Kolo kód z. Dátum Čas Domáci vs Hostia Výsledok Detail
1 3 19.09.2015 14:00 Tsunami Záhorská Bystrica : VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava 5 : 3 (2:2;2:1;1:0)
1 6 19.09.2015 16:00 TJ A - FbO Nižná : FbC Predator Sabinov 10 : 5 (2:1;4:2;4:2)
1 1 19.09.2015 17:00 FK ATU Košice : ŠK 1. FBC Trenčín 13 : 6 (5:2;5:2;3:2)
1 5 19.09.2015 17:00 FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina : FBC Mikuláš Prešov 4 : 3 (3:1;0:1;1:1)
1 2 19.09.2015 17:30 FbO Florko Košice : M-Šport Salming Team 7 : 6 (2:2;3:3;2:1)
1 4 19.09.2015 18:00 FBC Skalica : ŠK Lido Prírodovedec 6 : 8 (3:2;3:2;0:4)
2 7 20.09.2015 11:00 FK ATU Košice : M-Šport Salming Team 11 : 6 (3:1;1:4;7:1)
2 9 20.09.2015 11:30 VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava : FBC Skalica 9 : 7 (1:1;5:1;3:5)
2 11 20.09.2015 14:00 FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina : FbC Predator Sabinov 3 : 2 (1:0;0:2;1:0;1:0pp)
2 12 20.09.2015 14:00 TJ A - FbO Nižná : FBC Mikuláš Prešov 6 : 2 (3:1;0:1;3:0)
2 8 20.09.2015 14:00 FbO Florko Košice : ŠK 1. FBC Trenčín 8 : 2 (3:1;4:1;1:0)
2 10 20.09.2015 17:45 ŠK Lido Prírodovedec : Tsunami Záhorská Bystrica 5 : 4 (2:2;0:2;3:0)
3 15 03.10.2015 15:30 VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava : FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina 6 : 5 (1:0;1:1;3:4;0:0;1:0sn)
3 13 03.10.2015 16:00 ŠK 1. FBC Trenčín : FBC Mikuláš Prešov 13 : 4 (5:1;1:1;7:2)
3 17 03.10.2015 17:00 FK ATU Košice : Tsunami Záhorská Bystrica 7 : 2 (3:0;1:1;3:1)
3 18 03.10.2015 17:30 FbO Florko Košice : FBC Skalica 16 : 4 (4:1;5:3;7:0)
3 14 03.10.2015 17:45 M-Šport Salming Team : FbC Predator Sabinov 10 : 5 (3:0;2:3;5:2)
3 16 03.10.2015 17:45 ŠK Lido Prírodovedec : TJ A - FbO Nižná 5 : 4 (2:1;2:1;0:2;0:0;2:1sn)
4 20 04.10.2015 10:45 M-Šport Salming Team : FBC Mikuláš Prešov 5 : 9 (3:2;0:4;2:3)
4 21 04.10.2015 11:30 VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava : TJ A - FbO Nižná 11 : 6 (2:1;4:5;5:0)
4 24 04.10.2015 12:00 FbO Florko Košice : Tsunami Záhorská Bystrica 5 : 2 (1:2;3:0;1:0)
4 22 04.10.2015 12:45 ŠK Lido Prírodovedec : FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina 1 : 5 (1:5;0:0;0:0)
4 23 04.10.2015 14:00 FK ATU Košice : FBC Skalica 20 : 9 (8:4;7:3;5:2)
4 19 04.10.2015 15:00 ŠK 1. FBC Trenčín : FbC Predator Sabinov 7 : 2 (4:0;1:0;2:2)
5 25 17.10.2015 14:00 Tsunami Záhorská Bystrica : ŠK 1. FBC Trenčín 1 : 7 (1:2;0:2;0:3)
5 27 17.10.2015 15:00 FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina : FK ATU Košice 6 : 5 (2:1;2:4;2:0)
5 28 17.10.2015 16:00 TJ A - FbO Nižná : FbO Florko Košice 4 : 7 (2:2;1:2;1:3)
5 29 17.10.2015 18:00 FBC Mikuláš Prešov : VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava 6 : 5 (3:1;2:2;1:2)
5 26 17.10.2015 19:00 FBC Skalica : M-Šport Salming Team 11 : 10 (1:2;4:4;6:4)
5 30 17.10.2015 19:00 FbC Predator Sabinov : ŠK Lido Prírodovedec 3 : 6 (0:3;0:1;3:2)
6 34 18.10.2015 09:00 TJ A - FbO Nižná : FK ATU Košice 5 : 9 (2:2;1:1;2:6)
6 33 18.10.2015 14:00 FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina : FbO Florko Košice 3 : 8 (1:2;2:1;0:5)
