Mladší žiaci - rozpis základná časť

Kolo kód z. Dátum Čas Domáci vs Hostia Výsledok Detail
1 1 21.10.2017 08:30 DTF team Detva Joxers : FPS Banská Bystrica 10 : 2 (3:0;5:1;2:1)
1 2 21.10.2017 09:20 FBC Grasshoppers AC Uniza pri CVČ Žilina - oranžoví : FBK BCF Dukla Banská Bystrica 2 : 2 (0:1;1:1;1:0)
1 3 12.11.2017 14:00 FBC Grasshoppers AC Uniza pri CVČ Žilina - bieli : Meteníci Likavka 11 : 0 (3:0;3:0;5:0)
1 4 21.10.2017 11:00 FPS Banská Bystrica : FBC Grasshoppers AC Uniza pri CVČ Žilina - oranžoví 2 : 3 (0:0;1:2;1:1)
1 5 21.10.2017 10:10 FBK BCF Dukla Banská Bystrica : FBC Grasshoppers AC Uniza pri CVČ Žilina - bieli 0 : 11 (0:2;0:5;0:4)
1 6 04.02.2018 14:30 DTF team Detva Joxers : Meteníci Likavka - : - neodohrané
1 7 22.10.2017 09:00 ZŠJM Žatva 90 Dolný Kubín : FbK Turany 8 : 3 (4:1;2:0;2:2)
1 8 22.10.2017 09:50 FBK Zákamenné : TJ A - FbO Nižná 6 : 6 (2:3;2:1;2:2)
1 9 22.10.2017 10:40 FBK RAptORs : ŠK Juventa pri CVČ v Žiline 4 : 4 (3:0;0:3;1:1)
1 10 22.10.2017 11:30 TJ A - FbO Nižná : FbK Turany 1 : 7 (0:3;0:1;1:3)
1 11 22.10.2017 12:20 ŠK Juventa pri CVČ v Žiline : FBK Zákamenné 5 : 2 (2:0;2:0;1:2)
1 12 22.10.2017 13:10 FBK RAptORs : ZŠJM Žatva 90 Dolný Kubín 3 : 6 (2:4;0:0;1:2)
2 13 11.11.2017 08:30 FbK Turany : FBK Zákamenné 4 : 5 (0:2;1:1;3:2)
2 14 11.11.2017 09:20 FPS Banská Bystrica : FBK RAptORs 4 : 9 (1:3;2:1;1:5)
2 15 11.11.2017 10:10 FbK Turany : ŠK Juventa pri CVČ v Žiline 2 : 3 (0:1;2:0;0:2)
2 16 11.11.2017 11:00 FBK BCF Dukla Banská Bystrica : FBK Zákamenné 0 : 5 kontumačne
2 17 11.11.2017 11:50 FPS Banská Bystrica : ŠK Juventa pri CVČ v Žiline 6 : 9 (4:1;2:2;0:6)
2 18 11.11.2017 12:40 FBK BCF Dukla Banská Bystrica : FBK RAptORs 0 : 5 kontumačne
2 19 12.11.2017 08:30 Meteníci Likavka : TJ A - FbO Nižná 1 : 9 (0:3;0:4;1:2)
2 20 12.11.2017 09:20 FBC Grasshoppers AC Uniza pri CVČ Žilina - oranžoví : ZŠJM Žatva 90 Dolný Kubín 7 : 2 (1:1;2:0;4:1)
2 21 12.11.2017 10:10 TJ A - FbO Nižná : FBC Grasshoppers AC Uniza pri CVČ Žilina - bieli 3 : 10 (2:2;0:4;1:4)
2 22 12.11.2017 11:00 ZŠJM Žatva 90 Dolný Kubín : DTF team Detva Joxers 11 : 8 (4:2;3:3;4:3)
2 23 12.11.2017 11:50 FBC Grasshoppers AC Uniza pri CVČ Žilina - oranžoví : Meteníci Likavka 15 : 0 (5:0;6:0;4:0)
2 24 12.11.2017 12:40 FBC Grasshoppers AC Uniza pri CVČ Žilina - bieli : DTF team Detva Joxers 5 : 0 kontumačne
