Nádstavbová časť

Kolo kód z. Dátum Čas Domáci vs Hostia Výsledok Detail
1 1 15.11.2014 14:00 Tsunami Záhorská Bystrica : FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina 5 : 8 (3:1;0:3;2:4)
1 2 15.11.2014 17:15 Snipers Bratislava : ŠK 1. FBC Trenčín 1 : 11 (0:4;0:1;1:6)
1 3 15.11.2014 18:00 ATU Košice : FBC Mikuláš Prešov 9 : 3 (3:0;4:2;2:1)
2 1 16.11.2014 10:00 ŠK 1. FBC Trenčín : Tsunami Záhorská Bystrica 15 : 8 (5:1;7:3;3:4)
2 2 16.11.2014 14:00 FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina : Snipers Bratislava 12 : 4 (2:1;5:1;5:2)
3 1 29.11.2014 18:00 ATU Košice : Tsunami Záhorská Bystrica 5 : 0 kontumačne
3 2 29.11.2014 17:00 FBC Mikuláš Prešov : Snipers Bratislava 4 : 6 (2:2;1:1;1:3)
3 3 18.12.2014 18:30 FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina : ŠK 1. FBC Trenčín 5 : 2 (0:0;1:1;4:1)
4 1 30.11.2014 10:30 ATU Košice : Snipers Bratislava 10 : 3 (2:2;3:0;5:1)
4 2 30.11.2014 13:00 FBC Mikuláš Prešov : Tsunami Záhorská Bystrica 5 : 0 kontumačne
5 1 13.12.2014 16:00 FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina : ATU Košice 6 : 4 (1:2;2:1;3:1)
5 2 13.12.2014 18:30 ŠK 1. FBC Trenčín : FBC Mikuláš Prešov 8 : 5 (3:0;3:0;2:5)
5 3 13.12.2014 14:00 Tsunami Záhorská Bystrica : Snipers Bratislava 14 : 4 (3:1;7:1;4:2)
6 1 14.12.2014 14:00 FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina : FBC Mikuláš Prešov 10 : 5 (2:1;6:2;2:2)
6 2 14.12.2014 09:00 ŠK 1. FBC Trenčín : ATU Košice 8 : 7 (3:2;2:3;3:2)
7 1 10.01.2015 16:00 FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina : Tsunami Záhorská Bystrica 16 : 9 (3:3;8:1;5:5)
7 2 10.01.2015 16:00 ŠK 1. FBC Trenčín : Snipers Bratislava 8 : 2 (1:0;4:1;3:1)
7 3 11.01.2015 16:00 FBC Mikuláš Prešov : ATU Košice 2 : 14 (0:4;1:2;1:8)
8 1 11.01.2015 11:00 Tsunami Záhorská Bystrica : ŠK 1. FBC Trenčín 7 : 6 (0:3;3:1;4:2)
8 2 11.01.2015 13:15 Snipers Bratislava : FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina 3 : 14 (0:6;2:2;1:6)
9 1 24.01.2015 18:00 Tsunami Záhorská Bystrica : ATU Košice 13 : 6 (3:3;5:2;5:1)
9 2 24.01.2015 13:15 Snipers Bratislava : FBC Mikuláš Prešov 5 : 5 (2:0;1:5;2:0)
9 3 24.01.2015 15:15 ŠK 1. FBC Trenčín : FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina 3 : 5 (2:1;0:2;1:2)
10 1 25.01.2015 13:15 Snipers Bratislava : ATU Košice 4 : 13 (0:3;3:6;1:4)
10 2 25.01.2015 11:00 Tsunami Záhorská Bystrica : FBC Mikuláš Prešov 15 : 5 (3:2;2:2;10:1)
11 1 21.02.2015 17:00 ATU Košice : FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina 6 : 9 (4:4;1:2;1:3)
11 2 21.02.2015 16:00 FBC Mikuláš Prešov : ŠK 1. FBC Trenčín 2 : 5 (1:0;1:1;0:4)
11 3 22.02.2015 14:00 Snipers Bratislava : Tsunami Záhorská Bystrica 3 : 17 (1:6;2:5;0:6)
12 1 22.02.2015 14:00 FBC Mikuláš Prešov : FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina 6 : 14 (2:3;2:7;2:4)
12 2 22.02.2015 11:00 ATU Košice : ŠK 1. FBC Trenčín 7 : 5 (2:2;3:2;2:1)
Kolo kód z. Dátum Čas Domáci vs Hostia Výsledok Detail
1 4 15.11.2014 13:00 ŠK Slávia SPU DFA Nitra : VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava 3 : 7 (2:2;0:2;1:3)
1 5 22.11.2014 15:00 FBK florbal4u Púchov : FbO Florpédo Bratislava 4 : 8 (2:5;1:2;1:1)
1 6 15.11.2014 14:00 FbO Florko Košice : FbC Young Arrows Spišská Nová Ves 7 : 13 (3:4;3:6;1:3)