6 36 18.10.2015 14:00 FbC Predator Sabinov : VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava 9 : 8 (2:3;2:2;5:3)
6 35 18.10.2015 14:30 FBC Mikuláš Prešov : ŠK Lido Prírodovedec 9 : 5 (3:1;2:1;4:3)
6 31 18.10.2015 15:00 ŠK 1. FBC Trenčín : FBC Skalica 19 : 3 (7:1;7:1;5:1)
6 32 18.10.2015 16:45 M-Šport Salming Team : Tsunami Záhorská Bystrica 9 : 8 (0:6;7:2;1:0;0:0;1:0sn)
18 104 31.10.2015 12:45 ŠK Lido Prírodovedec : M-Šport Salming Team 5 : 6 (0:3;1:1;4:1;0:1pp)
7 37 31.10.2015 16:00 ŠK 1. FBC Trenčín : VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava 9 : 7 (2:1;0:3;7:3)
7 39 31.10.2015 17:00 FK ATU Košice : FBC Mikuláš Prešov 13 : 9 (4:1;7:4;2:4)
7 40 31.10.2015 17:30 FbO Florko Košice : FbC Predator Sabinov 7 : 1 (2:1;3:0;2:0)
7 41 31.10.2015 19:00 Tsunami Záhorská Bystrica : FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina 7 : 6 (1:2;2:1;4:3)
7 42 31.10.2015 19:00 FBC Skalica : TJ A - FbO Nižná 5 : 14 (2:2;1:4;2:8)
8 47 01.11.2015 10:00 Tsunami Záhorská Bystrica : TJ A - FbO Nižná 4 : 10 (0:2;1:2;3:6)
8 43 01.11.2015 10:15 ŠK Lido Prírodovedec : ŠK 1. FBC Trenčín 13 : 5 (2:2;3:0;8:3)
8 44 01.11.2015 11:30 VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava : M-Šport Salming Team 4 : 9 (0:2;0:3;4:4)
8 45 01.11.2015 14:00 FbC Predator Sabinov : FK ATU Košice 7 : 9 (1:3;3:2;3:4)
8 48 01.11.2015 15:00 FBC Skalica : FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina 6 : 9 (1:2;3:3;2:4)
8 46 01.11.2015 17:00 FBC Mikuláš Prešov : FbO Florko Košice 5 : 8 (3:0;1:3;1:5)
10 60 13.11.2015 18:15 ŠK Lido Prírodovedec : FK ATU Košice 2 : 13 (1:3;0:5;1:5)
9 53 14.11.2015 15:30 VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava : FK ATU Košice 6 : 11 (0:4;1:2;5:5)
9 54 14.11.2015 15:45 ŠK Lido Prírodovedec : FbO Florko Košice 6 : 8 (3:3;2:1;1:4)
9 49 14.11.2015 17:00 FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina : ŠK 1. FBC Trenčín 6 : 7 (1:2;2:3;3:2)
9 50 14.11.2015 17:45 M-Šport Salming Team : TJ A - FbO Nižná 9 : 3 (2:1;3:1;4:1)
9 51 14.11.2015 18:00 FBC Mikuláš Prešov : Tsunami Záhorská Bystrica 9 : 3 (0:2;6:0;3:1)
9 52 14.11.2015 20:30 FbC Predator Sabinov : FBC Skalica 4 : 6 (1:1;1:1;2:4)
10 59 15.11.2015 11:30 VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava : FbO Florko Košice 4 : 5 (0:2;1:3;3:0)
10 58 15.11.2015 14:00 FbC Predator Sabinov : Tsunami Záhorská Bystrica 6 : 5 (0:2;4:3;1:0;1:0pp)
10 55 15.11.2015 16:00 ŠK 1. FBC Trenčín : TJ A - FbO Nižná 12 : 6 (5:1;2:3;5:2)
10 57 15.11.2015 16:00 FBC Mikuláš Prešov : FBC Skalica 11 : 9 (3:2;4:4;4:3)
10 56 15.11.2015 16:45 M-Šport Salming Team : FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina 6 : 2 (2:1;2:1;2:0)
11 65 17.11.2015 14:45 VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava : ŠK Lido Prírodovedec 3 : 5 (1:3;0:2;2:0)
11 63 17.11.2015 17:00 FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina : TJ A - FbO Nižná 6 : 4 (2:0;3:2;1:2)
11 61 17.11.2015 19:00 FK ATU Košice : FbO Florko Košice 7 : 6 (4:3;1:1;2:2)
11 62 17.11.2015 19:30 Tsunami Záhorská Bystrica : FBC Skalica 6 : 7 (2:2;0:2;4:3)
