Extraliga juniori - 11. kolo - FbO Florpédo ZTHŠ Bratislava : Snipers Bratislava

FbO Florpédo ZTHŠ Bratislava

Domáci
FbO Florpédo ZTHŠ Bratislava

7 : 9
Snipers Bratislava

Hostia
Snipers Bratislava

I. tretina

1 : 2

II. tretina

4 : 1

III. tretina

2 : 6

predĺženie

- : -

samostatné nájazdy

- : -

konečný výsledok

7 : 9

Timeout: 3 09:40
Začiatok zápasu: 16:30
zápas skončil
Koniec zápasu: 18:20
Timeout: - : -
 
Dátum:
12.11.2017
Počet divákov (po I. tretine):
30
Hala:
ŠH Elán
Delegát:
-
Prvý rozhodca:
Pavol Veninger
Časomiera:
Pieružek
Druhý rozhodca:
Roland Bluska
Zapisovateľ:
Steller

Góly

Domáci

tretina čas strelec asistoval skóre kód
I. 03:22 98 Matej Černý (14.7.2000) "D" 1 : 1 -
II. 10:30 75 Roman Chovan (20.11.2002) "D" 50 Vladimír Filípek (24.5.2001) "D" 2 : 3 -
II. 12:40 91 Matúš Oravec (5.6.2000) "O" 19 Denis Šimo (21.8.2000) "C" 3 : 3 -
II. 14:59 19 Denis Šimo (21.8.2000) "C" 91 Matúš Oravec (5.6.2000) "O" 4 : 3 -
II. 15:57 19 Denis Šimo (21.8.2000) "C" 91 Matúš Oravec (5.6.2000) "O" 5 : 3 -
III. 10:04 91 Matúš Oravec (5.6.2000) "O" 19 Denis Šimo (21.8.2000) "C" 6 : 6 -
III. 12:04 19 Denis Šimo (21.8.2000) "C" 1 Jakub Kelecsényi (21.3.2000) "G" 7 : 7 -

Hostia

tretina čas strelec asistoval skóre kód
I. 00:54 5 Adam Urban (10.8.1999) "O" 20 Samuel Ševčík (14.4.2001) "O" 0 : 1 -
I. 17:39 20 Samuel Ševčík (14.4.2001) "O" 1 : 1 X
I. 18:07 9 Marco Machovič (28.4.2002) "O" 5 Adam Urban (10.8.1999) "O" 1 : 2 P
II. 03:18 20 Samuel Ševčík (14.4.2001) "O" 5 Adam Urban (10.8.1999) "O" 1 : 3 -
III. 04:18 9 Marco Machovič (28.4.2002) "O" 22 Adam Havelka (15.9.1999) "D" 5 : 4 -
III. 06:45 22 Adam Havelka (15.9.1999) "D" 5 : 5 -
III. 08:40 22 Adam Havelka (15.9.1999) "D" 5 : 6 -
III. 10:36 4 Jakub Kordík (19.1.2001) "D" 18 Tomáš Matula (15.5.1999) "O" 6 : 7 -
III. 16:20 5 Adam Urban (10.8.1999) "O" 97 Michal Bujna (29.10.2002) "O" 7 : 8 -
III. 19:58 13 Jonáš Boroš (15.1.2001) "C" 7 : 9 S

Tresty

Domáci

tretina čas hráč trest kód
I. 17:39 21 Branislav Jančovič (22.7.1999) "D" 2 min 914 - hra v malom bránkovisku
II. 02:11 21 Branislav Jančovič (22.7.1999) "D" 2 min 901 - sekanie
II. 11:32 50 Vladimír Filípek (24.5.2001) "D" 2 min 909 - hrubosť
III. 12:59 77 Mathias Machotka (17.10.2001) "D" 2 min 926 - hra bez hokejky

Hostia

tretina čas hráč trest kód
I. 07:49 64 Jakub Farský (31.10.2001) "D" 2 min 922 - zlé striedanie
I. 11:41 13 Jonáš Boroš (15.1.2001) "C" 2 min 908 - vrazenie chrbátom
II. 02:23 9 Marco Machovič (28.4.2002) "O" 2 min 901 - sekanie
II. 09:02 13 Jonáš Boroš (15.1.2001) "C" 2 min 902 - blokovanie hokejky
II. 09:51 5 Adam Urban (10.8.1999) "O" 2 min 909 - hrubosť
II. 11:38 20 Samuel Ševčík (14.4.2001) "O" 2 min 909 - hrubosť
III. 00:00 64 Jakub Farský (31.10.2001) "D" 2 min 924 - zdržovanie hry

Brankári

Domáci

tretina čas hráč strely
I. 00:00 1 Jakub Kelecsényi (21.3.2000) "G" 0

Hostia

tretina čas hráč strely
I. 00:00 31 Matej Šefranko (21.1.2001) "G" 0

Zoznam hráčov

Domáci

# hráč post rok narodenia
1 1 Jakub Kelecsényi (21.3.2000) G 2000 J
2 17 David Haramia (21.9.2001) O 2001 Do
3 19 Denis Šimo (21.8.2000) C 2000 J
4 21 Branislav Jančovič (22.7.1999) D 1999 J
5 22 Martin Sivák (30.8.2001) O 2001 Do
6 26 Jakub Madunický (26.9.2001) D 2001 Do
7 32 Samuel Slávik (27.11.2000) O 2000 J
8 48 Benjamín Kucej (29.9.2000) D 2000 H/J
9 50 Vladimír Filípek (24.5.2001) D 2001 Do
10 56 Filip Šíma (12.4.2001) O 2001 Do
11 61 Jakub Král (20.6.2000) G 2000 J
12 75 Roman Chovan (20.11.2002) D 2002 Do
13 77 Mathias Machotka (17.10.2001) D 2001 Do
14 78 Marek Žákovič (24.9.1999) O 1999 J
15 79 Zorislav Adam Poljak (13.4.2001) O 2001 H/Do
16 81 Andrej Srnka (10.1.2000) D 2000 J
17 91 Matúš Oravec (5.6.2000) O 2000 J
18 98 Matej Černý (14.7.2000) D 2000 J

Hostia

# hráč post rok narodenia
1 31 Matej Šefranko (21.1.2001) G 2001 Do
2 7 Viktor Stupka (14.7.2001) G 2001 H/Do
3 9 Marco Machovič (28.4.2002) O 2002 Do
4 13 Jonáš Boroš (15.1.2001) C 2001 Do
5 4 Jakub Kordík (19.1.2001) D 2001 Do
6 18 Tomáš Matula (15.5.1999) O 1999 J
7 20 Samuel Ševčík (14.4.2001) O 2001 Do
8 22 Adam Havelka (15.9.1999) D 1999 J
9 64 Jakub Farský (31.10.2001) D 2001 Do
10 5 Adam Urban (10.8.1999) O 1999 J
11 85 Juraj Kamenický (26.2.2001) D 2001 Do
12 97 Michal Bujna (29.10.2002) O 2002 Do

Realizačný tím

Domáci

funkcia meno
tréner Pavlovský Peter
vedúci Chovan Roman
vedúci Madunický Martin

Hostia

funkcia meno
tréner Roziak Vladimír
vedúci Roziak Vladimír
asis. trénera Paulovčaková Zuzka
asis. trénera Bukviš Miroslav