Kolo kód z. Dátum Čas Domáci vs Hostia Výsledok Detail
1 2 02.09.2017 10:00 DTF team Detva Joxers : FBC Red Wings Košice 11 : 2 (2:0;6:0;3:2)
1 4 02.09.2017 16:00 Meteníci Likavka : FBK Púchov 0 : 4 (0:1;0:1;0:2)
1 5 02.09.2017 17:00 Fat Pipe Snipers Bratislava : FBK Harvard Partizánske 12 : 6 (6:0;2:3;4:3)
1 3 02.09.2017 17:00 FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina : ŠK Victory Stars Nová Dubnica 15 : 3 (3:0;6:0;6:3)
1 1 02.09.2017 18:00 ŠK 1. FBC Zvolen : Žltý Sneh Košice 2 : 6 (0:1;2:0;0:5)
1 6 02.09.2017 18:30 FBC 11 Trnava : FbO Žochár Topoľčany 5 : 4 (0:1;3:1;2:2)
2 10 03.09.2017 14:00 ŠK Victory Stars Nová Dubnica : Meteníci Likavka 4 : 5 (0:2;1:1;3:2)
2 7 03.09.2017 15:00 DTF team Detva Joxers : Žltý Sneh Košice 9 : 7 (3:1;3:3;3:3)
2 12 03.09.2017 15:00 FBK Harvard Partizánske : FBC 11 Trnava 3 : 8 (2:3;1:4;0:1)
2 9 03.09.2017 16:00 FBK Púchov : FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina 6 : 8 (1:2;2:5;3:1)
2 11 03.09.2017 16:00 FbO Žochár Topoľčany : Fat Pipe Snipers Bratislava 6 : 6 (3:1;1:2;2:3)
2 8 10.09.2017 16:00 ŠK 1. FBC Zvolen : FBC Red Wings Košice 4 : 9 (0:2;2:3;2:4)
3 18 15.09.2017 15:00 DTF team Detva Joxers : ŠK 1. FBC Zvolen 6 : 4 (1:2;0:2;5:0)
3 16 15.09.2017 16:30 FbO Žochár Topoľčany : FBK Harvard Partizánske 7 : 10 (3:4;2:3;2:3)
3 13 15.09.2017 17:30 FBC Red Wings Košice : Žltý Sneh Košice 2 : 9 (1:3;0:2;1:4)
3 17 15.09.2017 18:00 FBK Púchov : ŠK Victory Stars Nová Dubnica 14 : 8 (6:1;4:5;4:2)
3 15 15.09.2017 19:00 FBC 11 Trnava : Fat Pipe Snipers Bratislava 7 : 5 (4:0;2:2;1:3)
3 14 17.09.2017 12:00 Meteníci Likavka : FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina 2 : 12 (1:4;0:3;1:5)
4 23 23.09.2017 14:00 Žltý Sneh Košice : FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina 10 : 9 (6:2;2:3;2:4)
4 20 23.09.2017 16:00 DTF team Detva Joxers : FbO Žochár Topoľčany 9 : 7 (6:3;0:0;3:4)
4 21 23.09.2017 17:00 ŠK Victory Stars Nová Dubnica : Fat Pipe Snipers Bratislava 5 : 14 (1:3;1:3;3:8)
4 19 23.09.2017 17:00 ŠK 1. FBC Zvolen : FBK Harvard Partizánske 3 : 5 (0:3;2:0;1:2)
4 24 23.09.2017 17:00 FBC Red Wings Košice : Meteníci Likavka 11 : 4 (5:2;3:2;3:0)
4 22 23.09.2017 18:00 FBK Púchov : FBC 11 Trnava 5 : 9 (3:5;0:0;2:4)
5 30 24.09.2017 10:30 FBC Red Wings Košice : FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina 2 : 8 (0:1;2:3;0:4)
5 25 24.09.2017 11:00 FbO Žochár Topoľčany : ŠK 1. FBC Zvolen 11 : 4 (3:2;3:0;5:2)
5 27 24.09.2017 11:00 FBC 11 Trnava : ŠK Victory Stars Nová Dubnica 10 : 3 (5:2;2:0;3:1)
5 29 24.09.2017 14:00 Žltý Sneh Košice : Meteníci Likavka 14 : 2 (4:1;4:0;6:1)
5 28 24.09.2017 14:30 Fat Pipe Snipers Bratislava : FBK Púchov 20 : 5 (5:0;7:4;8:1)
5 26 24.09.2017 15:00 FBK Harvard Partizánske : DTF team Detva Joxers 3 : 6 (0:0;2:4;1:2)
6 33 07.10.2017 16:00 Fat Pipe Snipers Bratislava : Žltý Sneh Košice 13 : 0 (4:0;4:0;5:0)
6 34 07.10.2017 16:00 FBC 11 Trnava : FBC Red Wings Košice 15 : 6 (4:1;4:5;7:0)
