Kolo kód z. Dátum Čas Domáci vs Hostia Výsledok Detail
1 1 04.11.2017 09:00 FaBK ATU Košice : ŠK Gama Košice 9 : 6 (1:4;1:1;7:1)
1 2 04.11.2017 10:00 FBC Mladosť Trebišov : FBC Predator Sabinov 2 : 9 (1:3;0:3;1:3)
1 3 04.11.2017 11:00 ŠK Gama Košice : Žltý Sneh Košice 5 : 0 kontumačne
1 4 04.11.2017 12:00 FBC Predator Sabinov : Eastern Wings Michalovce 6 : 6 (3:1;2:0;1:5)
1 5 04.11.2017 13:00 Žltý Sneh Košice : FaBK ATU Košice 0 : 5 kontumačne
1 6 04.11.2017 14:00 Eastern Wings Michalovce : FBC Mladosť Trebišov 11 : 2 (2:1;2:0;7:1)
1 7 04.11.2017 15:00 FBC Mladosť Trebišov : ŠK Gama Košice 4 : 7 (2:2;0:1;2:4)
1 8 04.11.2017 16:00 FaBK ATU Košice : FBC Predator Sabinov 5 : 4 (1:2;2:2;2:0)
1 9 04.11.2017 17:00 Žltý Sneh Košice : Eastern Wings Michalovce 0 : 5 kontumačne
2 1 11.11.2017 08:30 Žltý Sneh Košice : FK Florko Košice 0 : 5 kontumačne
2 2 11.11.2017 09:30 ŠŠK Stars Lipany : ŠK Gama Košice 8 : 5 (2:1;0:1;6:3)
2 3 11.11.2017 10:30 FK Florko Košice : FBC Mikuláš Prešov 10 : 4 (3:0;2:2;5:2)
2 4 11.11.2017 11:30 ŠK Gama Košice : FaBK ATU Košice 6 : 11 (1:2;2:3;3:6)
2 5 11.11.2017 12:30 FBC Mikuláš Prešov : Žltý Sneh Košice 5 : 0 kontumačne
2 6 11.11.2017 13:30 FaBK ATU Košice : ŠŠK Stars Lipany 8 : 5 (4:2;3:1;1:2)
2 7 11.11.2017 14:30 ŠK Gama Košice : FBC Mikuláš Prešov 7 : 8 (0:4;4:2;3:2)
2 8 11.11.2017 15:30 FK Florko Košice : ŠŠK Stars Lipany 15 : 3 (5:0;6:1;4:2)
2 9 11.11.2017 16:30 Žltý Sneh Košice : FaBK ATU Košice 0 : 5 kontumačne
3 1 18.11.2017 09:00 FbC Young Arrows Spišská Nová Ves : FBC Mladosť Trebišov 10 : 5 (2:3;4:1;4:1)
3 2 18.11.2017 10:00 FBC Mikuláš Prešov : FBC Predator Sabinov 2 : 9 (0:2;2:4;0:3)
3 3 18.11.2017 11:00 FBC Mladosť Trebišov : FK Florko Košice 2 : 13 (2:3;0:3;0:7)
3 4 18.11.2017 12:00 FBC Predator Sabinov : Žltý Sneh Košice 4 : 0 (1:0;1:0;2:0)
3 5 18.11.2017 13:00 FK Florko Košice : FbC Young Arrows Spišská Nová Ves 10 : 5 (2:2;6:2;2:1)
3 6 18.11.2017 14:00 Žltý Sneh Košice : FBC Mikuláš Prešov 0 : 1 (0:1;0:0;0:0)
3 7 18.11.2017 15:00 Žltý Sneh Košice : FBC Mladosť Trebišov 2 : 4 (2:2;0:1;0:1)
3 8 18.11.2017 16:00 FbC Young Arrows Spišská Nová Ves : FBC Mikuláš Prešov 4 : 8 (0:2;2:2;2:4)
3 9 18.11.2017 17:00 FBC Predator Sabinov : FK Florko Košice 7 : 6 (0:2;6:2;1:2)
4 1 17.12.2017 08:30 FBC Mladosť Trebišov : FaBK ATU Košice 4 : 7 (2:3;1:1;1:3)
4 2 17.12.2017 09:30 Eastern Wings Michalovce : ŠK Gama Košice 9 : 3 (1:0;5:1;3:2)
4 3 17.12.2017 10:30 FaBK ATU Košice : ŠŠK Stars Lipany 5 : 6 (0:1;2:1;3:4)
4 4 17.12.2017 11:30 ŠK Gama Košice : Fbk Kométa Spišská Nová Ves 7 : 9 (2:1;2:3;3:5)
4 5 17.12.2017 12:30 ŠŠK Stars Lipany : FBC Mladosť Trebišov 10 : 5 (3:0;5:2;2:3)
4 6 17.12.2017 13:30 Fbk Kométa Spišská Nová Ves : Eastern Wings Michalovce 4 : 6 (0:2;1:3;3:1)
