3 26.10.2013 12:00 FBK Harvard Partizánske : DTF team Detva Joxers 5 : 5 (2:1;3:1;0:3)
4A 4 26.10.2013 14:00 TJ A-FbO Nižná : VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava "B" 10 : 3 (6:0;2:0;2:3)
4A 5 26.10.2013 16:00 ŠK 1. FBC Trenčín "B" : FBC 11 Trnava 8 : 6 (0:0;5:3;3:3)
4A 6 26.10.2013 18:00 FBK Púchov : TJ A-FbO Nižná 6 : 8 (1:2;3:2;2:4)
4B 1 02.11.2013 08:00 FBC 11 Trnava : Žltý sneh Košice 8 : 10 (2:5;0:4;6:1)
4B 2 02.11.2013 10:00 Snipers Bratislava : FBK Púchov 5 : 10 (1:1;1:1;3:8)
4B 3 02.11.2013 12:00 FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina "B" : FBC BlueBerries Modra 9 : 4 (1:2;3:1;5:1)
4B 4 02.11.2013 14:00 Žltý sneh Košice : Snipers Bratislava 11 : 14 (2:8;4:4;5:2)
4B 5 02.11.2013 16:00 FBK Púchov : FBC BlueBerries Modra 9 : 1 (1:1;2:0;6:0)
4B 6 02.11.2013 18:00 FBC 11 Trnava : FPS N-Sport Banská Bystrica 7 : 7 (2:2;4:2;1:3)
5B 1 16.11.2013 08:00 FBK Harvard Partizánske : VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava "B" 6 : 3 (0:1;2:1;4:1)
5B 2 16.11.2013 10:00 FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina "B" : ŠK LIDO Prírodovedec 14 : 9 (3:4;6:2;5:3)
5B 3 16.11.2013 12:00 TJ A-FbO Nižná : FBC BlueBerries Modra 15 : 4 (7:3;5:0;3:1)
5B 4 16.11.2013 14:00 VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava "B" : ŠK LIDO Prírodovedec 4 : 6 (3:0;0:2;1:4)
5B 5 16.11.2013 16:00 TJ A-FbO Nižná : FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina "B" 7 : 8 (2:1;3:1;2:6)
5B 6 16.11.2013 18:00 FBC BlueBerries Modra : FBK Harvard Partizánske 5 : 10 (1:3;2:4;2:3)
5A 1 17.11.2013 08:00 Žltý sneh Košice : FBK Púchov 9 : 9 (2:3;5:3;2:3)
5A 2 17.11.2013 10:00 Snipers Bratislava : FBC 11 Trnava 12 : 6 (5:2;2:2;5:2)
5A 3 17.11.2013 12:00 ŠK 1. FBC Trenčín "B" : FPS N-Sport Banská Bystrica 11 : 10 (2:3;2:4;7:3)
5A 4 17.11.2013 14:00 FBK Púchov : FBC 11 Trnava 10 : 7 (3:2;6:1;1:4)
5A 5 17.11.2013 16:00 Snipers Bratislava : FPS N-Sport Banská Bystrica 11 : 6 (5:2;2:2;4:2)
5A 6 17.11.2013 18:00 ŠK 1. FBC Trenčín "B" : Žltý sneh Košice 12 : 10 (1:2;5:1;6:7)
6A 1 30.11.2013 08:00 FPS N-Sport Banská Bystrica : FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina "B" 5 : 14 (2:2;1:4;2:8)
6B 1 30.11.2013 08:00 VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava "B" : FBC 11 Trnava 7 : 12 (2:3;2:8;3:1)
6A 2 30.11.2013 10:00 ŠK LIDO Prírodovedec : FBK Púchov 11 : 9 (2:5;7:1;2:3)
6B 2 30.11.2013 10:00 Žltý sneh Košice : ŠK 1. FBC Trenčín "B" 7 : 13 (2:2;2:4;3:7)
6A 3 30.11.2013 12:00 TJ A-FbO Nižná : DTF team Detva Joxers 8 : 7 (1:5;3:1;4:1)
6B 3 30.11.2013 12:00 FBC BlueBerries Modra : Snipers Bratislava 1 : 11 (0:2;1:5;0:4)
6B 4 30.11.2013 14:00 FBC 11 Trnava : ŠK 1. FBC Trenčín "B" 6 : 8 (1:1;3:2;2:5)
6A 4 30.11.2013 14:00 FPS N-Sport Banská Bystrica : FBK Púchov 8 : 8 (1:1;5:7;2:0)
