Liga / Kolo / K.z. Dátum / Čas Domáci vs Hostia Rozhodcovia Organizator / Delegát Miesto Potvrdené
Mladší žiaci - Východ
8 - 85
29.02.2020
09:00
FBC Young Arrows Spišská Nová Ves
FbK QuickBall Levoča
Viktória Hadbavná
Vratko Vrábeľ
FBC Young Arrows Spišská Nová Ves
Mladší žiaci - Východ
8 - 86
29.02.2020
10:00
FK Florko Košice
ŠŠK Stars Lipany
Vratko Vrábeľ
Sára Lemesanyi
FBC Young Arrows Spišská Nová Ves
Mladší žiaci - Východ
8 - 87
29.02.2020
11:00
FbK QuickBall Levoča
ŠŠK Stars Lipany
Viktória Hadbavná
Sára Lemesanyi
FBC Young Arrows Spišská Nová Ves
Mladší žiaci - Východ
8 - 88
29.02.2020
12:00
FBC Young Arrows Spišská Nová Ves
FK Florko Košice
Viktória Hadbavná
Vratko Vrábeľ
FBC Young Arrows Spišská Nová Ves
Mladší žiaci - Východ
8 - 89
29.02.2020
13:00
FK Florko Košice
FbK QuickBall Levoča
Vratko Vrábeľ
Sára Lemesanyi
FBC Young Arrows Spišská Nová Ves
Mladší žiaci - Východ
8 - 90
29.02.2020
14:00
ŠŠK Stars Lipany
FBC Young Arrows Spišská Nová Ves
Sára Lemesanyi
Viktória Hadbavná
FBC Young Arrows Spišská Nová Ves
Mladší žiaci - Východ
8 - 91
29.02.2020
09:00
FaBK ATU Košice
Žltý Sneh Košice
Michal Liško
Tomáš Bezeg
FaBK ATU Košice
Mladší žiaci - Východ
8 - 92
29.02.2020
10:00
FbC Predator Sabinov
FBC A4ka Mikuláš Prešov
Tomáš Bezeg
Benjamín Bodo
FaBK ATU Košice
Mladší žiaci - Východ
8 - 93
29.02.2020
11:00
Žltý Sneh Košice
FBC A4ka Mikuláš Prešov
Benjamín Bodo
Michal Liško
FaBK ATU Košice
Mladší žiaci - Východ
8 - 94
29.02.2020
12:00
FaBK ATU Košice
FbC Predator Sabinov
Michal Liško
Tomáš Bezeg
FaBK ATU Košice
Mladší žiaci - Východ
8 - 95
29.02.2020
13:00
FbC Predator Sabinov
Žltý Sneh Košice
Tomáš Bezeg
Benjamín Bodo
FaBK ATU Košice
Mladší žiaci - Východ
8 - 96
29.02.2020
14:00
FBC A4ka Mikuláš Prešov
FaBK ATU Košice
Benjamín Bodo
Michal Liško
FaBK ATU Košice
Mladšia prípravka - Východ
8 - 91
29.02.2020
09:00
ŠŠK Stars Lipany
Žltý Sneh Košice
Tadeáš Kovalík
Šimon Klembara
ŠŠK Stars Lipany
Mladšia prípravka - Východ
8 - 92
29.02.2020
09:50
FK Florko Košice
FBC Young Arrows Spišská Nová Ves
Šimon Klembara
Tadeáš Kovalík
ŠŠK Stars Lipany
Mladšia prípravka - Východ
8 - 93
29.02.2020
10:40
ŠŠK Stars Lipany
FK Florko Košice
Tadeáš Kovalík
Šimon Klembara
ŠŠK Stars Lipany
Mladšia prípravka - Východ
8 - 94
29.02.2020
11:30
Žltý Sneh Košice
FBC Young Arrows Spišská Nová Ves
Šimon Klembara
Tadeáš Kovalík
ŠŠK Stars Lipany
Mladšia prípravka - Východ
8 - 95
29.02.2020
12:20
FK Florko Košice
Žltý Sneh Košice
Tadeáš Kovalík
Šimon Klembara
ŠŠK Stars Lipany
Mladšia prípravka - Východ
8 - 96
29.02.2020
13:10
ŠŠK Stars Lipany
FBC Young Arrows Spišská Nová Ves
Šimon Klembara
Tadeáš Kovalík
ŠŠK Stars Lipany