4 7 17.12.2017 14:30 FBC Mladosť Trebišov : ŠK Gama Košice 6 : 4 (2:2;4:1;1:1)
4 8 17.12.2017 15:30 FaBK ATU Košice : Fbk Kométa Spišská Nová Ves 9 : 8 (3:2;2:3;4:3)
4 9 17.12.2017 16:30 ŠŠK Stars Lipany : Eastern Wings Michalovce 3 : 2 (1:0;0:0;2:2)
5 1 14.01.2018 08:30 FBC Predator Sabinov : ŠŠK Stars Lipany 5 : 10 (2:4;1:2;2:4)
5 2 14.01.2018 09:30 ŠK Gama Košice : Fbk Kométa Spišská Nová Ves 6 : 9 (1:4;3:4;2:1)
5 3 14.01.2018 10:30 ŠŠK Stars Lipany : FbC Young Arrows Spišská Nová Ves 6 : 6 (3:2;2:4;1:0)
5 4 14.01.2018 11:30 FBC Mladosť Trebišov : ŠK Gama Košice 11 : 3 (4:3;2:0;5:0)
5 5 14.01.2018 12:30 FbC Young Arrows Spišská Nová Ves : FBC Predator Sabinov 3 : 5 (3:1;0:2;0:2)
5 6 14.01.2018 13:30 Fbk Kométa Spišská Nová Ves : FBC Mladosť Trebišov 11 : 2 (5:2;3:0;3:0)
5 7 14.01.2018 14:30 ŠK Gama Košice : FbC Young Arrows Spišská Nová Ves 5 : 8 (1:3;3:1;1:4)
5 8 14.01.2018 15:30 FBC Predator Sabinov : FBC Mladosť Trebišov 8 : 3 (2:0;0:2;6:1)
5 9 14.01.2018 16:30 ŠŠK Stars Lipany : Fbk Kométa Spišská Nová Ves 5 : 13 (1:4;0:7;4:2)
6 5 27.01.2018 08:00 FBC Mikuláš Prešov : Eastern Wings Michalovce 1 : 4 (1:1;0:0;0:3)
6 2 27.01.2018 09:00 Žltý Sneh Košice : FK Florko Košice 1 : 5 (0:1;0:1;1:3)
6 3 27.01.2018 10:00 FaBK ATU Košice : FBC Mikuláš Prešov 4 : 8 (1:2;1:3;2:3)
6 4 27.01.2018 11:00 Fbk Kométa Spišská Nová Ves : Žltý Sneh Košice 1 : 10 (0:2;1:6;0:2)
6 1 27.01.2018 12:00 Eastern Wings Michalovce : FaBK ATU Košice 10 : 9 (3:2;3:2;4:5)
6 6 27.01.2018 13:00 FK Florko Košice : Fbk Kométa Spišská Nová Ves 8 : 4 (1:1;1:1;6:2)
6 7 27.01.2018 14:00 FaBK ATU Košice : Fbk Kométa Spišská Nová Ves 7 : 4 (2:3;3:0;2:1)
6 8 27.01.2018 15:00 FBC Mikuláš Prešov : Žltý Sneh Košice 7 : 6 (1:4;3:2;3:0)
6 9 27.01.2018 16:00 Eastern Wings Michalovce : FK Florko Košice 3 : 4 (1:2;1:0;1:2)
7 1 10.02.2018 08:00 FK Florko Košice : Žltý Sneh Košice 3 : 4 (2:1;0:1;1:2)
7 2 10.02.2018 09:00 ŠK Gama Košice : FbC Young Arrows Spišská Nová Ves 4 : 6 (0:0;3:0;1:6)
7 3 10.02.2018 10:00 FK Florko Košice : FBC Predator Sabinov 2 : 4 (0:2;1:0;1:2)
7 4 10.02.2018 11:00 ŠK Gama Košice : ŠŠK Stars Lipany 4 : 4 (1:0;1:1;2:3)
7 5 10.02.2018 12:00 FBC Predator Sabinov : Žltý Sneh Košice 7 : 2 (1:1;3:0;3:1)
7 6 10.02.2018 13:00 ŠŠK Stars Lipany : FbC Young Arrows Spišská Nová Ves 4 : 10 (1:5;0:2;3:3)
7 7 10.02.2018 14:00 FK Florko Košice : ŠŠK Stars Lipany 16 : 5 (1:2;7:0;8:3)
7 8 10.02.2018 15:00 Žltý Sneh Košice : ŠK Gama Košice 4 : 9 (3:3;1:4;0:2)
7 9 10.02.2018 16:00 FBC Predator Sabinov : FbC Young Arrows Spišská Nová Ves 6 : 5 (2:1;1:1;3:3)
9 1 03.03.2018 09:00 ŠŠK Stars Lipany : FBC Predator Sabinov 3 : 2 (1:0;2:0;0:2)
9 2 03.03.2018 10:00 Fbk Kométa Spišská Nová Ves : FBC Mikuláš Prešov 1 : 10 (0:2;1:5;0:3)
9 3 03.03.2018 11:00 FBC Predator Sabinov : FbC Young Arrows Spišská Nová Ves 2 : 4 (0:1;1:2;1:1)