3 25 26.11.2017 08:30 FBC Grasshoppers AC Uniza pri CVČ Žilina - bieli : FBC Grasshoppers AC Uniza pri CVČ Žilina - oranžoví 0 : 11 (0:5;0:3;0:3)
3 26 26.11.2017 09:20 FbK Turany : FBK BCF Dukla Banská Bystrica 1 : 8 (0:5;0:2;1:1)
3 27 26.11.2017 10:10 DTF team Detva Joxers : FBC Grasshoppers AC Uniza pri CVČ Žilina - oranžoví 1 : 16 (1:5;0:6;0:5)
3 28 26.11.2017 11:00 FPS Banská Bystrica : FBC Grasshoppers AC Uniza pri CVČ Žilina - bieli 5 : 5 (1:2;2:2;2:1)
3 29 26.11.2017 11:50 FBK BCF Dukla Banská Bystrica : DTF team Detva Joxers 5 : 3 (0:2;3:0;2:1)
3 30 26.11.2017 12:40 FPS Banská Bystrica : FbK Turany 5 : 2 (3:1;1:0;1:1)
3 31 26.11.2017 08:30 ZŠJM Žatva 90 Dolný Kubín : Meteníci Likavka 12 : 1 (5:0;3:0;4:1)
3 32 26.11.2017 09:20 TJ A - FbO Nižná : FBK RAptORs 2 : 3 (0:1;1:2;1:0)
3 33 26.11.2017 10:10 ZŠJM Žatva 90 Dolný Kubín : FBK Zákamenné 5 : 4 (2:2;2:1;1:1)
3 34 26.11.2017 11:00 TJ A - FbO Nižná : ŠK Juventa pri CVČ v Žiline 2 : 5 (0:2;2:1;0:2)
3 35 26.11.2017 11:50 FBK RAptORs : FBK Zákamenné 9 : 1 (2:0;4:0;3:1)
3 36 26.11.2017 12:40 Meteníci Likavka : ŠK Juventa pri CVČ v Žiline 2 : 4 (0:1;0:1;2:2)
4 37 16.12.2017 08:30 FBK Zákamenné : FBK RAptORs 3 : 9 (2:3;0:2;1:4)
4 38 16.12.2017 09:20 FBC Grasshoppers AC Uniza pri CVČ Žilina - bieli : FbK Turany 0 : 2 (0:1;0:1;0:0)
4 39 16.12.2017 10:10 FBK BCF Dukla Banská Bystrica : Meteníci Likavka 5 : 0 (1:0;3:0;1:0)
4 40 16.12.2017 11:00 FbK Turany : FBK RAptORs 1 : 7 (0:2;1:1;0:4)
4 41 16.12.2017 11:50 FPS Banská Bystrica : FBK BCF Dukla Banská Bystrica 3 : 6 (0:1;0:4;3:1)
4 42 16.12.2017 12:40 FBC Grasshoppers AC Uniza pri CVČ Žilina - bieli : FBK Zákamenné 3 : 5 (1:1;1:1;1:3)
4 43 16.12.2017 13:30 FPS Banská Bystrica : Meteníci Likavka 9 : 0 (4:0;2:0;3:0)
4 44 16.12.2017 10:30 ZŠJM Žatva 90 Dolný Kubín : ŠK Juventa pri CVČ v Žiline 10 : 7 (2:2;3:4;5:1)
4 45 16.12.2017 11:20 FBC Grasshoppers AC Uniza pri CVČ Žilina - oranžoví : TJ A - FbO Nižná 16 : 1 (6:1;7:0;3:0)
4 46 16.12.2017 12:10 ŠK Juventa pri CVČ v Žiline : DTF team Detva Joxers 2 : 6 (1:2;1:1;0:3)
4 47 16.12.2017 13:00 FBC Grasshoppers AC Uniza pri CVČ Žilina - oranžoví : ZŠJM Žatva 90 Dolný Kubín 8 : 2 (2:1;4:0;2:1)
4 48 16.12.2017 13:50 DTF team Detva Joxers : TJ A - FbO Nižná 8 : 1 (4:1;1:0;3:0)
5 49 20.01.2018 08:30 FBC Grasshoppers AC Uniza pri CVČ Žilina - oranžoví : ŠK Juventa pri CVČ v Žiline 12 : 2 (2:1;4:1;6:0)
