Kolo kód z. Dátum Čas Domáci vs Hostia Výsledok Detail
1 1 20.10.2018 09:00 FK Florko Košice : Žltý Sneh Košice 7 : 7 (1:2;3:3;3:2)
1 7 20.10.2018 09:00 FBC Predator Sabinov : ŠŠK Stars Lipany 1 : 16 (1:2;0:10;0:4)
1 8 20.10.2018 09:50 FBC Mikuláš Prešov : FbC Young Arrows Spišská Nová Ves 6 : 21 (2:11;3:8;1:2)
1 2 20.10.2018 10:00 Eastern Wings Michalovce : FaBK ATU Košice 2 : 17 (0:4;1:8;1:5)
1 9 20.10.2018 10:40 ŠŠK Stars Lipany : FbC Young Arrows Spišská Nová Ves 4 : 9 (2:3;0:3;2:3)
1 3 20.10.2018 11:00 Žltý Sneh Košice : FaBK ATU Košice 7 : 10 (1:3;3:3;3:4)
1 10 20.10.2018 11:30 FBC Predator Sabinov : FBC Mikuláš Prešov 1 : 8 (0:3;0:0;1:5)
1 4 20.10.2018 12:00 FK Florko Košice : Eastern Wings Michalovce 17 : 2 (5:2;7:0;5:0)
1 11 20.10.2018 12:20 FBC Mikuláš Prešov : ŠŠK Stars Lipany 5 : 10 (3:4;1:4;1:2)
1 5 20.10.2018 13:00 Eastern Wings Michalovce : Žltý Sneh Košice 0 : 15 (0:10;0:5)
1 12 20.10.2018 13:10 FbC Young Arrows Spišská Nová Ves : FBC Predator Sabinov 15 : 0 (9:0;6:0)
1 6 20.10.2018 14:00 FaBK ATU Košice : FK Florko Košice 16 : 15 (5:5;4:3;7:7)
2 7 03.11.2018 09:00 Žltý Sneh Košice : FK Florko Košice 19 : 4 (8:2;7:2;4:0)
2 1 03.11.2018 09:00 FRAM FBA Košice : FaBK ATU Košice 0 : 15 (0:6;0:9)
2 8 03.11.2018 09:45 FbC Young Arrows Spišská Nová Ves : ŠŠK Stars Lipany 6 : 8 (2:6;2:2;2:0)
2 2 03.11.2018 09:50 FBC Mikuláš Prešov : Eastern Wings Michalovce 22 : 7 (10:1;8:4;4:2)
2 9 03.11.2018 10:30 FK Florko Košice : ŠŠK Stars Lipany 7 : 7 (3:2;1:2;3:3)
2 3 03.11.2018 10:40 FaBK ATU Košice : Eastern Wings Michalovce 16 : 1 (7:1;8:0;1:0)
2 10 03.11.2018 11:15 Žltý Sneh Košice : FbC Young Arrows Spišská Nová Ves 11 : 11 (3:3;3:2;5:6)
2 4 03.11.2018 11:30 FRAM FBA Košice : FBC Mikuláš Prešov 3 : 18 (1:6;2:8;0:4)
2 11 03.11.2018 12:00 FbC Young Arrows Spišská Nová Ves : FK Florko Košice 22 : 9 (3:3;8:4;11:2)
2 5 03.11.2018 12:20 FBC Mikuláš Prešov : FaBK ATU Košice 9 : 20 (1:7;5:8;3:5)
2 12 03.11.2018 12:45 ŠŠK Stars Lipany : Žltý Sneh Košice 11 : 8 (2:1;6:4;3:3)
2 6 03.11.2018 13:10 Eastern Wings Michalovce : FRAM FBA Košice 23 : 8 (12:4;8:4;3:0)
3 6 24.11.2018 09:00 FK Florko Košice : FaBK ATU Košice 8 : 13 (5:3;2:8;1:2)
3 7 24.11.2018 09:00 Žltý Sneh Košice : FRAM FBA Košice 18 : 6 (6:2;6:2;6:2)
3 8 24.11.2018 10:00 ŠŠK Stars Lipany : FBC Predator Sabinov 14 : 2 (3:0;5:1;6:1)
3 5 24.11.2018 10:00 FbC Young Arrows Spišská Nová Ves : FBC Mikuláš Prešov 12 : 3 (4:2;3:1;5:0)
3 3 24.11.2018 11:00 FBC Mikuláš Prešov : FK Florko Košice 9 : 10 (3:4;3:4;3:2)
3 11 24.11.2018 11:00 ŠŠK Stars Lipany : FRAM FBA Košice 15 : 5 (7:2;5:2;3:1)
3 4 24.11.2018 12:00 FaBK ATU Košice : FbC Young Arrows Spišská Nová Ves 8 : 15 (3:4;3:7;2:4)
3 12 24.11.2018 12:00 FBC Predator Sabinov : Žltý Sneh Košice 2 : 16 (0:2;0:6;2:8)