9 4 03.03.2018 12:00 FBC Mladosť Trebišov : Fbk Kométa Spišská Nová Ves 6 : 5 (1:1;2:3;3:1)
9 5 03.03.2018 13:00 FbC Young Arrows Spišská Nová Ves : ŠŠK Stars Lipany 5 : 8 (1:1;1:5;3:2)
9 6 03.03.2018 14:00 FBC Mikuláš Prešov : FBC Mladosť Trebišov 7 : 0 (4:0;1:0;2:0)
9 7 03.03.2018 15:00 FBC Predator Sabinov : Fbk Kométa Spišská Nová Ves 7 : 4 (2:2;4:0;1:2)
9 8 03.03.2018 16:00 FBC Mladosť Trebišov : FbC Young Arrows Spišská Nová Ves 3 : 2 (1:0;0:0;2:2)
9 9 03.03.2018 17:00 ŠŠK Stars Lipany : FBC Mikuláš Prešov 10 : 3 (3:1;5:1;2:1)
10 1 31.03.2018 08:30 ŠK Gama Košice : FaBK ATU Košice 4 : 8 (0:1;2:4;2:3)
10 2 31.03.2018 09:30 Eastern Wings Michalovce : FbC Young Arrows Spišská Nová Ves 7 : 2 (2:0;2:1;3:1)
10 3 31.03.2018 10:30 FaBK ATU Košice : FBC Predator Sabinov 8 : 1 (2:0;3:0;3:1)
10 4 31.03.2018 11:30 Fbk Kométa Spišská Nová Ves : Eastern Wings Michalovce 5 : 4 (1:0;1:2;3:2)
10 5 31.03.2018 12:30 FBC Predator Sabinov : ŠK Gama Košice 10 : 8 (4:4;1:0;5:4)
10 6 31.03.2018 13:30 FbC Young Arrows Spišská Nová Ves : Fbk Kométa Spišská Nová Ves 7 : 7 (3:3;1:3;3:1)
10 7 31.03.2018 14:30 o 5. miesto : o 5. miesto 8 : 6 (2:3;3:2;3:1)
10 8 31.03.2018 15:30 o 3. miesto : o 3. miesto 6 : 2 (3:0;2:0;1:2)
10 9 31.03.2018 16:30 finále : finále 8 : 4 (2:1;2:1;4:2)
8 1 08.04.2018 09:00 FBC Mikuláš Prešov : FaBK ATU Košice 1 : 6 (0:3;1:2;0:1)
8 2 08.04.2018 10:00 FK Florko Košice : ŠŠK Stars Lipany 5 : 5 (1:3;4:1;0:1)
8 3 08.04.2018 11:00 Eastern Wings Michalovce : FBC Mikuláš Prešov 8 : 8 (2:2;4:1;2:5)
8 4 08.04.2018 12:00 ŠŠK Stars Lipany : FBC Mladosť Trebišov 10 : 4 (3:1;3:1;4:2)
8 5 08.04.2018 13:00 FaBK ATU Košice : Eastern Wings Michalovce 11 : 4 (3:1;3:1;5:2)
8 6 08.04.2018 14:00 FBC Mladosť Trebišov : FK Florko Košice 1 : 9 (0:6;0:0;1:3)
8 7 08.04.2018 15:00 FBC Mladosť Trebišov : Eastern Wings Michalovce 7 : 5 (2:2;1:3;4:0)
8 8 08.04.2018 16:00 FBC Mikuláš Prešov : ŠŠK Stars Lipany 6 : 4 (3:4;0:0;3:0)
8 9 08.04.2018 17:00 FK Florko Košice : FaBK ATU Košice 4 : 1 (3:1;0:0;1:0)
11 1 22.04.2018 08:30 Fbk Kométa Spišská Nová Ves : FbC Young Arrows Spišská Nová Ves 2 : 8 (1:2;1:2;0:4)
11 2 22.04.2018 09:30 FBC Mikuláš Prešov : FK Florko Košice 2 : 6 (1:2;1:1;0:3)
11 3 22.04.2018 10:30 Fbk Kométa Spišská Nová Ves : Žltý Sneh Košice 3 : 4 (0:2;0:2;3:0)
11 4 22.04.2018 11:30 Eastern Wings Michalovce : FBC Mikuláš Prešov 5 : 1 (1:0;1:1;3:0)
11 5 22.04.2018 12:30 Žltý Sneh Košice : FbC Young Arrows Spišská Nová Ves 5 : 4 (4:2;0:1;1:1)
11 6 22.04.2018 13:30 Eastern Wings Michalovce : FK Florko Košice 5 : 6 (1:3;3:1;1:2)
11 7 22.04.2018 14:30 Fbk Kométa Spišská Nová Ves : FBC Mikuláš Prešov 4 : 5 (0:1;1:3;3:1)
11 8 22.04.2018 15:30 FbC Young Arrows Spišská Nová Ves : Eastern Wings Michalovce 5 : 7 (2:3;3:1;0:3)