6 31 07.10.2017 17:00 FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina : ŠK 1. FBC Zvolen 10 : 3 (3:1;2:1;5:1)
6 35 07.10.2017 17:00 FBK Harvard Partizánske : ŠK Victory Stars Nová Dubnica 8 : 7 (3:4;4:2;1:1)
6 36 07.10.2017 17:00 FbO Žochár Topoľčany : FBK Púchov 13 : 5 (2:0;6:3;5:2)
7 41 08.10.2017 10:00 FBK Púchov : FBK Harvard Partizánske 7 : 7 (5:1;2:3;0:3)
7 39 08.10.2017 10:30 Fat Pipe Snipers Bratislava : FBC Red Wings Košice 11 : 2 (2:1;4:1;5:0)
7 42 08.10.2017 11:00 ŠK Victory Stars Nová Dubnica : FbO Žochár Topoľčany 7 : 2 (3:0;3:2;1:0)
7 37 08.10.2017 15:00 DTF team Detva Joxers : FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina 4 : 5 (1:1;1:1;2:3)
7 40 08.10.2017 16:00 FBC 11 Trnava : Žltý Sneh Košice 11 : 2 (1:0;5:2;5:0)
7 38 08.10.2017 16:00 ŠK 1. FBC Zvolen : Meteníci Likavka 6 : 4 (0:1;3:1;3:2)
8 45 21.10.2017 14:00 Žltý Sneh Košice : FBK Harvard Partizánske 3 : 4 (0:1;2:1;1:2)
8 48 21.10.2017 15:00 Meteníci Likavka : FBC 11 Trnava 2 : 13 (1:2;1:3;0:8)
8 44 21.10.2017 16:00 DTF team Detva Joxers : FBK Púchov 8 : 4 (2:1;2:0;4:3)
8 43 21.10.2017 17:00 ŠK 1. FBC Zvolen : ŠK Victory Stars Nová Dubnica 3 : 8 (1:4;1:1;1:3)
8 47 21.10.2017 17:00 FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina : Fat Pipe Snipers Bratislava 4 : 8 (1:4;3:0;0:4)
8 46 21.10.2017 19:00 FBC Red Wings Košice : FbO Žochár Topoľčany 6 : 7 (2:3;2:1;2:3)
9 52 22.10.2017 10:30 FBC Red Wings Košice : FBK Harvard Partizánske 4 : 8 (2:2;0:3;2:3)
9 51 22.10.2017 14:00 Žltý Sneh Košice : FbO Žochár Topoľčany 8 : 13 (1:3;1:4;6:6)
9 50 22.10.2017 14:00 ŠK Victory Stars Nová Dubnica : DTF team Detva Joxers 4 : 12 (0:4;3:5;1:3)
9 54 22.10.2017 14:30 Fat Pipe Snipers Bratislava : Meteníci Likavka 11 : 2 (4:2;3:0;4:0)
9 53 22.10.2017 15:00 FBC 11 Trnava : FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina 5 : 5 (0:1;1:2;4:2)
9 49 22.10.2017 16:00 FBK Púchov : ŠK 1. FBC Zvolen 16 : 1 (4:1;5:0;7:0)
10 58 01.11.2017 10:00 FBK Harvard Partizánske : FbO Žochár Topoľčany 6 : 7 (2:3;3:0;1:4)
10 55 01.11.2017 14:00 Žltý Sneh Košice : FBC Red Wings Košice 4 : 5 (2:2;0:1;2:2)
10 59 01.11.2017 14:00 ŠK Victory Stars Nová Dubnica : FBK Púchov 5 : 8 (1:0;1:5;3:3)
10 56 01.11.2017 14:30 FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina : Meteníci Likavka 13 : 1 (2:1;3:0;8:0)
10 60 01.11.2017 15:00 ŠK 1. FBC Zvolen : DTF team Detva Joxers 2 : 10 (0:3;0:4;2:3)
10 57 01.11.2017 16:30 Fat Pipe Snipers Bratislava : FBC 11 Trnava 8 : 6 (3:0;1:4;4:2)
11 63 11.11.2017 13:00 FBK Harvard Partizánske : FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina 5 : 7 (1:2;1:2;3:3)
11 64 11.11.2017 14:00 FbO Žochár Topoľčany : Meteníci Likavka 7 : 3 (2:0;2:1;3:2)
11 62 11.11.2017 16:30 FBC 11 Trnava : DTF team Detva Joxers 0 : 5 kontumačne
11 61 11.11.2017 16:30 Fat Pipe Snipers Bratislava : ŠK 1. FBC Zvolen 21 : 5 (9:2;8:2;4:1)
11 65 11.11.2017 17:00 ŠK Victory Stars Nová Dubnica : Žltý Sneh Košice 3 : 7 (1:1;0:2;2:4)