3 2 24.11.2018 13:00 FbC Young Arrows Spišská Nová Ves : FK Florko Košice 15 : 10 (6:4;6:4;3:2)
3 9 24.11.2018 13:00 FRAM FBA Košice : FBC Predator Sabinov 11 : 4 (3:4;4:0;4:0)
3 10 24.11.2018 14:00 Žltý Sneh Košice : ŠŠK Stars Lipany 7 : 10 (4:4;2:3;1:3)
3 1 24.11.2018 14:00 FaBK ATU Košice : FBC Mikuláš Prešov 11 : 8 (5:3;5:3;1:2)
4 1 15.12.2018 09:00 FBC Predator Sabinov : FbC Young Arrows Spišská Nová Ves 2 : 17 (1:5;1:8;0:4)
4 12 15.12.2018 09:00 FRAM FBA Košice : FBC Mikuláš Prešov 8 : 23 (2:7;3:9;3:7)
4 11 15.12.2018 09:45 Eastern Wings Michalovce : ŠŠK Stars Lipany 7 : 19 (2:6;2:7;3:6)
4 2 15.12.2018 09:50 FK Florko Košice : Žltý Sneh Košice 11 : 8 (5:2;2:3;4:3)
4 7 15.12.2018 10:30 FBC Mikuláš Prešov : ŠŠK Stars Lipany 8 : 12 (2:5;2:4;4:3)
4 3 15.12.2018 10:40 FbC Young Arrows Spišská Nová Ves : Žltý Sneh Košice 20 : 5 (7:2;10:2;3:1)
4 8 15.12.2018 11:15 Eastern Wings Michalovce : FRAM FBA Košice 16 : 13 (5:3;7:4;4:6)
4 4 15.12.2018 11:30 FBC Predator Sabinov : FK Florko Košice 7 : 13 (1:9;2:0;4:4)
4 10 15.12.2018 12:00 FBC Mikuláš Prešov : Eastern Wings Michalovce 18 : 11 (7:3;7:5;4:3)
4 5 15.12.2018 12:20 FK Florko Košice : FbC Young Arrows Spišská Nová Ves 4 : 19 (2:7;1:9;1:2)
4 9 15.12.2018 12:45 ŠŠK Stars Lipany : FRAM FBA Košice 15 : 1 (7:0;3:1;5:0)
4 6 15.12.2018 13:10 Žltý Sneh Košice : FBC Predator Sabinov 17 : 2 (11:1;6:1)
5 1 12.01.2019 09:00 FbC Young Arrows Spišská Nová Ves : FBC Mikuláš Prešov 8 : 3 (3:0;0:1;5:2)
5 7 12.01.2019 09:00 FRAM FBA Košice : Žltý Sneh Košice 13 : 14 (2:2;6:7;5:5)
5 2 12.01.2019 09:50 ŠŠK Stars Lipany : Eastern Wings Michalovce 18 : 3 (11:1;3:2;4:0)
5 8 12.01.2019 09:50 FBC Predator Sabinov : FaBK ATU Košice 5 : 17 (2:4;1:4;2:9)
5 3 12.01.2019 10:40 FBC Mikuláš Prešov : Eastern Wings Michalovce 14 : 6 (7:2;2:4;5:0)
5 9 12.01.2019 10:40 Žltý Sneh Košice : FaBK ATU Košice 12 : 14 (2:4;5:4;5:6)
5 10 12.01.2019 11:30 FRAM FBA Košice : FBC Predator Sabinov 14 : 9 (4:3;3:3;7:3)
5 4 12.01.2019 11:30 FbC Young Arrows Spišská Nová Ves : ŠŠK Stars Lipany 10 : 9 (3:3;4:6;3:0)
5 11 12.01.2019 12:20 FBC Predator Sabinov : Žltý Sneh Košice 6 : 21 (1:4;3:11;2:6)
5 5 12.01.2019 12:20 ŠŠK Stars Lipany : FBC Mikuláš Prešov 12 : 4 (2:1;6:1;4:2)
5 12 12.01.2019 13:10 FaBK ATU Košice : FRAM FBA Košice 21 : 6 (7:1;8:5;6:0)
5 6 12.01.2019 13:10 Eastern Wings Michalovce : FbC Young Arrows Spišská Nová Ves 1 : 15 (0:8;1:2;0:5)
6 1 09.02.2019 09:00 FK Florko Košice : FRAM FBA Košice 21 : 9 (6:2;11:4;4:3)
6 7 09.02.2019 09:00 ŠŠK Stars Lipany : FBC Predator Sabinov 16 : 1 (7:1;6:0;3:0)
6 8 09.02.2019 09:50 Žltý Sneh Košice : FbC Young Arrows Spišská Nová Ves 5 : 8 (3:5;2:0;0:3)
6 2 09.02.2019 10:00 Eastern Wings Michalovce : FaBK ATU Košice 6 : 17 (2:2;3:8;1:7)