5 50 20.01.2018 09:20 FBC Grasshoppers AC Uniza pri CVČ Žilina - bieli : FBK RAptORs 8 : 4 (2:1;3:2;3:1)
5 51 20.01.2018 10:10 FbK Turany : ŠK Juventa pri CVČ v Žiline 3 : 5 (0:1;2:1;1:3)
5 52 20.01.2018 11:00 DTF team Detva Joxers : FBK RAptORs 4 : 5 (0:1;1:2;3:2)
5 53 20.01.2018 11:50 FbK Turany : FBC Grasshoppers AC Uniza pri CVČ Žilina - oranžoví 0 : 15 (0:9;0:6)
5 54 20.01.2018 12:40 FBC Grasshoppers AC Uniza pri CVČ Žilina - bieli : DTF team Detva Joxers 4 : 4 (1:1;2:1;1:2)
5 55 20.01.2018 08:30 TJ A - FbO Nižná : ZŠJM Žatva 90 Dolný Kubín 0 : 15 (0:7;0:4;0:4)
5 56 20.01.2018 09:20 FBK Zákamenné : FPS Banská Bystrica 9 : 5 (5:1;2:1;2:3)
5 57 20.01.2018 10:10 TJ A - FbO Nižná : FBK BCF Dukla Banská Bystrica 2 : 5 (0:2;1:3;1:0)
5 58 20.01.2018 11:00 FBK Zákamenné : Meteníci Likavka 8 : 4 (3:1;4:0;1:3)
5 59 20.01.2018 11:50 FBK BCF Dukla Banská Bystrica : ZŠJM Žatva 90 Dolný Kubín 6 : 15 (1:5;2:5;3:5)
5 60 20.01.2018 12:40 Meteníci Likavka : FPS Banská Bystrica 0 : 5 kontumačne
6 61 04.02.2018 08:30 FbK Turany : DTF team Detva Joxers 3 : 5 (0:0;2:2;1:3)
6 62 04.02.2018 09:20 FBK Zákamenné : FBC Grasshoppers AC Uniza pri CVČ Žilina - oranžoví 4 : 1 (3:0;0:1;1:0)
6 63 04.02.2018 10:10 FbK Turany : Meteníci Likavka - : - neodohrané
6 64 04.02.2018 11:00 FBK RAptORs : FBC Grasshoppers AC Uniza pri CVČ Žilina - oranžoví 4 : 3 (2:0;2:0;0:3)
6 65 04.02.2018 11:50 FBK Zákamenné : DTF team Detva Joxers 3 : 5 (0:4;2:1;1:0)
6 66 04.02.2018 12:40 Meteníci Likavka : FBK RAptORs - : - neodohrané
6 67 04.02.2018 08:50 TJ A - FbO Nižná : FBK BCF Dukla Banská Bystrica 5 : 8 (2:2;1:4;2:2)
6 68 04.02.2018 09:40 ŠK Juventa pri CVČ v Žiline : FBC Grasshoppers AC Uniza pri CVČ Žilina - bieli 1 : 4 (0:2;1:1;0:1)
6 69 04.02.2018 10:30 ZŠJM Žatva 90 Dolný Kubín : FPS Banská Bystrica 5 : 4 (3:2;1:2;1:0)
6 70 04.02.2018 11:20 ŠK Juventa pri CVČ v Žiline : FBK BCF Dukla Banská Bystrica 6 : 5 (2:5;0:0;4:0)
6 71 04.02.2018 08:00 ZŠJM Žatva 90 Dolný Kubín : FBC Grasshoppers AC Uniza pri CVČ Žilina - bieli 0 : 6 (0:1;0:2;0:3)
6 72 04.02.2018 12:10 TJ A - FbO Nižná : FPS Banská Bystrica 7 : 7 (1:2;3:2;3:3)
7 73 11.03.2018 08:00 FBC Grasshoppers AC Uniza pri CVČ Žilina - bieli : FBK Zákamenné 4 : 4 (1:2;0:2;3:0)
7 74 11.03.2018 08:50 FBC Grasshoppers AC Uniza pri CVČ Žilina - oranžoví : FBK RAptORs 5 : 3 (3:1;1:0;1:2)