6A 5 30.11.2013 16:00 ŠK LIDO Prírodovedec : TJ A-FbO Nižná 9 : 8 (3:5;4:2;2:1)
6B 5 30.11.2013 16:00 Snipers Bratislava : Žltý sneh Košice 6 : 8 (0:4;5:2;1:2)
6A 6 30.11.2013 18:00 DTF team Detva Joxers : FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina "B" 5 : 6 (1:2;2:3;2:1)
6B 6 30.11.2013 18:00 FBC BlueBerries Modra : VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava "B" 5 : 8 (0:3;2:4;3:1)
7A 1 14.12.2013 08:00 Žltý sneh Košice : ŠK LIDO Prírodovedec 4 : 8 (1:3;2:0;1:5)
7A 2 14.12.2013 10:00 FBK Harvard Partizánske : FBC BlueBerries Modra 12 : 5 (4:1;4:2;4:2)
7A 3 14.12.2013 12:00 FBC 11 Trnava : FBK Púchov 11 : 7 (5:1;2:4;4:2)
7A 4 14.12.2013 14:00 FBK Harvard Partizánske : Žltý sneh Košice 7 : 11 (3:4;2:6;2:1)
7A 5 14.12.2013 16:00 FBC BlueBerries Modra : FBC 11 Trnava 9 : 12 (5:2;2:3;2:7)
7A 6 14.12.2013 18:00 FBK Púchov : ŠK LIDO Prírodovedec 8 : 6 (4:0;2:2;2:4)
7B 1 21.12.2013 08:00 Snipers Bratislava : ŠK 1. FBC Trenčín "B" 11 : 7 (1:3;5:2;5:2)
7B 2 21.12.2013 10:00 FPS N-Sport Banská Bystrica : DTF team Detva Joxers 5 : 9 (1:3;1:5;3:1)
7B 3 21.12.2013 12:00 VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava "B" : FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina "B" 0 : 3 (0:2;0:1;0:0)
7B 4 21.12.2013 14:00 FPS N-Sport Banská Bystrica : Snipers Bratislava 7 : 8 (3:2;2:1;2:5)
7B 5 21.12.2013 16:00 FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina "B" : DTF team Detva Joxers 8 : 5 (0:2;6:1;2:2)
7B 6 21.12.2013 18:00 ŠK 1. FBC Trenčín "B" : VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava "B" 7 : 9 (3:3;3:4;1:2)
8A 1 11.01.2014 08:00 DTF team Detva Joxers : TJ A-FbO Nižná 5 : 11 (1:3;3:2;1:6)
8A 2 11.01.2014 10:00 FBK Harvard Partizánske : FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina "B" 6 : 3 (0:0;2:1;4:2)
8A 3 11.01.2014 12:00 FPS N-Sport Banská Bystrica : ŠK 1. FBC Trenčín "B" 8 : 6 (1:2;2:3;5:1)
8A 4 11.01.2014 14:00 FBC BlueBerries Modra : DTF team Detva Joxers 2 : 6 (0:2;2:0;0:4)
8A 5 11.01.2014 16:00 FBK Harvard Partizánske : TJ A-FbO Nižná 3 : 12 (1:5;1:3;1:4)
8A 6 11.01.2014 18:00 FBC BlueBerries Modra : FPS N-Sport Banská Bystrica 4 : 6 (2:2;0:2;2:2)
8B 1 18.01.2014 08:00 FPS N-Sport Banská Bystrica : FBC BlueBerries Modra 17 : 3 (7:3;5:0;5:0)
8B 2 18.01.2014 10:00 ŠK LIDO Prírodovedec : ŠK 1. FBC Trenčín "B" 6 : 4 (3:2;1:1;2:1)
8B 3 18.01.2014 12:00 FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina "B" : FBK Púchov 8 : 6 (5:3;0:3;3:0)
8B 4 18.01.2014 14:00 FPS N-Sport Banská Bystrica : ŠK LIDO Prírodovedec 3 : 8 (1:3;1:2;1:3)
8B 5 18.01.2014 16:00 FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina "B" : ŠK 1. FBC Trenčín "B" 9 : 4 (1:0;5:3;3:1)
8B 6 18.01.2014 18:00 DTF team Detva Joxers : FBC BlueBerries Modra 7 : 5 (1:3;2:1;4:1)