2 3 16.11.2014 17:15 FbO Florpédo Bratislava : ŠK Slávia SPU DFA Nitra 6 : 4 (1:2;2:0;3:2)
2 4 16.11.2014 14:30 VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava : FBK florbal4u Púchov 16 : 9 (10:3;3:1;3:5)
3 4 29.11.2014 15:30 VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava : FbO Florko Košice 6 : 8 (2:2;1:6;3:0)
3 5 29.11.2014 18:15 FbO Florpédo Bratislava : FbC Young Arrows Spišská Nová Ves 7 : 9 (3:1;2:6;2:2)
3 6 30.11.2014 19:00 ŠK Slávia SPU DFA Nitra : FBK florbal4u Púchov 7 : 12 (1:4;3:1;3:7)
4 3 30.11.2014 09:30 VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava : FbC Young Arrows Spišská Nová Ves 6 : 9 (2:1;0:2;4:6)
4 4 30.11.2014 13:15 FbO Florpédo Bratislava : FbO Florko Košice 4 : 5 (1:1;1:1;2:3)
5 4 13.12.2014 18:30 FbO Florko Košice : ŠK Slávia SPU DFA Nitra 8 : 7 (3:1;2:1;3:5)
5 5 13.12.2014 17:30 FbC Young Arrows Spišská Nová Ves : FBK florbal4u Púchov 13 : 0 (1:0;7:0;5:0)
5 6 17.01.2015 10:30 VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava : FbO Florpédo Bratislava 8 : 8 (3:2;2:0;3:6)
6 3 14.12.2014 18:30 FbO Florko Košice : FBK florbal4u Púchov 7 : 0 (2:0;2:0;3:0)
6 4 14.12.2014 12:15 FbC Young Arrows Spišská Nová Ves : ŠK Slávia SPU DFA Nitra 7 : 5 (0:1;2:1;5:3)
7 4 10.01.2015 VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava : ŠK Slávia SPU DFA Nitra 0 : 5 kontumačne
7 5 10.01.2015 16:15 FbO Florpédo Bratislava : FBK florbal4u Púchov 11 : 2 (3:0;3:1;5:1)
7 6 18.01.2015 14:30 FbC Young Arrows Spišská Nová Ves : FbO Florko Košice 12 : 4 (2:2;4:1;6:1)
8 3 11.01.2015 12:30 ŠK Slávia SPU DFA Nitra : FbO Florpédo Bratislava 3 : 5 (1:1;0:2;2:2)
8 4 01.02.2015 16:00 FBK florbal4u Púchov : VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava 9 : 8 (5:2;2:3;2:3)
9 4 24.01.2015 18:00 FbO Florko Košice : VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava 13 : 6 (4:1;5:3;4:2)
9 5 24.01.2015 21:00 FbC Young Arrows Spišská Nová Ves : FbO Florpédo Bratislava 10 : 3 (3:0;4:3;3:0)
9 6 23.01.2015 15:00 FBK florbal4u Púchov : ŠK Slávia SPU DFA Nitra 4 : 8 (0:2;3:3;1:3)
10 3 25.01.2015 12:00 FbC Young Arrows Spišská Nová Ves : VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava 21 : 3 (10:0;4:2;7:1)
10 4 25.01.2015 14:00 FbO Florko Košice : FbO Florpédo Bratislava 13 : 0 (3:0;7:0;3:0)
11 4 21.02.2015 20:15 ŠK Slávia SPU DFA Nitra : FbO Florko Košice 6 : 8 (2:4;2:3;2:1)
11 5 21.02.2015 15:00 FBK florbal4u Púchov : FbC Young Arrows Spišská Nová Ves 6 : 15 (3:2;2:7;1:6)
11 6 22.02.2015 11:30 FbO Florpédo Bratislava : VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava 3 : 10 (0:1;3:3;0:6)
12 3 22.02.2015 15:00 FBK florbal4u Púchov : FbO Florko Košice - : -
12 4 22.02.2015 14:00 ŠK Slávia SPU DFA Nitra : FbC Young Arrows Spišská Nová Ves 3 : 6 (0:1;2:2;1:3)

Základná časť

Kolo kód z. Dátum Čas Domáci vs Hostia Výsledok Detail
1 3 27.09.2014 14:00 Tsunami Záhorská Bystrica : FbO Florpédo Bratislava 23 : 2 (5:0;9:1;9:1)
1 4 27.09.2014 14:30 VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava : Snipers Bratislava 1 : 11 (0:5;1:4;0:2)
2 3 28.09.2014 13:45 FbO Florpédo Bratislava : Snipers Bratislava 0 : 17 (0:6;0:4;0:7)
2 4 28.09.2014 16:00 Tsunami Záhorská Bystrica : VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava 15 : 2 (8:1;3:1;4:0)
