Liga / Kolo / K.z. Dátum / Čas Domáci vs Hostia Rozhodcovia Organizator / Delegát Miesto Potvrdené
Dorastenci - Východ
3 - 7
19.10.2019
15:00
FBC A4ka Mikuláš Prešov
FbC Young Arrows Spišská Nová Ves
Martin Sikorjak
Richard Király
FBC A4ka Mikuláš Prešov
Dorastenci - Východ
3 - 8
19.10.2019
15:00
Eastern Wings Michalovce
FK Florko Košice
Tomaš Matina
Dominik Dudaš
Eastern Wings Michalovce
/
Mladší žiaci - Východ
1 - 1
19.10.2019
09:00
FK Florko Košice
Žltý Sneh Košice
Matej Vyšňan
Hoang Long David Pham Trung
FK Florko Košice
Mladší žiaci - Východ
1 - 10
19.10.2019
12:00
FbC Predator Sabinov
FBC Young Arrows Spišská Nová Ves
René Bodnár
Matúš Gburik
FbC Predator Sabinov
Mladší žiaci - Východ
1 - 11
19.10.2019
13:00
FBC Young Arrows Spišská Nová Ves
ŠŠK Stars Lipany
Matúš Gburik
René Bodnár
FbC Predator Sabinov
Mladší žiaci - Východ
1 - 12
19.10.2019
14:00
FBC A4ka Mikuláš Prešov
FbC Predator Sabinov
René Bodnár
Matúš Gburik
FbC Predator Sabinov
Mladší žiaci - Východ
1 - 2
19.10.2019
09:50
FBC Mladosť Trebišov
FaBK ATU Košice
Hoang Long David Pham Trung
Matej Vyšňan
FK Florko Košice
Mladší žiaci - Východ
1 - 3
19.10.2019
10:40
Žltý Sneh Košice
FaBK ATU Košice
Matej Vyšňan
Hoang Long David Pham Trung
FK Florko Košice
Mladší žiaci - Východ
1 - 4
19.10.2019
11:30
FK Florko Košice
FBC Mladosť Trebišov
Benjamín Bodo
Filip Gallovič
FK Florko Košice
Mladší žiaci - Východ
1 - 5
19.10.2019
12:20
FBC Mladosť Trebišov
Žltý Sneh Košice
Filip Gallovič
Benjamín Bodo
FK Florko Košice
Mladší žiaci - Východ
1 - 6
19.10.2019
13:10
FaBK ATU Košice
FK Florko Košice
Benjamín Bodo
Filip Gallovič
FK Florko Košice
Mladší žiaci - Východ
1 - 7
19.10.2019
09:00
FbC Predator Sabinov
ŠŠK Stars Lipany
Lenka Cupráková
Tadeáš Kovalík
FbC Predator Sabinov
Mladší žiaci - Východ
1 - 8
19.10.2019
10:00
FBC Young Arrows Spišská Nová Ves
FBC A4ka Mikuláš Prešov
Tadeáš Kovalík
Lenka Cupráková
FbC Predator Sabinov
Mladší žiaci - Východ
1 - 9
19.10.2019
11:00
ŠŠK Stars Lipany
FBC A4ka Mikuláš Prešov
Lenka Cupráková
Tadeáš Kovalík
FbC Predator Sabinov