kvalifikácia na MSR ( 2 víťazné zápasy )

- prvý zápas organizuje VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava na svoje náklady
- druhý zápas organizuje FBC BlueBerries Modra na svoje náklady
- prípadný tretí zápas organizuje víťaz prvého kvalifikačného zápasu na svoje náklady

Hodnotenie výsledkov - kvalifikácia na MSR ( 2 víťazné zápasy ):

stretnutie kvalifikácie sa hrajú do rozhodnutia o víťazovi zápasu, ak sa nerozhodne v normálnom hracom čase, nasleduje 5 minútové limitované predĺženie ( čistý čas 5 minút s počtom hráčov 5 na 5 ), končiace prípadným strelením gólu, pokiaľ o víťazovi nerozhodne ani limitované predĺženie, nasledujú trestné strieľania podľa pravidiel florbalu s počtom piatich trestných strieľaní, ak sa nerozhodne v sérii trestných strieľaní pokračuje sa v rýchlej smrti trestných strieľaniach po jednom pre každý tím ( kto nedá prehráva zápas )

Hrací čas:

3 x 15 min., prestávka 2 x 3 min., ( hrubý čas - polsedné 3 min tretej tretiny zápasu čistý čas )

Čas sa zastavuje:

po strelení gólu, pri vylúčení, pri zranení, pri technických problémoch, posledné 3 min tretej tretiny

Organizátor / družstvo:

každé družstvo zabezpečí športovú halu podľa priloženého kalendára príslušnej súťaže BA SZFB

Hracie dni:

celý týždeň

Začiatok prvého / posledného zápasu (počas pracovného týždňa):

začiatok prvého zápasu o 15:00 hod., začiatok posledného zápasu o 18:00 hod.

Začiatok prvého / posledného zápasu (víkend):

začiatok prvého zápasu o 08:00 hod., začiatok posledného zápasu o 18:00 hod.

Rozhodcovia:

dvaja licencovaní rozhodcovia SZFB, odmena 2 x 8,-Eur ( vyplatiť pred začiatkom zápasu, v zmysle Súťažného poriadku v prípade, ak sa zápas neuskutoční z akéhokoľvek dôvodu, organizátor je povinný vyplatiť rozhodcom zápasu odmenu vo výške 50% sumy stanovenej riadiacim orgánom )

Zabezpečenie rozhodcov:

zabezpečuje KRD BA SZFB, pán Sklenica Roman, e-mail: sklenica@krdszfb.sk, tel.: +421 911 253 713

Zápis o stretnutí odovzdať rozhodcom:

podľa nariadenia SZFB, najneskôr 15 min. pred začiatkom zápasu

Originál zápis o stretnutí posielať na adresu:

BA SZFB, Miroslav Kunštek, Pifflova 8, 851 01 Bratislava ( originál zápisu o stretnutí najbližší pracovný deň po dni konania stretnutia )

Hlásenka:

do 14 dni pred začiatkom zápasu / kola na adresu sekretára BA SZFB e-mail.: kunstek@szfb.sk, delegáta rozhodcov KRD BA SZFB e-mail: sklenica@krdszfb.sk

Žiadosti o preloženie zápasu, problémy súťaže posielať na:

BA SZFB, Miroslav Kunštek, e-mail.: kunstek@szfb.sk, tel.: +421 948 252 853 ( ďalej rieši VV BA SZFB )

Termín M-SR v kategórii juniorky - Jy - sezóna 2013 / 2014:

určí komisia mládeže - KM SZFB, Helena Kunšteková, e-mail: kunstekova@szfb.sk, tel.: +421 904 326 850

Miesto M-SR v kategórii juniorky - Jy - sezóna 2013 / 2014:

určí komisia mládeže - KM SZFB, Helena Kunšteková, e-mail: kunstekova@szfb.sk, tel.: +421 904 326 850

Postupujúce kluby na M-SR z BAJy sezóna 2013 / 2014:

Predpis KM SZFB č. 1/2011- postupový kľúč na M-SR mládeže:

Základná definícia regionálnej ligy ( ďalej lej RL ), liga je dlhodobá súťaž, ktorej účastníkmi sú minimálne tri družstvá z prislúchajúceho regiónu a odohrajú navzájom minimálne 3 regionálne turnaje.

Postupový kľúč na M-SR mládeže:

1. regióny v ktorých prebehne RL majú zabezpečené 2 postupové miesta na M-SR v prislúchajúcej vekovej kategórii.

2. regióny, v ktorých neprebehne RL a prebehne kvalifikačný turnaj, budú mať zabezpečené 1 postupové miesto na M-SR v prislúchajúcej vekovej kategórii.

3. regióny, v ktorom je prihlásený len jeden účastník, postupuje na M-SR priamo.

Nevyužité postupové miesto z regiónov prechádza postupne na regióny s najvyšším počtom účastníkov RL.

Predpis nadobúda účinnosť od 01.januára 2011.