11 66 11.11.2017 18:00 FBK Púchov : FBC Red Wings Košice 11 : 5 (4:3;4:1;3:1)
12 71 12.11.2017 11:00 ŠK Victory Stars Nová Dubnica : FBC Red Wings Košice 9 : 7 (1:2;5:1;3:4)
12 70 12.11.2017 14:00 FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina : FbO Žochár Topoľčany 16 : 4 (5:1;2:2;9:1)
12 67 12.11.2017 16:00 DTF team Detva Joxers : Fat Pipe Snipers Bratislava 7 : 5 (0:2;5:2;2:1)
12 72 12.11.2017 16:00 FBK Púchov : Žltý Sneh Košice 6 : 6 (2:1;1:2;3:3)
12 68 12.11.2017 16:00 ŠK 1. FBC Zvolen : FBC 11 Trnava 5 : 0 kontumačne
6 32 18.11.2017 17:00 Meteníci Likavka : DTF team Detva Joxers 4 : 7 (2:2;2:2;0:3)
14 80 24.11.2017 20:00 DTF team Detva Joxers : FBK Harvard Partizánske 8 : 2 (3:0;2:2;3:0)
13 75 25.11.2017 14:30 Fat Pipe Snipers Bratislava : ŠK Victory Stars Nová Dubnica 17 : 9 (7:1;3:2;7:6)
13 74 25.11.2017 17:00 FbO Žochár Topoľčany : DTF team Detva Joxers 9 : 12 (1:4;4:3;4:5)
13 77 25.11.2017 17:00 FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina : Žltý Sneh Košice 12 : 5 (2:2;4:0;6:3)
13 76 25.11.2017 17:30 FBC 11 Trnava : FBK Púchov 0 : 5 kontumačne
13 73 25.11.2017 18:00 FBK Harvard Partizánske : ŠK 1. FBC Zvolen 13 : 4 (3:1;4:2;6:1)
13 78 25.11.2017 20:30 Meteníci Likavka : FBC Red Wings Košice 4 : 8 (1:4;1:2;2:2)
14 83 26.11.2017 13:30 Meteníci Likavka : Žltý Sneh Košice 5 : 5 (1:1;2:2;2:2)
14 84 26.11.2017 15:00 FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina : FBC Red Wings Košice 13 : 4 (3:1;3:2;7:1)
14 79 26.11.2017 16:00 ŠK 1. FBC Zvolen : FbO Žochár Topoľčany 7 : 7 (2:0;4:4;1:3)
14 82 26.11.2017 16:00 FBK Púchov : Fat Pipe Snipers Bratislava 5 : 12 (1:3;0:6;4:3)
14 81 26.11.2017 17:00 ŠK Victory Stars Nová Dubnica : FBC 11 Trnava 5 : 0 kontumačne
15 85 16.12.2017 14:00 Žltý Sneh Košice : ŠK 1. FBC Zvolen 22 : 4 (5:0;7:2;10:2)
15 90 16.12.2017 17:00 FbO Žochár Topoľčany : FBC 11 Trnava 5 : 0 kontumačne
15 89 16.12.2017 17:00 FBK Harvard Partizánske : Fat Pipe Snipers Bratislava 8 : 6 (3:1;4:1;1:4)
15 86 16.12.2017 18:00 FBC Red Wings Košice : DTF team Detva Joxers 2 : 5 (1:3;0:1;1:1)
16 92 17.12.2017 12:30 FBC Red Wings Košice : ŠK 1. FBC Zvolen 8 : 6 (1:0;6:4;1:2)
16 95 17.12.2017 13:00 Fat Pipe Snipers Bratislava : FbO Žochár Topoľčany 14 : 7 (2:3;6:1;6:3)
16 94 17.12.2017 13:00 Meteníci Likavka : ŠK Victory Stars Nová Dubnica 5 : 3 (1:1;1:1;3:1)
16 91 17.12.2017 14:00 Žltý Sneh Košice : DTF team Detva Joxers 8 : 2 (3:2;1:0;4:0)
16 93 17.12.2017 14:30 FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina : FBK Púchov 25 : 11 (7:4;7:4;11:3)
16 96 17.12.2017 16:00 FBC 11 Trnava : FBK Harvard Partizánske 0 : 5 kontumačne
15 87 18.12.2017 19:00 ŠK Victory Stars Nová Dubnica : FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina 3 : 12 (2:2;1:7;0:3)
15 88 23.12.2017 10:00 FBK Púchov : Meteníci Likavka 10 : 7 (3:1;3:6;4:0)
12 69 07.01.2018 14:00 Meteníci Likavka : FBK Harvard Partizánske 4 : 9 (0:3;2:3;2:3)