7 75 11.03.2018 09:40 ŠK Juventa pri CVČ v Žiline : TJ A - FbO Nižná 5 : 3 (1:1;2:2;2:0)
7 76 11.03.2018 10:30 FBC Grasshoppers AC Uniza pri CVČ Žilina - bieli : FBC Grasshoppers AC Uniza pri CVČ Žilina - oranžoví 0 : 10 (0:3;0:3;0:4)
7 77 11.03.2018 11:20 FBK RAptORs : TJ A - FbO Nižná 4 : 1 (3:0;0:1;1:0)
7 78 11.03.2018 12:10 FBK Zákamenné : ŠK Juventa pri CVČ v Žiline 5 : 6 (2:3;0:2;3:1)
7 79 11.03.2018 13:00 FBC Grasshoppers AC Uniza pri CVČ Žilina - bieli : FBK RAptORs 4 : 9 (2:3;1:6;1:0)
7 80 11.03.2018 13:50 FBK Zákamenné : TJ A - FbO Nižná 3 : 4 (0:3;2:0;1:1)
7 81 11.03.2018 08:30 FbK Turany : DTF team Detva Joxers 1 : 6 (1:0;0:5;0:1)
7 82 11.03.2018 09:20 ZŠJM Žatva 90 Dolný Kubín : FPS Banská Bystrica 6 : 0 (3:0;2:0;1:0)
7 83 11.03.2018 10:10 Meteníci Likavka : FBK BCF Dukla Banská Bystrica 0 : 5 kontumačne
7 84 11.03.2018 11:00 FbK Turany : ZŠJM Žatva 90 Dolný Kubín 1 : 9 (0:2;1:1;0:6)
7 85 11.03.2018 11:50 FPS Banská Bystrica : FBK BCF Dukla Banská Bystrica 2 : 9 (1:1;1:3;0:5)
7 86 11.03.2018 12:40 DTF team Detva Joxers : Meteníci Likavka 5 : 0 kontumačne
7 87 11.03.2018 13:30 FbK Turany : FPS Banská Bystrica 3 : 3 (1:2;2:1;0:0)
7 88 11.03.2018 14:20 DTF team Detva Joxers : FBK BCF Dukla Banská Bystrica 1 : 3 (0:1;0:1;1:1)
8 89 07.04.2018 08:30 FBC Grasshoppers AC Uniza pri CVČ Žilina - oranžoví : ŠK Juventa pri CVČ v Žiline 14 : 2 (4:0;6:1;4:1)
8 90 07.04.2018 09:20 FBK Zákamenné : FBK RAptORs 4 : 4 (2:2;0:0;2:2)
8 91 07.04.2018 10:10 FBC Grasshoppers AC Uniza pri CVČ Žilina - bieli : ŠK Juventa pri CVČ v Žiline 1 : 12 (0:3;1:5;0:4)
8 92 07.04.2018 11:00 TJ A - FbO Nižná : FBC Grasshoppers AC Uniza pri CVČ Žilina - oranžoví 0 : 12 (0:4;0:4;0:4)
8 93 07.04.2018 11:50 FBK RAptORs : ŠK Juventa pri CVČ v Žiline 6 : 2 (3:0;2:0;1:2)
8 94 07.04.2018 12:40 FBK Zákamenné : FBC Grasshoppers AC Uniza pri CVČ Žilina - oranžoví 0 : 9 (0:4;0:2;0:3)
8 95 07.04.2018 13:30 FBC Grasshoppers AC Uniza pri CVČ Žilina - bieli : TJ A - FbO Nižná 6 : 3 (1:1;2:0;3:2)
8 96 07.04.2018 09:20 ZŠJM Žatva 90 Dolný Kubín : Meteníci Likavka 15 : 0 (6:0;6:0;3:0)
8 97 07.04.2018 10:10 DTF team Detva Joxers : FPS Banská Bystrica 5 : 2 (1:1;3:0;1:1)
8 98 07.04.2018 11:00 FbK Turany : Meteníci Likavka 7 : 2 (3:1;4:0;0:1)
8 99 07.04.2018 11:50 FBK BCF Dukla Banská Bystrica : ZŠJM Žatva 90 Dolný Kubín 4 : 7 (1:0;2:2;1:5)
8 100 07.04.2018 12:40 FPS Banská Bystrica : Meteníci Likavka 7