3 3 11.10.2014 14:30 VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava : FbO Florpédo Bratislava 7 : 5 (1:1;2:1;4:3)
3 4 21.10.2014 20:00 Snipers Bratislava : Tsunami Záhorská Bystrica 3 : 10 (0:7;3:2;0:1)
4 3 12.10.2014 18:15 FbO Florpédo Bratislava : Tsunami Záhorská Bystrica 3 : 22 (1:4;0:9;2:9)
4 4 12.10.2014 16:00 Snipers Bratislava : VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava 5 : 4 (2:1;2:2;1:1)
5 3 25.10.2014 16:00 Snipers Bratislava : FbO Florpédo Bratislava 13 : 1 (2:0;6:0;5:1)
5 4 25.10.2014 17:30 VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava : Tsunami Záhorská Bystrica 12 : 14 (2:4;6:3;4:7)
6 3 26.10.2014 13:15 FbO Florpédo Bratislava : VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava 10 : 10 (3:4;3:3;4:3)
6 4 26.10.2014 16:00 Tsunami Záhorská Bystrica : Snipers Bratislava 12 : 6 (2:0;7:1;3:5)
Kolo kód z. Dátum Čas Domáci vs Hostia Výsledok Detail
1 5 27.09.2014 17:00 ŠK 1. FBC Trenčín : FBK florbal4u Púchov 31 : 1 (7:1;11:0;13:0)
1 6 27.09.2014 18:00 FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina : ŠK Slávia SPU DFA Nitra 22 : 0 (5:0;6:0;11:0)
2 5 23.10.2014 17:00 FBK florbal4u Púchov : ŠK Slávia SPU DFA Nitra 5 : 9 (1:3;2:5;2:1)
2 6 28.09.2014 10:00 ŠK 1. FBC Trenčín : FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina 4 : 7 (2:1;2:3;0:3)
3 5 11.10.2014 18:00 FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina : FBK florbal4u Púchov 39 : 0 (13:0;17:0;9:0)
3 6 11.10.2014 10:00 ŠK Slávia SPU DFA Nitra : ŠK 1. FBC Trenčín 1 : 28 (1:11;0:9;0:8)
4 5 12.10.2014 15:00 FBK florbal4u Púchov : ŠK 1. FBC Trenčín 1 : 21 (0:5;0:9;1:7)
4 6 12.10.2014 10:00 ŠK Slávia SPU DFA Nitra : FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina 1 : 14 (0:5;0:2;1:7)
5 5 24.10.2014 14:00 ŠK Slávia SPU DFA Nitra : FBK florbal4u Púchov 7 : 5 (1:3;2:2;4:0)
5 6 25.10.2014 12:00 FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina : ŠK 1. FBC Trenčín 5 : 4 (2:1;2:1;1:2)
6 5 26.10.2014 15:00 FBK florbal4u Púchov : FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina 1 : 21
6 6 26.10.2014 10:00 ŠK 1. FBC Trenčín : ŠK Slávia SPU DFA Nitra 15 : 1 (6:0;5:1;4:0)
Kolo kód z. Dátum Čas Domáci vs Hostia Výsledok Detail
1 1 27.09.2014 13:00 FbC Young Arrows Spišská Nová Ves : FBC Mikuláš Prešov 7 : 10 (3:3;2:2;2:5)
1 2 27.09.2014 10:30 ATU Košice : FbO Florko Košice 5 : 1 (2:0;1:1;2:0)
2 1 28.09.2014 17:00 FBC Mikuláš Prešov : FbO Florko Košice 3 : 3 (0:1;3:1;0:1)
2 2 28.09.2014 10:00 FbC Young Arrows Spišská Nová Ves : ATU Košice 2 : 15 (1:2;1:8;0:5)
3 1 11.10.2014 10:30 ATU Košice : FBC Mikuláš Prešov 14 : 3 (4:1;4:2;6:0)
3 2 11.10.2014 18:15 FbO Florko Košice : FbC Young Arrows Spišská Nová Ves 7 : 5 (5:2;2:2;0:1)
4 1 12.10.2014 10:00 FBC Mikuláš Prešov : FbC Young Arrows Spišská Nová Ves 9 : 4 (4:1;1:1;4:2)
4 2 12.10.2014 10:00 FbO Florko Košice : ATU Košice 1 : 13 (0:2;0:1;1:10)
5 1 25.10.2014 10:00 FbO Florko Košice : FBC Mikuláš Prešov 4 : 8 (1:3;0:1;3:4)
5 2 25.10.2014 10:30 ATU Košice : FbC Young Arrows Spišská Nová Ves 15 : 5 (3:1;4:2;8:2)
6 1 26.10.2014 14:00 FBC Mikuláš Prešov : ATU Košice 5 : 8 (4:3;0:3;1:2)
6 2 26.10.2014 19:00 FbC Young Arrows Spišská Nová Ves : FbO Florko Košice 9 : 12 (3:2;3:3;3:7)