11 64 18.11.2015 19:00 FBC Mikuláš Prešov : FbC Predator Sabinov 5 : 7 (0:1;1:3;4:3)
11 66 20.11.2015 19:00 ŠK 1. FBC Trenčín : M-Šport Salming Team 7 : 6 (0:2;2:2;5:2)
12 69 28.11.2015 15:30 VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava : Tsunami Záhorská Bystrica 11 : 2 (2:1;4:0;5:1)
12 68 28.11.2015 17:45 M-Šport Salming Team : FK ATU Košice 2 : 1 (1:1;1:0;0:0)
12 71 28.11.2015 18:00 FBC Mikuláš Prešov : TJ A - FbO Nižná 8 : 6 (3:3;3:2;2:1)
12 72 28.11.2015 19:00 FbC Predator Sabinov : FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina 4 : 8 (2:4;1:3;1:1)
12 67 28.11.2015 19:00 ŠK 1. FBC Trenčín : FbO Florko Košice 4 : 7 (2:2;2:3;0:2)
13 76 29.11.2015 10:00 Tsunami Záhorská Bystrica : ŠK Lido Prírodovedec 5 : 6 (2:1;1:2;2:3)
13 74 29.11.2015 10:00 M-Šport Salming Team : FbO Florko Košice 5 : 7 (1:2;1:4;3:1)
13 75 29.11.2015 13:00 FBC Skalica : VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava 5 : 8 (1:4;3:2;1:2)
13 78 29.11.2015 14:00 FbC Predator Sabinov : TJ A - FbO Nižná 5 : 7 (2:2;2:2;1:3)
13 73 29.11.2015 15:00 ŠK 1. FBC Trenčín : FK ATU Košice 11 : 15 (3:4;3:4;5:7)
13 77 29.11.2015 15:00 FBC Mikuláš Prešov : FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina 7 : 2 (1:1;3:1;3:0)
12 70 06.12.2015 20:30 ŠK Lido Prírodovedec : FBC Skalica 4 : 3 (1:0;1:2;2:1)
14 82 12.12.2015 16:00 TJ A - FbO Nižná : VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava 7 : 8 (3:1;1:3;3:3;0:1pp)
14 81 12.12.2015 17:00 FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina : ŠK Lido Prírodovedec 10 : 6 (4:1;3:3;3:2)
14 79 12.12.2015 18:30 FBC Mikuláš Prešov : M-Šport Salming Team 12 : 6 (3:0;4:2;5:4)
14 80 12.12.2015 19:00 FbC Predator Sabinov : ŠK 1. FBC Trenčín 2 : 6 (0:0;1:4;1:2)
14 83 12.12.2015 19:00 Tsunami Záhorská Bystrica : FbO Florko Košice 3 : 6 (0:2;1:3;2:1)
14 84 12.12.2015 20:00 FBC Skalica : FK ATU Košice 8 : 13 (2:5;2:4;4:4)
15 89 13.12.2015 10:00 Tsunami Záhorská Bystrica : FK ATU Košice 6 : 7 (2:1;1:2;3:4)
15 90 13.12.2015 12:30 FBC Skalica : FbO Florko Košice 5 : 7 (3:2;0:3;2:2)
15 87 13.12.2015 14:00 FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina : VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava 5 : 7 (1:5;2:0;2:2)
15 86 13.12.2015 14:00 FbC Predator Sabinov : M-Šport Salming Team 3 : 12 (1:3;0:2;2:7)
15 88 13.12.2015 14:00 TJ A - FbO Nižná : ŠK Lido Prírodovedec 4 : 7 (0:2;4:0;0:5)
15 85 13.12.2015 15:00 FBC Mikuláš Prešov : ŠK 1. FBC Trenčín 7 : 6 (3:2;2:1;2:3)
16 92 08.01.2016 19:00 M-Šport Salming Team : FBC Skalica 8 : 9 (1:4;2:4;5:1)
16 96 09.01.2016 13:45 ŠK Lido Prírodovedec : FBC Mikuláš Prešov 11 : 3 (3:0;3:1;5:2)
16 95 09.01.2016 14:30 VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava : FbC Predator Sabinov 15 : 3 (3:1;6:1;6:1)
16 91 09.01.2016 17:00 ŠK 1. FBC Trenčín : Tsunami Záhorská Bystrica 8 : 3 (2:1;2:1;4:1)
16 94 09.01.2016 19:00 FbO Florko Košice : FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina 6 : 10 (1:5;3:4;2:1)
17 98 10.01.2016 10:00 Tsunami Záhorská Bystrica : M-Šport Salming Team 8 : 11 (3:2;3:3;2:6)