6 9 09.02.2019 10:40 FBC Predator Sabinov : FbC Young Arrows Spišská Nová Ves 1 : 16 (1:7;0:6;0:3)
6 3 09.02.2019 11:00 FRAM FBA Košice : FaBK ATU Košice 0 : 15 (0:3;0:7;0:5)
6 10 09.02.2019 11:30 ŠŠK Stars Lipany : Žltý Sneh Košice 10 : 3 (1:1;3:0;6:2)
6 4 09.02.2019 12:00 FK Florko Košice : Eastern Wings Michalovce 13 : 22 (3:6;2:8;8:8)
6 11 09.02.2019 12:20 Žltý Sneh Košice : FBC Predator Sabinov 13 : 3 (5:0;5:1;3:2)
6 5 09.02.2019 13:00 Eastern Wings Michalovce : FRAM FBA Košice 13 : 5 (4:0;4:3;5:2)
6 12 09.02.2019 13:10 FbC Young Arrows Spišská Nová Ves : ŠŠK Stars Lipany 8 : 10 (3:4;2:1;3:5)
6 6 09.02.2019 14:00 FaBK ATU Košice : FK Florko Košice 14 : 4 (3:2;6:1;5:1)
7 7 02.03.2019 09:00 Žltý Sneh Košice : FaBK ATU Košice 6 : 8 (1:2;2:2;3:4)
7 1 02.03.2019 09:00 Eastern Wings Michalovce : FRAM FBA Košice 14 : 3 (4:1;6:2;4:0)
7 8 02.03.2019 09:50 FK Florko Košice : FBC Mikuláš Prešov 16 : 5 (4:0;7:2;5:3)
7 2 02.03.2019 09:50 FBC Predator Sabinov : FbC Young Arrows Spišská Nová Ves 4 : 19 (1:5;1:5;2:6)
7 9 02.03.2019 10:40 FaBK ATU Košice : FBC Mikuláš Prešov 13 : 2 (5:1;5:0;3:1)
7 3 02.03.2019 10:40 FRAM FBA Košice : FbC Young Arrows Spišská Nová Ves 0 : 15 (0:5;0:3;0:7)
7 10 02.03.2019 11:30 Žltý Sneh Košice : FK Florko Košice 13 : 9 (3:4;3:2;7:3)
7 4 02.03.2019 11:30 Eastern Wings Michalovce : FBC Predator Sabinov 10 : 10 (3:4;1:4;6:2)
7 5 02.03.2019 12:20 FBC Predator Sabinov : FRAM FBA Košice 10 : 3 (3:0;2:1;5:2)
7 11 02.03.2019 12:20 FK Florko Košice : FaBK ATU Košice 7 : 15 (1:4;4:5;2:6)
7 6 02.03.2019 13:10 FbC Young Arrows Spišská Nová Ves : Eastern Wings Michalovce 20 : 5 (10:1;6:2;4:2)
7 12 02.03.2019 13:10 FBC Mikuláš Prešov : Žltý Sneh Košice 1 : 16 (0:6;0:6;1:4)
8 1 23.03.2019 08:00 Žltý Sneh Košice : FK Florko Košice 15 : 0 (5:0;7:0;3:0)
8 2 23.03.2019 08:50 FRAM FBA Košice : Eastern Wings Michalovce 5 : 15 (1:4;3:8;1:3)
8 7 23.03.2019 09:00 ŠŠK Stars Lipany : FBC Predator Sabinov 14 : 1 (6:0;2:1;6:0)
8 3 23.03.2019 09:40 FK Florko Košice : Eastern Wings Michalovce 10 : 14 (5:5;2:3;3:6)
8 8 23.03.2019 09:50 FBC Mikuláš Prešov : FaBK ATU Košice 5 : 9 (1:4;3:1;1:4)
8 4 23.03.2019 10:30 Žltý Sneh Košice : FRAM FBA Košice 15 : 3 (9:0;1:1;5:2)
8 9 23.03.2019 10:40 FBC Predator Sabinov : FaBK ATU Košice 0 : 15 (0:4;0:5;0:6)
8 5 23.03.2019 11:20 FRAM FBA Košice : FK Florko Košice 11 : 10 (2:7;6:3;3:0)
8 10 23.03.2019 11:30 ŠŠK Stars Lipany : FBC Mikuláš Prešov 18 : 3 (5:2;6:1;7:0)
8 6 23.03.2019 12:10 Eastern Wings Michalovce : Žltý Sneh Košice 4 : 9 (0:4;1:2;3:3)
8 11 23.03.2019 12:20 FBC Mikuláš Prešov : FBC Predator Sabinov 15 : 7 (9:4;3:1;3:2)
8 12 23.03.2019 13:10 FaBK ATU Košice : ŠŠK Stars Lipany 8 : 5 (1:0;4:2;3:3)
9 1 13.04.2019 09:00 FBC Mikuláš Prešov : FBC Predator Sabinov 9 : 6 (3:1;5:3;1:2)